• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@mima595 oki, dakujem.
19. máj 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem radu z akych cukrikov robite mmf? ja som skušala jojo ale to mi niejako nejde umyť a aj take v kauflande maly v akcii asi značka katy to my tiež nešlo zmyť tak ake použivate vy? potrebujem biely poťah a neviem s akych cukrikov to mam spravyť lebo tie čisto biele som nenašla :unamused:
19. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica ty jojo neumyješ, pokud máš ty bílo růžové, tak je rozděl na dva díly, budeš mít část bílých a část růžových. Jinak bílé mají v Lidlu, ale jenom někdy, ale mají tam takové bílé posypané růžovým cukrem. Jmenují se Rubino a když ten cukr umyješ, máš čistě bílou.
19. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak v lidli som nebola ale teraz som kupila haribo ani tie neumyjem som neskušala ešte ... a inak s tymy jojo so to tak aj urobila ale tak to sa narobim a je toho potom aj dosť malo
19. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica u nás v lidli majú ešte také americké marschmallow sú čisto biele....v hypernove a v lidli majú tie haribo rubino tie sa dajú umyť...
19. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica umýt jdou opravdu asi jen ty haribo rubino z Lidlu, nejlepší jsou ty americké bílé z lidlu, ty už se umývat nemusí. Jojo jsem taky jednou půlila, ale fakt je toho pak málo....
19. máj 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no tak som skušala tie haribo umyť ale nejde mi to ma ide poraziť lebo som si kupila 3 balenia no nevadi využijem ich na farebne poťahovky .. ja som kupovala tie haribo v modrom obale ... no mam problem lebo do mesta už nejdem a neviem ako vykuzlim ten biely poťah musim niečo vymyslieť :angry:
19. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica ty modré haribo nejdou umýt, ale zas z nich uděláš pěknou modrou. Musíš vzít ty haribo rubino, jsou v takovém zeleném obale, a jsou to červené bonbony, z nich to jde krásně umýt
19. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica prosim vas pridajte mi foto ake cukriky mam kupiť asi pošlem ešte manžela kupiť tak aby videl ďakujem
19. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica takto vyzerajú americké biele a haribo rubino...pre budúci krát :wink: tento zelený obal na rubino je tmavší tu je nejaký bledý...to uvidíte ktoré sú, ten červený cukor z nich opadáva...ostatné sú zafarbené tieto sú iba červeno ocukrované...
19. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ďakuejm pekne no tak musim ukazať manželovy a vyslať ho na nakúp ... dúfam že ich zoženie... ak nie tak mi bubu musieť stačiť polovičky :sweat_smile:
19. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica ja mam doma asi 4 pakle,ked ti treba a nezozenie manzel,tak ti ich necham :wink: ale v Lidl ich isto maju a teraz su tusim v akcii :slight_smile:
19. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 diky tak dufam že ich budu mať a že ich bude manžel ochotny isť kúpiť ... a keď nie tak sa ti ozvem a pricvalam do Vlach
19. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka moja malá presne takto spáva :grinning:
19. máj 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Vladka aj moja, od narodenia :slight_smile: na chrbte este nespala.

dievcata, nevadi, ze som zaklad na parizsky nechala vychladnut vonku, nie v chladnicke? maly sa zobudil, tak som utekala k nemu a zaspala som pri nom :confused:
20. máj 2011 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky! tak skusobnu tortu mam za sebou, islo to super! akurat mi to hned po ulozeni na tortu stuhlo a uz som tam nemohla s povrchom moc spekulovat, vyryvat nieco alebo tak... moze byt ze som dala do MMF moc cukru?
dakujem za rady a megavdaka patri Pristelke a jej trpezlivosti s mojimi otazkami :sweat_smile:
20. máj 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@lusil2005 - ved je super, co si chcela vylepsovat?? :slight_smile:
20. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krasna torticka a tie ruzicky su paradne!!!! :dizzy_face:
20. máj 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krasne sa ti podarila a tie ruzicky su nadherne :slight_smile: a ak ti velmi stuhla hned ta potahovka, mohlo to byt tym, ze si dala privela cukru :wink:
20. máj 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som vcera robila 2 torticky..aj to take ze co kuchyna dala :grinning:
Baby, ktora z vas robi s mliecnym marcipanom? Ja som vcera robila prvy krat a hroza. Ta biela je robena z neho ..to len taky pokus k dnesnej kave :slight_smile: A zo zbytkov som urobila kokosove gulky :slight_smile:
20. máj 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
krásna a nežná tortička :slight_smile: :wink:
20. máj 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 az teraz pozeram, ze davas 500g masla, nie je to vela? ja mam taky recept, len s jednym maslom :confused:
20. máj 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky nemáte náhodou čeknuté, kde sa dá kúpiť WI najlacnejšie ? potrebujem celé vedro nejako sa mi to nazbieralo :sweat_smile:
20. máj 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za tých pár dní, čo som tu nebola tu pribudli krásne výtvory a užitočné rady, aj ja pridávam výsledok môjho snaženia - bola to pre mňa skúška trpezlivosti, skúšala som nové recepty a nedarilo sa mi tak ako som si predstavovala :frowning2: :unamused:
20. máj 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@dadka212 neviem, či je tu WI úplne najlacnejšie, ale pridávam, možno pomôžem ... http://www.cukrarskepotreby.sk/product.php?id_product=401
20. máj 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 krásna a nežná tortička :slight_smile: :wink: :slight_smile:
20. máj 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dík ja len že či to nie je aj lacnejšie niekde nejaká akcia :grinning:
20. máj 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky dakujem!!! mam z nej strasidelnu radost :grinning: az ma srdco bolelo ked si dcera supla celu ruzu do ust a zuvala a zvachala :sweat_smile:
@lamps taaaa je nadherna!!! :zipper_mouth: tie kvetinky su neuveritelne...
20. máj 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja som si myslela, že toto je lecnejšie na cukrárske pomôcky stojí 7 kg balenie 49,99 a na iných stránkach neviem
20. máj 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok