• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@yamahafazer - akurat som sa ta chcela spytat na tu vykrajovacku, co si davala link..ako s nou vykrajujes? lebo ja vykrojim a potom, ked chcem otlacit vzorku, tak už mi to nesedi, ten vykroj sa nejako natiahne...som o zatial skusala len s RDI, no bolo to fakt o nervy...
29. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,prosím vás,nemáte některá zkušenost s těmi cukrářskými diamanty?
29. apr 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ach tak, neskôr som si to aj všimla... Aj mi bolo divné, že na torte pre dievčatko je Spiderman :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ja robim s WI a nemam problem,ze by sa mi to nedarilo normalne to otlacim do hmoty a potom len orezem stou druhou formickou
29. apr 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate ejaky super recept na plnku, robievam stale ppudingovu s cucoriedkami,ale mozno by som skusila aj nejaku inu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: len nech ju nespackam, mozno citronovu alebo zo smotany slahackovej, hmm len chcem ist na istotu
29. apr 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka NO a chceš jaký krém? Smetanový, pudinkovomáslový, tvarohový....A do čeho? Do dortu?
29. apr 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ano do torty a svetly korpus, robievam stale pudingovy,tak som chcela zmenu,napr smotanovy :wink: , teda pridala by som aj cucoriedky
29. apr 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka nádherná tortička :slight_smile:
@yamahafazer krááááásne tortičky :slight_smile:
@zlatat super flaša :slight_smile:
29. apr 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka Já jsem teď dělala - dvě šlehačky 33% vyšlehat se 6 ztužovači, pak zašlehat 250g zakysané smetany a dva vanilkové cukry.. Prokládala jsem čerstvými jahodami.. A podmazávala jsem jahodovou marmeládou, korpus jsem kropila rumem a jahodovým sirupem..:slight_smile:
29. apr 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka dakuuujeeemm, jej no take nieco som chcela,hlavne co peciete vy sikulky :wink: :wink: :wink: :wink: . slahacku mas kolko gramovu alebo ml, aby som vedela :wink: :wink: :wink:
29. apr 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas z coho sa daju takto vymodelovat huby? puncovina :confused: http://sivi87.deviantart.com/art/Mushrooms-cake-184149046
29. apr 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka citam aku si robila plnku a mas ju dost tuhu?ja som robila slahacku s tvarohom a dala som tam tu zelatinu do kremu a veru niake extra tuhe to vobec nebolo a tiez som dala aj do slahacky stuzovac
29. apr 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer Bylo to tak tuhé, že krásně držely špičky, které jsem dělala a zapichovala do nich jahody..:slight_smile:
29. apr 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, poradíte mi najlacnejší a seriózny internetový obchod na cukrárenské potreby? nechce sa mi porovnávať ceny, kupujem si všetko len priamo v obchode, cez net som si ešte neobjednávala, tak neviem, ktorí predajcovia sú seriózni... ďakujem :wink:
29. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka Zdeni a aky sirup davas?
29. apr 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus korunaplus.sk ja som s nimi velmi spokojna ale porovnavat ak chces vela nakupovat je zbytocne zalezi co presne chces ak toho nie je vela na polozky tak porovnaj, ale ja co som pozerala tak v kazdom obchode maju nieco lacnejsie a nieco drahsie, ale pozri si aj postovne niekde je vysoke
29. apr 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 ďakujem :wink: hej, viem, že niekde je niečo lacnejšie, ale zas iné je drahšie... aj to poštovné som si všimla... pozriem tú korunuplus :slight_smile:
29. apr 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove dakujem za odpoved. A ked nepotieras olejom, nezostava ti ta potahovka "zasmudlana" od cukru?
29. apr 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto bola moja prva torta pecena minuly rok. Teraz sa chystam na druhu :slight_smile:
29. apr 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 Úplně normální, ze kterého děláš šťávu..:slight_smile:
29. apr 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 na první dortu super. Moc hezká.
29. apr 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka dakujeem
29. apr 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka pod mmf davas maslo alebo tam mozem supnut aj pudingovomaslovu, skoncila som pri klasike :unamused: :unamused: :unamused: . ja som uz skusala davnejsie potriet nou a teda topil sa mi vrch :unamused: ako pri slahacke :confused: . mne to maslo pride akosi mastne :grinning: :grinning: :grinning: pod tou hmotou
29. apr 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 krááásna
29. apr 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,tak tento týždeň úspešne za mnou ,teraz trotýždňová pauza :slight_smile: Pridávam tortičky a už sa teším len na posteľ.....
29. apr 2011 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka Dupli, dávám máslovopudinkový..:slight_smile: A když dělám šlehačkový, udělám si mantinely.. ;)
30. apr 2011 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat super vykostkovane visne maju v kauflavnde po 1,33 :slight_smile:

30. apr 2011 o 02:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli uuuzasne ciste , kraaasne torticke, taketo mam najradsej , mnaaaaaam
30. apr 2011 o 02:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok