Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cessy
9. okt 2009

boldy ahoj
ja skladujem aj v mrazaku, dam do sacku a odlozim. a kolko to tam vydrzi???neviem, mala som to tam aj 3 tyzdne a po rozmrazeni a opatovnom zohriati v mikrovlnke to bolo dobre 😉

cessy
9. okt 2009

ahoj lenka, kde su fotky tvojich vytvorov?? 😕 😅

lenka.pav
9. okt 2009

cessy, este tvorim 😀 😀 😀 . potom pridam, neboj 😀 😀 😀

cessy
9. okt 2009

no lebo uz sa tesim.... 😉

lenka.pav
9. okt 2009

pre nedockavu cessy posielam aspon prvu tortu, nech nemusi tak dlho cakat na vsetky tri 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013312&i...

cessy
9. okt 2009

lenka dakujeeeem krasna torticka, teda pekne prsicka
a dalsie???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😀

lenka.pav
9. okt 2009

dalsie uz su tam staci kuk 😉

alionuska
10. okt 2009

No leni...parada...ceciky ako skutocne! Aj ta jednotka je pekna a cokoladova sice taka normalna,ale musela byt strasne dobra... 🙂 🙂 Si sikovna! 🙂

cessy
10. okt 2009

ahojte,
lenka to som vcera uz spala, tak pozeram az teraz. peknucka jednotka a ta cokoladova vyzera chutne 😕 😅 😅

su pekne

cessy
10. okt 2009

alionuska krasne torticky aj som zabudla pochvalit, to auto je supeeeer, dokonale, mne sa moc p 😅 aci

cessy
10. okt 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostatne/k-nasmu-mi...

tu je co som robila teraz na vikend, len je velmi hrbolata, lebo som mala malo MMF, tak som to vyvalkala hadam na 0,5mm veeelmi tenicke....ale to jelen pre mna a mojho muzika, pre nas to staci 😉

alionuska
10. okt 2009

Cessy ale tie kvietky mas krasne... 🙂 A blahozelam k vyrociu!!!! 😀 😀

sofi07
10. okt 2009

aj ja sa pripajam k ali. krasna torta, kvietocka sa pekne skombinovala 🙂 🙂

sofi07
10. okt 2009

leni, teeda, to musela byt makacka tri torty naraz, vsetka cest! a navyse su krasna, nasej malej sa tiez blizia prve narodky 🙂

marfic
10. okt 2009

krásne torty ste napiekli
lenka, všetky sú pekné, ale tá ovečka je úplne super, a tá 1 s kvietkami krása

cessy, pekná a naozaj sú tie kvietky premakané, kopu práce si si dala, dúfam, že manželík ocenil darček k výročiu

cessy
11. okt 2009

dakujem vam......kvietky boli pekne, len ten hrbolaty povrch nebol pekny. MMF bolo malo a nevedela som cim ho nahradit 🙂
ale bola dobra, manzel spokojny.....uz neni ani kusocek 😒

alami
11. okt 2009

cessy, len teraz pozerám tvoje pivečko - vydarila sa ti, ako si nakoniec robila tú penu?

ja som sa prišla pochváliť s mojom včerajšou tortičkou - synovi k 7.narodeninám. Chcel len čokoládovú. Ale s autami som bola v celku spokojná https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

henikav1
11. okt 2009

dobre ranko baby, tak my sme v pohode prezili vcerajsich piratov 😵 😵 😵 bolo ich nakoniec 11, no ked prisli, to bolo ako devastacny hurikan. Cely den prsalo, len akurat tie tri hodiny nie, ked tu boli decka, tak sme si dali ten futbalovy zapas. Piesok mame v celom byte 😀 😀 😀
Torticka bola tiez fajn, hned ako odhrabem pieskovisko z bytu, stiahnem fotky a dolozim do albumu
😵 😵 😵 😵 😵 😵

henikav1
11. okt 2009

uz som prihodila fotky torty, aj par fotiek z oslavy

lenka.pav
11. okt 2009

dakujem za pochvaly, priznavam, ze ta tretia torta bola obycajna, ale svagrina inu odo mna nechce, tak som jej musela vyhoviet 😉 .
heni, paradne bolo ihrisko!!! 😵 , super, ze oslava dopadla dobre 😉
cessy, ozaj vydarena torta!
alami, auticka su skvele!
ali, ako vzdy, dokonale 😅

henikav1
11. okt 2009

lenka fakt su paradne, aj ta pre svagrinu, akurat som ti chcela napisat, ze kazdy nema rad ten cukor z potahovanych, asi preto chcela cokoladovu
Napriklad moj maly, uz dopredu krici, ze ten potah mu mam z torty zrezat 😀 😀 😀
Stale ma laka ta ovecka, je strasne mila, niekedy ju skusim a to pivko od cessy zase pre manzela ked tu bude

cessy
11. okt 2009

lenka dakujem, vydarena az na ten krivy povrch ☹

heni super ihrisko, ako skutocne 😉

cessy
11. okt 2009

sofi a ty nic nepecies?alebo som nieco prehliadla??? 😕

boldy
11. okt 2009

ahoj baby,

dakujem za info a uskladnovani...uff prave som dokoncila torticku na zajtra mojej malej k 7.mesiaciku...som sa ale nadrela, plnka my velmi nevysla, ale hmota ano... zajtra pridam foto...
leni: este raz krasne torty, obdivujem, ze si robila 3 naraz, ja len jednu ale bordel okolo a praskovy cukor ani nehovorim kde vsade bol 😝
idem si vas precitat a idem spat... dobru nocu

henikav1
12. okt 2009

cessy, mne sa ale vobec nezda, ze by mala krivy povrch, podla mna vyzera fantasticky

boldy, mi hovor, u mna to tiez vyzera vzdy po skonceni, akoby v kuchyni vybuchla bomba, praskovy cukor vsade okolo stola, kde tu kvapne nejaka farba, este ze sa to da lahko pozmyvat

boldy
12. okt 2009

dobre ranko,

torticka je vo fotoalbume 😉
heni, cessi< pekne torticky, ste sa s tym namakali

sofi07
12. okt 2009

cessy, mne sa ta oslava zrusila, ale korpus som uz mala upeceny,tak som ho naplnila len takym kremom zo slahacky a pochutkovej smotany a cierne ribezle z mraznicky, navrch som urobila zelatinu z tangu s prichutou ciernych ribezli a bolo 🙂. take letne osviezenie v tomto hnusnom pocasi 🙂 .

cessy
12. okt 2009

sofi aha, spominam si ze si pisala o zrusenej oslave....moja hlava derava 😅

no to musel by vyborny osviezujuci kolacik 😝 , hned by som si dala 😉

alex21
12. okt 2009

kocky nadherne torticky ste zas porobili. 😵
boldy tvoju tortickun neviem najst 😅
Ali ako sa mas. Este stale kinderko 😅

cessy
12. okt 2009

dajte neaky tip na tortu babke k 80 😕
neaky pekny link....uz som rozmyslala nad bielou s bordovymi kvietkami, ale neviem, nevim.... 😕