• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@alionuska tak ako mas inac sikovne rucicky klobuk dole pred tvojou pracou :wink: uzasna
8. máj 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete nejaký dobrý banánový krém? :confused: Ale taký aby super chutil po banánoch :wink:
8. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no takze to je tato vykrajovacka http://www.sikovnamama.sk/index.php?page=8&id_produkt=10763 gulickovou kosticou si ich rozgulas na vacsie a potom pritlacis zilkovac na kazdy lupienok. ja mam tieto http://www.sikovnamama.sk/index.php?page=8&id_produkt=10765 ale ked ti pride ta vykrajovacka,tak tam je aj postup na nej ako robit,len ja som aj tak zle urobila :slight_smile: no a ked nemas vykrajovacku,tak len nejako podla oka povykrajuj, nie je to nic zlozite. :slight_smile:
8. máj 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cukrarky, ja som dnes dozobila tuto mrkvovu torticku s tvarohovou plnkou, potah biely je WI, stuha a ruze su MMF a male srdiecka su z obchodu :wink:
8. máj 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@reruna na tych rifliach mam pasiky robene pravitkom. Trosku pracne ale nic lesie som nevymyslela.
8. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 a akú čokoládu a kolko?Na jednu šlahajdu :confused:
8. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ďakujem,asi si objednám, :slight_smile:
@alex21 ale stálo to zato.Ver mi.vyzeralo to isto jak originál. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som skoro odpadla ked som to videla. :grinning:
moja dnesna ku dnu matiek
8. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lucula73 objednaj :wink: vlastne jednou vykrajovackou mas celu orchideu. aj na TOM je niekde postup,ale nemozem ho teraz najst, nejaky mam spomaleny PC. :angry:
8. máj 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka já dávám na jednu šlehačku dvě tyčinky ledové kaštany nebo jednu tabulku bílé čokolády. Někdy ani to ne, kousek sním než ji dám do šlehačky :grinning: :grinning:
8. máj 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a z mliečnej sa dá tiež?Alebo mi máme kopec vajec čoko po velkej noci a zajace.A u nás to nemá kto jesť.Toto nemôžem použiť? :confused:
8. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som raz robila z tych ladovych gastanov a bola vynikajuca!!! :slight_smile:
@vinka urcite mozes dat aj mliecnu, je jedno aku das cokoladu.niekto dava napr.len kakao :slight_smile:
8. máj 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka já myslím, že ano, ale ještě jsem to nedělala. Z tabukové mléčné ano, ale zajíce ne.
8. máj 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ďakujem ti :slight_smile: ,lebo ja kvietky moc nemusím,teraz som skúšala ružičku,ale zatiaľ ma to moc nenadchlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vinka a čo mamina povedala na tú orchidejku?ukázaala som tú tortu dnes mojej mame,povedala,že ona by ju ani nerozkrájala :slight_smile: ,prekrásne to bolo.
8. máj 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no schytala som ich od malého (2x v živote) doktor mi na pohotovosti povedal, že naše viac ako 30-ročné očkovania prestávajú byť účinné, vraj bude normál, že budú bývať kiahne aj 2-hýkrát... hlavne u starých ľudí, neočkovaných detí a viac ako 30 rokov od očkovania... :frowning2: :frowning2: :frowning2: mala som hrče pod bradou a za ušami ako orechy... zapálené zdurené uzliny, vysoké teploty a akosi sa mi zuby povylamovali... akože nikdy som ich nemala nejaké super, hodne plombované atď... :grinning: :grinning: :grinning: tak som si urobila pre radosť zubatého záhradníka a tešila som sa, že môže pohrýzť koho chce... :grinning:
8. máj 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 dík.No bola mimo.Ona ju videla ale vedela,že dnes pre ňu prídu.že je na zákazku.tak ju to prekvapilo nenormálne.Aj som ju zmiatla,že o týžden je den matiek tak už bola úplne presvedčená a potom prekvapená :grinning: :grinning: :grinning: Akurát som dojedla kúsok z nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimotinka no ale to si mala ovcie kiahne,ci prave kiahne? prepanajana... ani mi nehovor, cele tehotenstvo som trpla,aby som ich neschytala no a teraz toto citam... a to chceme o nedlho druhe :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si ma nepotesila teda :confounded:
ale ten zahradnik je perfektny - teda skor bol :grinning:
8. máj 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 mna ruze vobec nebavia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani celkovo kvietky,ale tieto orchidejky som mala raz dva a to som bola veeelmi spokojna,ze tak rychlo a prakticky bez namahy som ich mala :slight_smile: este som si kupila aj vykrajovacku na laliu,tak ta je tiez raz dva,len musi poriadne vyschnut :slight_smile: tak taketo kvietky,co su sup sup ma bavia,ale inak tiez nie som vobec na kvietky.. :pensive:
8. máj 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 však ani ja..........a na tú ľaliu máš aké?
inak nemožem moc objednávať,tento týždeň som minula cez 40 euro..a to len pát prkotiniek :angry:
8. máj 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ovčie...ale vôbec sa netráp dopredu... keby to prišlo, vyriešite... a treba dúfať, že neprídu nikdy... ani Tebe ani detičkám... (aj tým zatiaľ len plánovaným)... :sunglasses: že budú lem zdravé deti a mňam mňam torty na každý sviatok (aj mimo neho)... :grinning:
8. máj 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 tieto http://www.sikovnamama.sk/index.php?page=8&id_produkt=10773 no ani mi nehovor, ja tiez toolko pominam a to peciem len zriedka a vacsinou pre rodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoda,ze nemame takyto obchod niekde tu poblizku,lebo len to postovne... by som mohla mat este nejake 3 veci naviac :confounded:
8. máj 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 veď to,poštovné je nehorázne niekde :angry:
8. máj 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cicimotinka tak uz jedine dufat... :slight_smile: veru, ja peciem malej aj mimo sviatkov, len tak pre radost - hlavne tatik sa tesi,ze ma co sladke zjest, mala to tak zatial nepreziva :grinning:
8. máj 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no náš malý to prežíva... ten sa tak tešil tomu záhradníkovi... stále chcel robiť móój, až som sa bála, že ho zhodí... sú obaja s tatinkom mlsné brušká, tak do budúcna budem piecť aj ja... len škoda, že mňa pečenie nebaví, mňa baví zdobiť... :wink:
8. máj 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimotinka no nasa mala ukazuje jeeej,ale hned to chce znicit a spapat,takze to je akurat tak vsetko :grinning: ale aj to jeej sa ceni :slight_smile: no to asi vacsinu z nas bavi to zdobenie viac,ale ja rada aj peciem,mne to nevadi. ja nemam rada farbenie marcipanu. to keby mi niekto pofarbil,tak by som bola stastna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 toto bola moja prvá, takže zatiaľ ma to farbenie bavilo... uvidíme... :angry: za 2 týždne robím šmolkovský domček... :sunglasses: potom si povieme... :grinning:
8. máj 2011 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2011 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, len vas chcem pozdravit, tyzden som nebola na nete, boli sme na dovolenke v slovinsku, tak som iba sem tam nakukla, videla som vela krasnych torticiek, vsetky ste sikovne :slight_smile:
mam este 10 stran na docitanie, od 5 som hore, citam vas s prestavkami, ale este mam co robit :grinning:
idem na to :slight_smile:
9. máj 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok