Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima595
29. apr 2011

@yamahafazer - akurat som sa ta chcela spytat na tu vykrajovacku, co si davala link..ako s nou vykrajujes? lebo ja vykrojim a potom, ked chcem otlacit vzorku, tak už mi to nesedi, ten vykroj sa nejako natiahne...som o zatial skusala len s RDI, no bolo to fakt o nervy...

benjik
29. apr 2011

Ahoj holky,prosím vás,nemáte některá zkušenost s těmi cukrářskými diamanty?

lussy23
29. apr 2011

@yamahafazer ach tak, neskôr som si to aj všimla... Aj mi bolo divné, že na torte pre dievčatko je Spiderman 😀 😀 😀

yamahafazer
29. apr 2011

@mima595 ja robim s WI a nemam problem,ze by sa mi to nedarilo normalne to otlacim do hmoty a potom len orezem stou druhou formickou

duplicka
29. apr 2011

baby nemate ejaky super recept na plnku, robievam stale ppudingovu s cucoriedkami,ale mozno by som skusila aj nejaku inu 😒 😒 😒 😒 😒 len nech ju nespackam, mozno citronovu alebo zo smotany slahackovej, hmm len chcem ist na istotu

zdenallicka
29. apr 2011

@duplicka NO a chceš jaký krém? Smetanový, pudinkovomáslový, tvarohový....A do čeho? Do dortu?

duplicka
29. apr 2011

@zdenallicka ano do torty a svetly korpus, robievam stale pudingovy,tak som chcela zmenu,napr smotanovy 😉 , teda pridala by som aj cucoriedky

ada9557
29. apr 2011

@zdenallicka nádherná tortička 🙂
@yamahafazer krááááásne tortičky 🙂
@zlatat super flaša 🙂

zdenallicka
29. apr 2011

@duplicka Já jsem teď dělala - dvě šlehačky 33% vyšlehat se 6 ztužovači, pak zašlehat 250g zakysané smetany a dva vanilkové cukry.. Prokládala jsem čerstvými jahodami.. A podmazávala jsem jahodovou marmeládou, korpus jsem kropila rumem a jahodovým sirupem..🙂

duplicka
29. apr 2011

@zdenallicka dakuuujeeemm, jej no take nieco som chcela,hlavne co peciete vy sikulky 😉 😉 😉 😉 . slahacku mas kolko gramovu alebo ml, aby som vedela 😉 😉 😉

duplicka
29. apr 2011

prosim vas z coho sa daju takto vymodelovat huby? puncovina 😕 http://sivi87.deviantart.com/art/Mushrooms-cake...

zdenallicka
29. apr 2011

@duplicka 200ml ..🙂

yamahafazer
29. apr 2011

@zdenallicka citam aku si robila plnku a mas ju dost tuhu?ja som robila slahacku s tvarohom a dala som tam tu zelatinu do kremu a veru niake extra tuhe to vobec nebolo a tiez som dala aj do slahacky stuzovac

duplicka
29. apr 2011

@zdenallicka 😉 dakujem

zdenallicka
29. apr 2011

@yamahafazer Bylo to tak tuhé, že krásně držely špičky, které jsem dělala a zapichovala do nich jahody..🙂

jajuuus
29. apr 2011

kočky, poradíte mi najlacnejší a seriózny internetový obchod na cukrárenské potreby? nechce sa mi porovnávať ceny, kupujem si všetko len priamo v obchode, cez net som si ešte neobjednávala, tak neviem, ktorí predajcovia sú seriózni... ďakujem 😉

ikula2
29. apr 2011

@zdenallicka Zdeni a aky sirup davas?

ikula2
29. apr 2011

@jajuuus korunaplus.sk ja som s nimi velmi spokojna ale porovnavat ak chces vela nakupovat je zbytocne zalezi co presne chces ak toho nie je vela na polozky tak porovnaj, ale ja co som pozerala tak v kazdom obchode maju nieco lacnejsie a nieco drahsie, ale pozri si aj postovne niekde je vysoke

jajuuus
29. apr 2011

@ikula2 ďakujem 😉 hej, viem, že niekde je niečo lacnejšie, ale zas iné je drahšie... aj to poštovné som si všimla... pozriem tú korunuplus 🙂

gumkacka1
29. apr 2011

@fukylove dakujem za odpoved. A ked nepotieras olejom, nezostava ti ta potahovka "zasmudlana" od cukru?

gumkacka1
29. apr 2011

toto bola moja prva torta pecena minuly rok. Teraz sa chystam na druhu 🙂

zdenallicka
29. apr 2011

@ikula2 Úplně normální, ze kterého děláš šťávu..🙂

jakelina
29. apr 2011

@gumkacka1 na první dortu super. Moc hezká.

ikula2
29. apr 2011

@zdenallicka dakujeem

duplicka
29. apr 2011

@zdenallicka pod mmf davas maslo alebo tam mozem supnut aj pudingovomaslovu, skoncila som pri klasike 😒 😒 😒 . ja som uz skusala davnejsie potriet nou a teda topil sa mi vrch 😒 ako pri slahacke 😕 . mne to maslo pride akosi mastne 😀 😀 😀 pod tou hmotou

ada9557
29. apr 2011

@gumkacka1 krááásna

lawli
29. apr 2011

Ahojte ,tak tento týždeň úspešne za mnou ,teraz trotýždňová pauza 🙂 Pridávam tortičky a už sa teším len na posteľ.....

zdenallicka
29. apr 2011

@duplicka Dupli, dávám máslovopudinkový..🙂 A když dělám šlehačkový, udělám si mantinely.. ;)

pristela
30. apr 2011

@zlatat super vykostkovane visne maju v kauflavnde po 1,33 🙂

pristela
30. apr 2011

@lawli uuuzasne ciste , kraaasne torticke, taketo mam najradsej , mnaaaaaam