Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
26. jan 2013

@dm1 no ty hriešnica 😀 Ja sa tých žĺtok bojím, tak dávam trochu vaječného likéru. Ale je fakt vajicový - 20 EUR fľaška 😝

dm1
26. jan 2013

tak pridavam pod dlhsej pauze torty a hned 3 😝. Na tej knihe je forma od Martina Becheru sa z nej vytesujem ozaj krasne sa otlaci

dm1
26. jan 2013

@mia114 presne aj ja 😝

mizulienka
26. jan 2013

@vlada111 mnam to s vajecnymlikerom a jaodami moze byt super 😉 nemas nahodou receptus?
a inac ako sa mate? ako sa ma malicka? ako vacsia s malickou? 😉

nika222
26. jan 2013

Babenky prosim vas, chcem vyskusat novy krem ze uvarene salko a mascarpone a puding zlaty klas .. Nic viac doma nemam,myslite si ze to bude jedle? Alebo dam len to uvarene salko a dve mascarpone? Kujeem 🙂

nika222
26. jan 2013

@mizulienka ja robievam roky rokúce takúto... Zacnes obyc okruhlymi piskotami, ktore kazdu zvlast namacas v pomarancovom dzuse, medzi prstami vyzmikas ale nechas ako placku a ukladas vedla seba. Potom das na platky nakrájané banány a tretia vrstva ide obyč slahacka. Davam dve vrstvy vzdy na seba a je to neskutocne mnam 🙂

mima595
26. jan 2013

@dada2007 - no ja som sa infikovala od mojho exsefa..od bol taky detektiv Babocka 😉 😉 😉 ...nural, nural, kym nevynural....
@anibas..fotka snad bude....
ono ta torta nebola zla, torta celkom v úpohode, ja keby som nebola v takom "tortarskom" obraze, tak ako zakaznik by som bola velmi spokojna s takou velkou tortou za taku super cenu..ale tak na normlane narodky..na 1. rocik by som chcela nejaku krasnu..hlavne, kde vidim, ake torty vedia baby urobit...

adka_8
26. jan 2013

svet postupov nájdete aj tu https://www.facebook.com/groups/cakelandia/ 😉

janula.h
26. jan 2013

@dajna11 ako to?? ako si to urobila??? :-O

jakelina
26. jan 2013

@dm1 tak kniha je nádherná, to máš jakou formu a barvu na ty ornamenty??

lifinka
26. jan 2013

@vecernicci já nebyla na pohotovosti, až dneska, jelikož dnešní noc 39,5C a stále to neklesalo, už jsem byla nanaervy... teď jsem přijela po 4h čekání z pohotovosti 😝 tak má streptokoka opět po měsíci a další ABT 🤐 a jak je tobě?

mizulienka
26. jan 2013

@nika222 to znie super s tym pmarancovym dzusom...nebije sa ta chut potom s tymi banannmi, ale asi nie...a potom davas uz iba slahacku? ziadnu smotanu?

lifinka
26. jan 2013

@dm1 tu minnie máš krásnou, podle nějakého postupu?Mám taky dělat tento týden...! a můžeš mi poslat odkaz na tu šablonu,co je na knize? moc díky

dajna11
26. jan 2013

@janula.h čo trubky???myslíš??? podla tohoto http://www.urybicky.cz/2011/02/jak-na-cokotrubi...

jakelina
26. jan 2013

@lifinka vy si to teda vybíráte. To tam bylo tolik lidí?? 😝 😝

mariann2
26. jan 2013

ahojte, krtko v dvoch prevedeniach 🙂 zimná a letná verzia 🙂

janula.h
26. jan 2013

@dajna11 áno dokonalééééé!!!!

lifinka
26. jan 2013

@jakelina jj, toli lidí 😝 už jsem byla nervní, ještěže dávají ve FN razítko na parkovací lístek! stačilo v lékárně 400kč

sisix
26. jan 2013

Holky, ja jsme tele. Delala jsem s malou red velvet muffiny a ona porad dlchnila v ruce vajicko az sem ho tam zapomnela dat. Az byli v troube, mala povida : maminko a co to vajicko???? Ja to bez vajicka papat nebudu 😀

sisix
26. jan 2013

@lifinka juj, to je desny. Drzim palecky.

1zaza
26. jan 2013

Ahojte, pridávam moje víkendovky, boli pre kamošku. Tie svadobné minitortičky to boli na "ples", ktorý zorganizovala pre detičky a súčasťou bola nejaká súťaž "svadba" a tie minitortičky boli ceny pre víťazov 😀

monikapo
26. jan 2013

moj vikend a este jednu dorabam,... Winx som vyrobila novy druh:O))) 😝

mexico_16
26. jan 2013

Kolko gramovy je Dr.Oetker stuzovac za studena ? Dakujem

viera6
26. jan 2013

baby prosím vas ako si davate na fotky meno je na to nejaký program,alebo mate fotaky take?

dajna11
26. jan 2013

@janula.h díky moc

vecernicci
26. jan 2013

@lifinka aha a nemate nekoho jako bacilonosice? A nebo to taha ze skolky? Ja te devce mooooc obdivuju jak to zvladas sama. Fakt smekam 😉 A mne uz je lip, akorat jsem furt slaba jak moucha, naplnim jeden dortik a musim si jit lehnout na pul hodky 😒 😒

Jinak holky mam na zitra delat dort krtinec, ale.polity coko radte jak na to

vlada111
26. jan 2013

@mariann2 úžasné tortičky

nika222
26. jan 2013

@mizulienka nebije, uplne uzasne to spolu ide 🙂 A davam len slahacku a ziadnu smotanu, a davam to do tortovej formy. A najlepsia v ten den, na druhy uz to neni ono i ked mi ju vacsinu zjeme hned 🙂

petoska
26. jan 2013

@rapunzel1 děkuji, vyzkouším to 🙂

levandulka3
26. jan 2013

tak tortičky odovzdané môžem relaxovať