• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@vinka bože,tá formula je nádherná..to by sa môjmu manželíkovi určite páčilo, úplne super :astonished:
13. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetky tortičky sú úplne nádherné ,podarené......ja môžem len snívať,že niekedy niečo také krásne spravím :frowning2:
13. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej dcerke....nieje sice marcipánová,ale samá jahoda :wink:
13. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@dajna11 nádhera :astonished: :astonished: :astonished:
13. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ach ta je taka krasna, ze nechapem... :dizzy_face:

aj ostatne torty su uzasne... :dizzy_face:

ja som sa dnes z chuti zasmiala... na vikend co pripada 18.6. mam hned 3 torty (vsetky budem musiet odovzdat v piatok, lebo pojdeme zrovna na ten vikend do terchovej :sweat_smile: ) a skoro mam pocit, ze just bude aj stvrta... :sweat_smile: a dovtedy sa mozem utlc nudou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám dotaz.........dělám dortík - čoko korpus a pařížská šlehačka jako náplň.........hodí se k tomu nějaký ovoce nebo je lepší dát jen tu paříž?
13. máj 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza Celkom urcite bananyyyyy, ja mam tiet na buduci vikend objednavku na parizsku sbananmi len oni chcu tych bananov tam straaaaaasne vela:slight_smile:
ale dobre by tam boli asi aj jahody, jahody a cokolada to ide

13. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a to ovoce mám dát jak? nakrájet banány nakolečka a dát na korpus a na to paříž?
13. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daria77 dakujem dúfam,že sa bude zajtra aj pani páčiť no a potom aj jej priatelovi.Baby dakujem vám všetkým,že sa vám páčia torty.Joj idem na večeru s mužíkom.&ma pozval.ževraj som sa narobila nech si oddýchnem. :grinning: No nelúb takého chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lencza ja som dala krém a na krém banány.je to lepšie si myslím ja.Ono aj korpus sa naťaha z krému.A ja na kolieska režem. :wink:
13. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 keby si sla zase do lidlu a mali by ich, nemohla by si mi ich kupit? ja bych ti peniazky aj s postovnym jasne ze poslala na ucet :wink: ja sa ich tu u nas asi nedockam :frowning2:((( ale ak nie v pohode nevadi :wink: aa dnes som si kupila cokotransfery a taaak som mrkala po tych notovych, krucis :angry: uz :angry:viem melodiu aku im tam mam davat :frowning2:

Dnes som behala po Kauf... a hladala take tie rozne platove formy , povodne na odlievanie coko , ale da sa aj marcoš , no a jasne ze u nas nic:frowning2:(((( holky nemate to niektora u vas? prosim, prosim.
13. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela sú super jahody.už som robila.by som povedala,že lepšie.Lebo jahoda to osvieži.banán dá len chuť ale jahody urobia tomu lepšie :wink:
13. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza ja rozrezem pozdlž cely banan na polovicu, na korpus dam krem , nan poukladam tie banany , zase dam krem a pak korpus
13. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 super je krásna.joj ja chcem takú urobiť sestre ked porodí za odmenu.Len to nebudem asi môcť.Bo kojacie jahody eee. :confounded: Tie pojem ja.A tú čokoládu okolo si objednávala či robila? :confused:
13. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka aj ja myslim, ze by to mohlo byt mnamkove :wink: som zvedava ako tam buduci tyzdnem natrepem straaaasne vela bananov :slight_smile: asi ich pomagam a zmiesam so želatinou a normalne dam na parizak ako druhy krem, ine ma nenapada :rolling_eyes:
13. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka robila....striekala som zo zdobiaceho sáčku....
13. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 mnaaaaaaaaam
13. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 to bol nastastie iba macko robeny na tortu a stihla som upiect korpus.Tak korpus poputuje do mrazaku a macko do krabicky.Ten vydrzi dlho :wink:.Mna to skôr mrzelo,tesila som sa na nu.
13. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 no ale tie pláty.To čisté pláty si urobila a potom striekala čokoládou?Dobre som pochopila? :confused:
13. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha aha, no este ze si ju nemala celu hotovu :slight_smile:
13. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 úzasná, mnam
13. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady přibyly fakt nádherné dortíky - všem jsem dala líbí se mi, tak už nebudu jmenovat, ale všechny jsou perfektní! Já tento týden nic nepeču, zítra máme grilovačku, taže zase něco z jiného soudku než dorty! :slight_smile:
13. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka nie,odmerala som si dlžku a výšku bokov torty,podla toho som si vystrihla z papiera na pečenie pásy a na ne som striekala čoko polevu...a do chladničky stuhnuť.....potom som s tým tortu obložila.
13. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 tak táto tortička nemá chybu, :slight_smile: :wink:
13. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem.....farebne sa mi moc páči,uvidíme chuťovo zajtra :wink:
13. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 taká krásna torta nemôže byť zlá, jahody a čokoláda ... :slight_smile: a určite je robená z veľkej lásky a taká torta môže byť len veľmi, veľmi dobrá :slight_smile: :wink: :slight_smile:
13. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no dcera chcela niečo iné,veveričku...ale mne sa necchelo piplať s marcipánom a ani nemám vela času pri bábätku a aj tak u nás nik nieje na sladké tak by som to len rozdávala po susedoch :wink:
13. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: deérke želám všetko najlepšie a posielam odkaz, že má veľmi šikovnú maninku :slight_smile:
13. máj 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 chcem sa len opytat, ako si dosiahla to, ze mas tie boky take hrube a zaroven tam vidno tu struktur? :confused: ja som to takto skusala, ale vsetko sa to zlialo dokopy... davala si vlaznu coko a robila si to nejak postupne, alebo vsetko naraz nastriekala na papier?
13. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem,ale tuto ked pozerám aké su niektoré kočky šikovnice,ja sa len hanbím :wink:
13. máj 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok