• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
@jajuuus piping gel
19. apr 2011 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja ich mám - vedia spraviť nenormálne krásne a živé odtiene, krajšie ako Wiltonky, ale treba ich dať viac a sú redšie. Ale ja som s nimi spokojná. Mám jednu žltú - je nenormálna, taká žiarivá - no skrátka super.
19. apr 2011 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat dakujem uz aj idem objednat :wink:
19. apr 2011 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat ďakujem :wink:
19. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pekny den vsetkym :slight_smile:
@martinex @yamahafazer krasne torty :slight_smile:
@broucek2 krasne postavicky, ja som tiez skusala kitty a je ako sumo zapasnik, chudera trochu obezna je :grinning:
19. apr 2011 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no ked kurierom,tak na druhy den to mas doma a ked postou,tak neviem neviem...
19. apr 2011 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat dakujem :dizzy_face: . Ono treba mat na to 2 druhy polevy spravene - jedna na ciary a drobne zdobenie - taka hustejsia pridavat cukor a skusat dokedy ked spravis bodku sa ti neroztecie. A druhu polevu potom zriedis tu hustu a ta je na vyplnanie tych ploch velkych. Take mi idu to len stetcom zaplnim a je to ale tie drobne detaily a ciary musim trenovat veru
19. apr 2011 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 aha ... dík, to som ani netušila. Zas som o čosi múdrejšia :grinning:
19. apr 2011 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat a este ono si vlasne urobis okolo toho co chces vyplnat tou tuhsou ciary - obrubu a ked trosku zaschne tak uz len vyplnis tie ciary ta nepustia ide to fakt super
19. apr 2011 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 paráda - že ma to nenapadlo :angry:
19. apr 2011 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcence potrebujem poradit...idem robit gastanovo smotanovu totu a chcem to oblozit trubickami, to vsetko mam, ale teraz som zistila, ze nemam ziadnu stuzku :fearful: nemate tip, ako by som to mohla nahradit? dakujem :wink:
19. apr 2011 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka jedině zajít do obchodu, když doma nic nemáš. :frowning2: Jinak tam budeš muset dát gumu do tepláků :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka no tak urob stuzku z marcipanu a capni tam marcipanovu maslicku :slight_smile:
19. apr 2011 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata kde kupujete na internete farbiva na marcipan? dakujem
19. apr 2011 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amahafazer super, hned by som si dala :- @)martinex krasne torticky
19. apr 2011 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry den, uplnou nahodou som nasla tuto temu tak sa chcem spytat ci mi niekto nevie poradit kto by nam vedel na zaciatok juna spravit torticku aka je na prilozenej linke ale len Buraka to spodne auticko staci male. Sme z BA. Moc dakujem
http://www.youtube.com/watch?v=ijx5LbMHy_g
19. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruska76 dakujem
a ja kupujem na korunaplus.sk
19. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky moje, napíšete mi prosím recept na tú maslovo-pudingovo-nutelovú plnku?
a čítala som, že do tej salkovej plnky dávajú salko+maslo+karamelový puding... robili ste to niekedy aj s tým pudingom? :sweat_smile: ďakujeeeem :dizzy_face:
19. apr 2011 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajuuus já dělám i s pudinkem, není to tak sladké a je toho víc. :wink: Nebo uvařím kaši z mouky a přidám k tomu máslu a salku
19. apr 2011 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina a pekne sa ti to spojí? nevodnatie ti to?
19. apr 2011 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby u nas v obchode veru karamelove salko nemaju tak musim kupit normalne a varit, ale neva ved s tym nie je ziadna praca. ja by som tak piekla aj na velku noc a u nas to nema kto jest, dcera ta len medovy rez, muz ze on by si dal oblizprst a hotovo. torty su u nas na druhej kolaji :frowning2: vobec nie su voci mne empaticki :angry: :grinning:
19. apr 2011 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajuuus ja tiez tak robim ako @jakelina a aj zlatka tak robi a dava tam ten karamelovy puding. oba sposoby su vyborne! urcite odporucam :slight_smile:
19. apr 2011 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajuuus ja si skaramelizujem cukor - tak 3 PL, zalejem 150 ml mliekom, dlhšie miešam až sa rozpustí karamnel, pridám zvyšných 150 ml mieka s karamelovým pudingom, keď vychladne zmiešam z cca 125 g masla :wink:
19. apr 2011 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer - krásnučká tortička, mňam,mňam :slight_smile: @mima595 - krásne autíčko @dm1 - prekrásne medovníky
@tortelinka - rum, krém, čokoláda :slight_smile:
@broucek2 - nádhera
@martinex jej, pekné, najviac sa mi páči bábo :slight_smile:
19. apr 2011 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajuuus spojí se to hezky, vůbec to není poznat, ale nesmí toho být zase nějak moc.
19. apr 2011 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak jsem se dneska byla podívat u nás v Penny, jestli mají to karamelové salko a u nás totálně vyprodáno, tak jsem si ho koupila v Bille...........v pátek se chystám na dort, tak doufám, že se povede
19. apr 2011 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a to karamelove salco je take huste alebo riedke ako klasicke salco ? :sweat_smile:
19. apr 2011 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 to karamelové salko je husté, už ho nemusíš vařit, jenom ho vyšleháš s máslem
19. apr 2011 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas ďakujem, vyskúšam aj takto :wink:
19. apr 2011 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 skúsim, ďakujem :wink:
19. apr 2011 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok