• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@gajana1 lebo ona ma tiež 2-ročnú Chiaru tak som si myslela,že jej. :wink:
7. máj 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka na promoci mě nic nenapadá, když je to letuška, tak něco s malým letadýlkem???
7. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ak sa mozem ozvat, tak mozno mapa a to lietadielko, mozno naznacit, akoze cestuje, nejakymi ciarkami, ako to byva v rozpravkach a filmoch, ked sa niekto prepravuje- ak chapes, ako to myslim... :sweat_smile:
7. máj 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no táto moja bola tiež pre manžela k narodkám a bola úplne super, len sa tak po nej zaprášilo. A nebola náročná ani na čas
7. máj 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka co tak lietadlo s letuskou a na hlave by mala ten promocny klobuk a niekde by tam bol aj diplom?
7. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no robila som presne ako uz raz tak nic extra veru. A ked si prisla pre nu kamoska hovorim ze podrz mi maleho aby nesiel k torte idem pre krabicu. a ona neodhadla jeho rychlost a maly hned po torte vystartoval a odlomil 2 boky :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Tak kamoska odfrcala domov a ja sama s malym som to dorabala. no masaker veru
7. máj 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 na tortu som použila tento recept: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4627, ale na spodok torty som upiekla tenký korpus, aby sa nám torta lepšie porcovala
7. máj 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Potrebovala by som poradit. Chcela by som urobit objednavku,ale kedze zijem v zahranici je to trosku kompikovanejsie. Potrebovala by som typ na nejaku stranku, ktora by mi dodala tovar do tych 3-4 dni. Tak keby objednam v pondelok aby to prislo v piatok, nakolko som len v piatok na Slovensku. Velmi pekne vopred dakujem :slight_smile:
A pridavam moju poslednu tortu
:wink:
7. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
baby dík tak dám sestre nápady a uvidím čo si z toho vyberie.Lebo to sestra si objednala berú to ako dar. :wink: To po manželovej rodine ide niekto promovať :wink:
7. máj 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika2727 tak www.peceniehrou tam neviem či za dva dni už nepríde.Oni sú expresný.A ja platím dobierku u nich.takže preberáš balík a platíš.A keby si ešte doma nebola tak ti balík ostane na pošte až 17 dní ak sa nemýlim.
7. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka dakujem. Presne tuto stranku mi odporucila aj kamaratka. Tak len dufat,aby mali vsetko na sklade
7. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jen přidávám svůj dnešní výtvor. Na Vaše dortíky kouknu snad večer a snad i něco dočtu ... nějak nestíhám :sweat_smile:
7. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@lamps mnaaam, to vyzera super! dakujem ti! :dizzy_face:
7. máj 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika2727 ak nebudú mať na nete skús zavolať.Niekedy to ešte nestihnú nahodiť ale už to majú.A super rýchlosť aj kvalita aj spokojnosť.zabudli mi niečo pribaliť raz do objednávky som volala a hned ešte v ten den poslala na vlastne náklady.Len tovar som platila.Na druhý den asi som to doma mala.Fakt som úplne spokojná. :wink:
7. máj 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja.o ježiši ten je krásny. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. máj 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika2727 peknucka torticka :dizzy_face:
@paja.o to je naaadhera!!! strasne mila torticka :dizzy_face:
7. máj 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 no uz mi je to jasne :slight_smile: a mozes mi dat recept prosim?
7. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem, vyzera super, vyskusam ho :slight_smile:

@mrka2 nemam tu konzervu otvorenu, len som tu uz viackrat citala, ze to davavate do chladnicky, tak som sa radsej opytala :slight_smile:
7. máj 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja.o tak ta je prenadherna!
7. máj 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka Tak ja tam v pondelok zavolam a rovno aj objednam. Dakujem :slight_smile:

@mrka2 vdaka :slight_smile:
7. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja.o bože sa neviem vynadívať na tie postavičky.to si robila podla čoho? :confused:
7. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja.o to je supeeer, fakt nádhera!
7. máj 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps všechny jsou moc pěkné:slight_smile:
@cicimotinka na první je perfektní!
7. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alicc tak ty jsou všechny moc krásné, takové čisté, jemné.-)
@broucek2 a kolik jsi teda nakonec dala cenu? postavička je bezva vymakaná, to sis dala práci a ještě do toho malej marod, jsi fakt dobrá!
@alex21 moc pěkné - na těch riflích máš mramorovou hmotu nebo proužky?
@mrka2 pěkné orchidejky:slight_smile:
@andriss23 pěkná, a farář se dovtípí, že je to bible:slight_smile:
7. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dlho som tu nezavitala a teraz tiez len na skok pre radu... co robim zle, ked mi z totry pri krajani zlieza potah. zospodu je taky akoby "oslizly". ale navrchu sa netopi. robilo mi to na pudingovom kreme aj na cistom masle s cukrom. Mne to pripada, akoby sa z masla vyzrazala voda ci co. ale pouzivam 82% maslo, tak uz neviem. nejake napady co s tym???
7. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ano ta stuha je látková @vinka ten klobouček byl snad jeden z nejjednodušších dortů, jestli máš kulaou misku, tak je to hned, akorát se musí dobře uhladit krém, mě se to moc dobře nepovedlo, tak potah byl takový kostrbatý
7. máj 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můj první nepovedený a předělávaný kopačák...pudingovo máslový krém se mi asi topil kvůli vlhku v lednici...jinak nevím. kytičky a ta žížala zelená pod ním maskovaly dírky....-))
7. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vinka
@dominika2727 - ja suhlasim s Vinkkou, ja som si od nich objednavala 1x..poslala mi tovar rychlo, a na fakturu, ktoru som platila až po prebrati tovaru!!!!!! som normalne nechapala, ja som jej to chcela zaplatit vopred a ona že nie, že staci potom..fakt jednanie a dodavky ma tento e-shop na vybornu!!!!!!!!
7. máj 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka1 - krásnučká torta
@paja.o - nádherná
@dominika2727 - krása
7. máj 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 - 150 g suseneho mlieka, 150 g praskoveho cukru, 3PL oleja, mandlova aroma a voda podla potreby..ale len trosku..ja prilievam po troske, ale neviem, kolko presne...

na okruhlu tortu robim z 250-300G suseneho mlieka...akokedy podla ozdob, ake planujem robit..a ostatne už podla pomeru menim
7. máj 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok