• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@daducha krásny macko a parížak aj ja takto robím ako ty a je božskýýýýý
30. apr 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli - super..ta klobasa je neskutocna....
30. apr 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné dorty!!! šikulky jste :dizzy_face:
přidávám taky dvě nové,jedna potahovaná a druhá klasická s ořechy a krémem......

@daducha do toho krému k pařížáku dáváš jak velké smetany a jak velké čokolády?? určitě krém vyzkouším...může být do dortu i na zdobení navrch dortu že?

Zdenallicka@jak velké smetany do krému?? s taky se dá dát do dortu i na dort předpokládám....

holky ještě jsem se chtěla zeptat, já dávám pod MMF máslo s cukrem...dá se dávat i něco jiného?? děkuji za odpověď

nastávající tchýně bude mít 60.narozeniny, budu ráda za nějaké fotečky k inspiraci,co by se hodilo jí udělat. komu se bude chtít poradit mě...
30. apr 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili01 moc krásné
Přidávám svůj první pokus o modelování postavičky:Didlinka pro dcerku k 1.máji.
30. apr 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili01 krááásne tortičky :slight_smile:
@benjik rozkošná myška.super sa podarila. :dizzy_face:
30. apr 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jejda,akurat som ju nedavno komentovala na MMB a to ty si piekla :grinning: velmi je zlaty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lili01 super,tak kniha vyzera velmi chutne.. mnam mnam
@benjik ta je zlatunka... a co oslavuje Nelka 1.maja?
30. apr 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim pridam rychlo svoje 3 tohtotyzdnove bol to masaker lebo nas drobcul mal mat oslavu v nedelu ale museli sme prelozit uz na dnes tak som akosi nestihala. Nas mal tu poschodovu s nemom a archou so zvieratkami sa s nimi prehral a zdemoloval ich za par minut. vobec mu nevadilo ze som to celu noc modelovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale nevadi hlavne ze mal z nej obrovsku radost :dizzy_face:. Nestihala som ale vobec speci ju odfotit len uz ked sa s nou isiel hrat takze foto nic moc ale nevadi mala uspech

30. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada9557 děkuji
@mrka2 díky,no 1.máje je lásky čas a protože jí mám moc ráda,tak jsem ji udělala něco dobrého.
@dm1 to je nádhera!!!!!!A Matýskovi vše nej nej nej.
30. apr 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medakote tada ted jsem se dostal ana stránku821,kde je ten tvůj tygr,to je nádhera! Z které zoo jsi si ho vypůjčila?Je jak živý!
30. apr 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 krásné postavičky,co jsi přidávala na stranu 821,fakt nádherné!
30. apr 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len tak ku káve :slight_smile: aj pomocníčka :grinning: Musela som uvoľnit miesto v mrazničke,lebo drahý veľa nakúpil :angry: a tak by za obet padol môj krém a potah.tak sme si dnes s malou upiekli tortičku k nedeľnej kávičke :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nááádhera.hotové umelecké diela :slight_smile:
30. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 malému Matějovi přeju krásné narozeninky. :wink: Dorty krásné.

@benjik
@lili01 povedly se vám.
Já jsem nic sladkého dlouho neměla. Malujeme postupně celý dům, to jsou nervy s malým a na nějaké pečení moc čas není.
30. apr 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 matejovi zelame vsetko najsamlepsie :wink: , krasne torticky
30. apr 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 to máš šikovnou pomocnici, dort je super. :wink:
30. apr 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :slight_smile:
30. apr 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 manžela mám dizajnéra, skladá obdiv :wink: A samozrejme aj ja.
30. apr 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, dočítam a pozerám zajtra - idem už spať - mám za sebou ťažkých 10 dní :pensive: :pensive: :pensive:
a to pre tieto sladkosti :grinning: :grinning:
30. apr 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas no tak to je náááádhera. :slight_smile: ale ja som tu rally prešov už dnes videla :slight_smile: drahý mi poslal mms s Prešova :grinning: :grinning: :grinning:
a ako robíš tu farebnú hmotu?zmiešaš dve a len rozvaľkáš?alebo sa len tak dajak poprekladaju a potom rozvaľkaju?
30. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to je nadhera! nechapem ako to mozes tolke postihat. Ta kniha uz som kukala na FB to v rohoch je sulok hmoty a stocene ci ako?
30. apr 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - krasne torty
30. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásné - jak to stíháš? @ada9557 ke kávě super! @dm1 tak vše nej oslaveci, dort je krásný, ale to rychlé zdemolování chápu, že tě štvalo - když to dáváš zákazníkům, tak to nevidíš, jak se to sní :sweat_smile:
30. apr 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas neskutocna praca, nadhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezký večer. můžu se vás zepata na pár věcí? na tento vékend jsme pekla dva dorty (moje první dorty). pečení, plnění je v pohodě. dokonce jsme i vymodelovala figurky, řekla bych dost dobře, ale peosím vás, jak potáhnete dort, aby na krajích nebyl marcipán jakoby zvlněný? dělám marcipán podle nějakého receptu z mmb, ale ten je hned tuhý a musí se nahřívat v mikrovlnce. docela mě to baví, akorát to zatím moc nevypadá :frowning2:
doufám, že jsme vám to tu nějak nenarušila :sweat_smile:
30. apr 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jituskak po potažení uhladím žehličkou na marcipán. Musíš to přitlačovat a rovnat postupně dokola a bude to krásně rovné. :wink:
30. apr 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dorty jsou úžasné, to jsi si teda mákla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tušila jsem, že na to bude nějaká vychytávka :wink: díky
30. apr 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jituskak ono zehlicka je super ale na to aby si nemala zahyby na boku ju nepotrebujes to skor aby bol povrch rovny zahyby to nevyrovna. Treba mat vacsi plat hmoty a potom to ide iba to jemne pritlacas ked treba nadvihnes a zahyby niesu ziadne. kdesi je aj super video ako na to len ho teraz neviem najst
30. apr 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásne a teda požehnane ich je :wink:
@dm1 uper ,také veselé :slight_smile:
@mima595 @lussy23 @alicc @reruna @daducha @zlatat @jakelina @mrka2 @gumkacka1 @jajuuus @bzucinka2 @pristela ďakujem dievčata ,za pochvaly.....a už som dostala pochvalu aj za chuť ,od oboch oslávencov, to ma teší najviac ,že aj chutili a nie sa len páčili... :slight_smile:
30. apr 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@dm1 sánka dolu, šéfe! Dievčatá, vaše výtvory sú umelecké diela! Prajem veľa tvorivých nápadov (škoda, že bývate tak "od ruky")...
30. apr 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok