• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@janulkamartinko - krásne torty
@alti - krásnučké tortičky =D Nikolke veľa zdravíčka, lásky a a úspechov v škole =)
@cicimotinka - krásna tortička :slight_smile:
@adrianai -krásne
@adka_praha - krásnučké tiež :grinning:
29. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka - @hejdita - krásne torty, baby :slight_smile:
@petusko - veľmi krásne torty.
@pristela - krásnučká
@reruna - mňam, mňam :slight_smile:
29. máj 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko jaké "učím sa", veď ty si profíčka... robíš krásne torty... :slight_smile:
29. máj 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cicimotinka neprehanaj,vy ste tu zlate tolko chvaly..na tej stranky kde som doteraz chodila som za cely cas necitala tolko chvaly ako od babeniek tu za par minut :D,ste zlate
29. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza aj ja robievam aj taky len to robim len do cokotoriet nie pod potahovane tam robim falosny
29. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko vždyť jsi velká šikulka, tak musíme chválit. :wink:
29. máj 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps děkuji moc za stránečku je suprová recept jsem dělala úplně podle toho ......tady je výsledek
29. máj 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@janulkamartinko hej,hej, babuľky sú tu zlaté, veľa chvália, ale to je predsa tá najlepšia motivácia... :grinning: :grinning: :grinning: hlavne na skúšanie novostí... :angry: :angry: :angry:
29. máj 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pandysek - pekné pivo :slight_smile:
29. máj 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, spominali ste tu nejake tvoritka na perly... co je to zac? :confused: ako sa s tym robi? znie to super! mate to niekto?
29. máj 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pandysek to pivo je suprove!!!! :grinning:
29. máj 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prave som sa vratila z Kauflandu a maju 200g kakao za 0,88.Farba ovela krajsia ako vsetky ostatne, aj ked na to Lidlacke sa nechyta.Hnedsie je uz iba to holandske s babikou na obale.
29. máj 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pandysek som rada, že som trochu pomohla. Tortička je úplne super, určite veľmi poteší toho komu je venovaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tvořítko na perly - dává se to většinou jako lem dortu, no a já hloupá jsem si koupila ty s menšším průměrem... http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/pomucky_na_marcipan-krajky_lemy-tvoritko_na_snuru_perel
29. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky super tortičky všetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
idem vám ukázať môj včerajší výtvor,pri ktorom som skoro zošedivela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zo spodnej časti sa mi totálne rozpustil poťah,tak po zoškrabaní som to poliala čokinou...a praskliny maskovala :grinning: :grinning: :grinning:
korpus bol mramor a plnka trasený krém s jahodami
a je to moja prvá postavička :sweat_smile:
29. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@reruna tak použiješ na nějakou princeznu na korálky kolem krku. :grinning: :wink:
29. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andriss23 vypadá super. :wink:
29. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna otázka,ako robíte tie vyskakovacie torty,aby neboli vidieť tie spodné kruhy.....viď vyššie u mňa
29. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina vďaka,ale nebolo to podľa mojej predstavy,ale chutila a to je hlavné :slight_smile:
29. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu skoro dva týždne nebola a chválim všetky tortičky.nebudem menovat lebo to by som určite nezvládla ale všetky náááááádherne.no a PC si zoberiem asi do postele namiesto knihy aby som vás stihla prečítat :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andriss23 milá tortička a krásne farby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna jeeej to je perfektne!!! dakujem :grinning:
29. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 uzasny papagaj:slight_smile:
vsetky torticky krasnucke :slight_smile:
29. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 aj ja mam take su ale aj silikonove aj taketo plastove ale tie silikonky su teda ovela drahsie :unamused:
29. máj 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
chcem sa spytat, ci mi neviete poradit.
Segra bude mat v septembri svadbu a namiesto klasickej torty by chceli take male torticky, "jednohubky". Ale nevie najst na to stojan. Nejaky 3-4 poschodovy, kam by sa dokopy malo zmestit cca 50 minitorticiek.
Nevieto o nejakych takychto velkych poschodovych?
Diky moc :slight_smile:
29. máj 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 - dakujem :dizzy_face:
29. máj 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte divcata, ako sa mate? vypekate? :grinning:

no ja som prave dokoncila torticku pre nasu Nelku k meninam, je robena den skor,lebo manzel do mna cely den hucal,ze kedy uz urobim tortu,bo ma na nu chut :sweat_smile: Nelke to je fuk,tak som ju urobila dnes :pensive: a uz mam dalsiu objednavku na stredu :confused: som myslela,ze oddychnem,no co uz :grinning:
29. máj 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
ahojte, este sa chcem spytat, ked robite kvietky, alebo ine ozdoby a tienujete ich...to tienujete praskovymi farbami alebo sa da aj gelovkami???,
a ked praskovymi, tak ich nejako rozrabate, alebo len tym praskom nejako poprasite???? a daju sa napr. pouzit aj poravinatske farby, co je dostat v drogeriach???
diky za odpoved
29. máj 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok