• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jajuuus skus zapichnut kusok drotiku do kuska hmoty a supni do chladnicky. uvidis :wink:
25. máj 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 já mám právě koupené ty omotané drátky a chtěla jsem jenom tak pár kytiček drobných píchnout mezi růžičky a nechtělo mi to moc držet. Pásku mám taky, ale nepoužila jsem ji ještě ani jednou. I jsem to lepila tím jedlým lepidlem, ale to bude chyba v mých rukách. :angry: Musím to zkoušet a určitě se časem zlepším. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. máj 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - krásne tortičky. Notebook uplne ako skutočný :slight_smile:
@lusil2005 - krásna torta
25. máj 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zase som tu s jednou otazočkou zafarby my mmf hmotu na takto červeno ako to mam na tom mojom queenovy? lebo vtedy som ho poťahovala s marcipanom a teraz mam objednavku a chcem poťahovať mmf len sa bojim aby to bolo take pestre
25. máj 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jakelina áno, ten piestik na kalu niekto obaľuje kryštálovým cukrom a niekto vanilkovým cukrom... a predtým natierajú piestik aby tam držal ten cukor buď bielkom alebo vodou.... no uvidíme, tiež sa trošku bojím tých drôtikov... :sweat_smile:
25. máj 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ďakujem, no budem sa snažiť :grinning: a to veru skúsim, ako vravíš :wink:
25. máj 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica já jsem zkoušela červenou jenom jednou a byla to pořád spíš růžová. :unamused: A to jsem tam dala gelovky fakt hodně.
25. máj 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem a nevies, ci sa da takym sposobom potahovat aj torta cokoladou? Ja som to niekde citala, ale neviem, ako to presne bolo. :slight_smile:
25. máj 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa... veru sa mi tá kala šmýka na tom drôtiku... :angry:
25. máj 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no tak ja som použivala na marcipan obyčaju práškovu farbu tak dúfam že sa mi to zafarbí poriadne
25. máj 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus no tak jsi na tom jako já. Možná nechat zaschnout a pak napíchnout. Nebo nechej bez drátku a jeno tak polož. :wink:
25. máj 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica uvidíš, jak se ti bude dařit, mně se zdá, že s tou práškovou barvou se to pak hodně drobí. Můžeš pomalovat na povrchu štětcem.
25. máj 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prsty si trosku opras solamylom a tam kde spajas drotik s kvietkom tu hmotu pritlacaj tymi prstami nech sa ti nelepi na ruky a treba dobre zatlacit a ono to bude drzat neboj len to chce cvik. Ak mas drotiky opradene tak to drzi. Este ma napadlo ci si mala aj na konci drotiku taku slucku to musi byt pri kvietkoch aby lepsie drzali
25. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ty jsi zlatá, Solamyl jsem neměla a je pravda, že se mi to lepilo na prsty a pak jsme to jakoby odlepila, jak jsem to mačkala. Drátek jsem nechala rovný, příště zahnu. Děkuju moc.
25. máj 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nestiham vas:frowning2: ale zajtra si snad najdem cas na oddych sadnem von na slniecko a poprecitam vas :slight_smile:

Prosim vas neviete mi poradit nejaky mixer ? mam taku tu staru klasiku, ktory ale nieje dobry a ked ho dam do stojanu miesa len hore a na dne to flaka :angry: tak s nim musim robit vzdy rucne a kooopec casu a sil mam tak v prd... ake mate vy? abo poznate nejaky, nasla som uuuuzasne ale ceny ze 800€ :confused: hroooza, ja v podstate nechcem ziadne pridavne nožiky, sekaciky atd... chcem len stojan, samotny mixer a metličky don
25. máj 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky tak toto je moje dnešné snaženie...
25. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@matatara zvířátka jsou úžasné.
25. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja mám Zelmery a nedám na ne dopustiť....
25. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to poznam ja nemam ziadny robot nic len obyc. rucny mixer za 10 eur a robim s nim vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: . v lete na 30-tku dostanem vysnivany slahac s 5l miskou tak uz odpocitavam dni
25. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matatara to je krásne a milé snaženie :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 :grinning: tak ten isty mam asi aj ja :grinning: to kupoval moj pred 6rokmi, že vsak staci :grinning: ja dnes piekla 6 piškot, rura mi sla od 14 hodky az doteraz nonstop :confused: nohy si necitim a ruky taktiež vdaka tomu mixeru :angry:
@matatara idem mrk aj zelmery nech viem kolko mam nasetrit :frowning2:
dakujem holky :wink:
25. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela sú v celkom slušnej cene :wink: :wink: :wink:
25. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela fuu tak to ti nezavidim rucne slahat :confounded: Ja mam robot od Bosch. U nas momentalne stoji 66 Eur..klasika bez sekacikov a ostatnych nadstavcov. Hadam to na tej foto bude ja vidiet
25. máj 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som rada že sa vám páčia podľa mňa ešte mám čo doťahovať ale toto bol prvý pokus.... :wink: :wink: :wink:
25. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 myslíš přes ten pečící papír? asi se to taky dá, ale můžeš zkusit udělat i čokoládovou potahovací hmotu http://mlsani.vesele.info/potahove-hmoty/cokoladova-hmota.html z toho se dají dělat i ozdoby
25. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sa nervačím s tými kalami... sa mi to prehýba v rukách :angry:
25. máj 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus ja som ich mala cely cas otocene dole hlavou, aj ked som ohybala tie kraje dohora. az ked trosku obschli, nechala som ich doschnut na nasuchorenom mikrotenovom sacku v normalnej polohe...
25. máj 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna jeeeej to vyzera super, len neviem, co je to kukuricny sirup. To sa da kupit normalne v obchode alebo len v nejakom specializovanom?
25. máj 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a mozes napisat aky je to ten tvoj vysnivani mixer, alebo hodit link. Celkom by ma to zaujímalo. Ja som tiez rozmyslala nad novym mixerom lebo mam len do ruky ale kedze som otehotnela tak som to nechala tak, ze ktovie ci a kedy sa k peceniu vratim, no aj tak ma to laka kupit si ho, tiez budem mat v lete narodky :grinning:
25. máj 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 ja podla toho receptu robievam hmota je super na ruze krasne to z toho ide aj ostatne ozdoby dokonca sa da v pohode kliestikovat rovnako ako potahovka. Kukuricny sirup kupis v obchode zdravej vyzivy, v bioschope
25. máj 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok