• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@mizulienka to na vrchu torty pod jahodami je slahacka? tiez chcem skusit nieco podobne a premyslam, co by sa tak hodilo - aky korpus a krem ak na vrch pojde ovocie a dookola cokolada :confused:
20. apr 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata :slight_smile: velmi nam chutila...myslim, ze minule tu niekto zhanal recept na gastanovu plnku, tu com som vcera robila, bola vyborna...pridam recept....dam na celu tortu, tam je aj ta plnka....
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28821&user=48300

inac prisa som na jednuvec vcera...ze do silikonovych formiciek sa da dat aj cokolada a su z toho velmi pekne cokoladove ozdoby :slight_smile:

@dm1 dzim palce, aby ti ten zabiak drzal :wink:
20. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq prave som dala recept pozri, tam je vsetko :slight_smile:
20. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna kaši dělám tak, že dám do 200 ml mléka mouku a uvařím za stálého míchání. Nechám vychladnout a přidám k našlehanému máslu a Salku.
20. apr 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a kde se shání to kaštanové pyré???
20. apr 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - no ja sa zbláznim, jahody mňam :slight_smile: :slight_smile: krásna torta, :slight_smile:
@vinka - krásna tortička
20. apr 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no u nas to maju bezne v potravinach, je to balene ako maslo, v takych kockach.
20. apr 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krááásna tortička :slight_smile:
20. apr 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jej super, dakujem :o)
20. apr 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a myslis ze by sa dala dat dookola aj cokolada miesto trubiciek? nikdy som taku tortu s coko dookola nerobila, tak ci by sa to napr. netopilo na tej plnke :confused:
20. apr 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dort vypadá krásně i orchidejka. Máš na ni vykrajovačku a jakou???
20. apr 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka aha, tak já jsem to nehledala, mají to u čeho???? V chlaďáku jako máslo??? Podívám se jestli něco takového najdu.
20. apr 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem našla jenom něco takového, ale je to pěkně drahé, to si raději nechám zajít chuť. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
http://www.bio-country.cz/Sladke-pochutiny/Kremy-pomazanky/Pyre-kastanove-s-vanilkou-BIO
20. apr 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jedině sehnat někde jedlé kaštany a to pyré si udělat doma sama
20. apr 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přidávám poslední dvě..:slight_smile:

20. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mmch - všechny jste velmi talentované a krásně pečete... :dizzy_face:
20. apr 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rada sa nechávam inšpirovať vašimi krásnymi tortičkami. Pridávam moju tretiu poťahovanú :
20. apr 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka nádheré sú obe, špeciálne tá s jahodami. :slight_smile:
20. apr 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka krásne :wink: na Kitty máš formu? či si vyrezávala? no a do tej jahodovej by som sa hneď zahryzla :grinning:

@pass milučká je :slight_smile:
20. apr 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus Nemám..:slight_smile: Obkreslial jsem Kitty z netu a vyřezala do korpusu..:slight_smile: Pekla jsem dva a půl plátu.. spodní a horní jsou celé a prostřední je doskládávaný..:slight_smile:

A děkuji..:slight_smile:
20. apr 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus ďakujem :slight_smile:
20. apr 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to by som bola velka herecka, keby som zvladla urobit taku orchideu :grinning: to je ziva :dizzy_face: nepodarila sa mi urobit poriadna masla, tak som tam stuchla zivy kvet :wink:
ano, to gastanove pyre je drahsie, ale maju akcie na to obcas
@zuziq ja si myslim, ze v pohode by na to mohla ist cokolada, ale to je iba moj nazor, nemam tolko skusenosti, mozno baby povedia, ze nie.
20. apr 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka jeeejda... a dala by si mi link, kde by som našla na Kitty šablónu? ďakujem :wink:
20. apr 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka krasne krasne :slight_smile:
a ta cokoladova? ta je perfektna...ako si robia to okolo torty? a tie coko ozdoby?
20. apr 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 držím palce aby Ti to pekne zatuhlo a držali tie žabky :wink:
20. apr 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem, pozriem v bille :slight_smile:
@mizulienka krasna torta, len ju ochutnat, mnam :wink:
20. apr 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina u nas maju to gastanove pyre aj v lidli a stoji okolo 1€, cize cca 30 korun a je to v mrazaku pri zmrzlinach, aspon u nas :wink:
20. apr 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka super, dakujem za postup...ja som to vcera hladala na TOMe, ale nic som nenasla, to sami bude hodit :slight_smile:
@jakelina ano maju to pri mrazenych vyrobkoch...u nas pri listkovom ceste, zmrzlinach...
20. apr 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ako si tu cokoladu "prilepila" k potahovke? vyzera to velmi dobre... tak elegantne.. :slight_smile: :slight_smile:
20. apr 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok