Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
1. apr 2013

@macamac však to na druhý pokus vyjde

aduskatt
1. apr 2013

@luciahromadkova nejdu mi fotky☹

mariann2
1. apr 2013

@sticker ďakujem, čosi, žiadne tajomstvo, urobila som si guličku, na ňu nakreslila špirálku kosticou, potom vykrojila asi " milion" malých koliesok a lepila na seba každý do polovice toho predchádzajúceho, urobila som si taký kolieskový rad, prúžok a postupne priliepala točito na guličku 🙂 neviem, či si to pochopila, ak nie, kľudne sa pýtaj

aduskatt
1. apr 2013
florentina
1. apr 2013

taky mi to nechtělo přidat fotky, tak snad teď

luciahromadkova
1. apr 2013

@aduskatt
@florentina dakujem pekne

1zaza
2. apr 2013

@luciahromadkova ja som robila takéto 🙂

mysiatkoo
2. apr 2013

ahojte... pridavam moju nocnu (resp. rannu) moru.... nexcelo to tam drzaaaaaaat tak ako malo, tak som to vzdala a prilepila priamo na tortu - uz nebol cas a mozno aj kvoli dlhej preprave lepsie... ale som na seba prvy krat nastvana 😠 a to je vlastne prva pre cudzieho cloveka... az teraz rozumiem vsetkym, co neradi robia torty podla nejakej konkretnej predlohy ... tak pevne dufam, ze im aspon bude xutit...

nika222
2. apr 2013

@mysiatkoo ved je bohovská 🙂 aku abecedu tam máš použitú?

mizulienka
2. apr 2013

@mysiatkoo nahodou je perfektna 😉

timotejkabrejkova
2. apr 2013

@aduskatt Ta tretia a štvrtá jéééj.

aduskatt
2. apr 2013

@timotejkabrejkova mne sa paci ta druha a stvrta tiez🙂)

timotejkabrejkova
2. apr 2013

@mysiatkoo fenomenálna je

timotejkabrejkova
2. apr 2013

@aduskatt Aj by som si ju hneď dala 🙂

timotejkabrejkova
2. apr 2013

@pristela jéj jéj jéj jéj jéj a ešte aby som nezabudla jéééj

florentina
2. apr 2013

@1zaza ty tvoje květinové vazby jsou opravdu okouzlující!

aduskatt
2. apr 2013

baby, ja som si vymazala nechtiac zopar mailov☹( niektora chcela zlatu prachovku a tekutu striebornu a neviem kto☹(
Prosim prosim, napiste mi IP, ak sa tu najdete🙂 dikyyy

ve2
2. apr 2013

Ahojte,prosíííííím..... potrebovala by som poradiť ..... idem robiť 1x písmenká ☹ a neviem s ktorými sa mi bude robiť lepšie ....plast. či silikon ???? ...........na tento znak http://www.ifotbal.eu/klub/slovan-bratislava ....... Ďakujem vopred ..... 🙂 🙂 🙂

ajka82
2. apr 2013

@luciahromadkova ja som robila takuto

florentina
2. apr 2013

@ajka82 ty jo, úplně mám chuť na kafe...

jankaferancova
2. apr 2013

Zdravím Vás,šikulky 😉 Máte prosím Vás niektorá túto silikónovú formu na abecedu?Ako s ňou pracovať?Chcela by som marcipánový text,ešte pred použitím sa chcem poradiť s Vami.Zdá sa mi taká čudná a fakt si neviem predstaviť ako s ňou pracovať,nechať marcipán trošku stvrdnúť a potom vykrajovať či ako?Možno je to hlúpa otázka,ale prvý kr=at mám niečo také v ruke 🙂 Ďakujem 😉

jankaferancova
2. apr 2013

tu je foto

monikapo
2. apr 2013

Robili sme aj torticky aj kolaciky,ale teda jar sme neprivolali 😒 zehlicka pre nasho ocina, s nasim drobcom 🙂

mimcak
2. apr 2013

@pristela waaaw ta tvoja vila vilôčka je prekrásna. Aj ta s anjelikom. 😵

mysiatkoo
2. apr 2013

@nika222 @mizulienka @timotejkabrejkova jeej dakujem baby.... no povodne mali byt tie bocne auticka tak odsadene, ako su hore, ale neodhadla som hrubku spojovacej casti a nedrzalo mi to :( a kedze som uz mala auta vytvrdnute, zlomili by sa, keby som ix lepila uplne... no proste... ucim sa na svojix xybax 😖 abeceda je z plastelinovej sady playdooh - povodne kupovana detom, ale znarodnila som im ju uz pred prvym pouzitim 😀 .. a baba uz pisala, ze "torta je paradna", tak sa vytesujem 😉

nika222
2. apr 2013

@mysiatkoo no vidis ze sa pacila 🙂 Ja sa tiez kazdou tortou ucim na svojich chybach 😀 a nevies hodit link na tu sadu, rozmyslam ze maleho zacnem zoznamovat s plastelinou, a ta sada by mu urcite nechybala 😀 dik.

nika222
2. apr 2013

@jankaferancova no niekto to tu uz písal ze je na prt...

mojmacik
2. apr 2013

@mysiatkoo ved je krasna...ukladam a tusim som nasla to prave orechove ....v lete pouzijem ako inspiraciu...ak mozem 🙂

lamps
2. apr 2013

@jankaferancova och, túto mám aj ja a asi ťa nepoteším, je to taká abeceda, ktorá ma privádza do šialenstva 😀 😀 😀 písmenká z nej dostať je skúška nervov a trpezlivosti 😠 😠 😠 . A myslím, že nie som sama ☹