Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
28. sep 2013

Holky pridavam poslednu odovzdanu .
@pipka suprove to bolo s tym datumom 😵 😵 😵 😵

mimcak
28. sep 2013

@79zuzana , @jakelina ďakujem Vám kočky. Tak objednávatelka bola spokojná páčila sa jej tak uvidíme čo na ňu nevesta. Mala som obavi ,lebo ked človek najlepšie chce tak sa nedarí.Ale tak naštastie to dopadlo dobre až na môj mixer ktorý pri poslednom miešani mal dosť a zlomila sa mi miešacia tyč 😠 .Tak som mixovala len jednou 😒

brunila
28. sep 2013

@jakelina děkujiiiiiiii....mrknu se 🙂

mimcak
28. sep 2013

@pipka no sa tu smejem na dátume ešte,že si to všimla @timuss 😀 Ja som tak prerábala meno na Kittyne ,lebo som dala Nikolka,ale nejako mi to meno nesedelo tak som zapla PC,pre istotu kukam na FB a tam mi písali NAtalka tak rýchlo prerobiť,len čo som nalepila už zvonili pri dverách. 🤐 😅

ajka82
28. sep 2013

slak ma trafi, vsetko sa mi kazi, aj cislo co malo byt v papuli sa mi doondilo 🙄 asi som ho mala nechat len okremovaneho 😅 😝

mia1111
28. sep 2013

@pipka - tak to je fakt šťastie, že máš mamu už na dôchodku, my sme sa s mm museli všelijako striedať a kombinovať, zapojili sme aj moju mamu, ale to len občas, no bolo to fakt o držku 😒 . Budem na Vás myslieť, nech je to už iba lepšie, nie naopak 😉

mia1111
28. sep 2013

inak babulky, nestíham híkať, kráááááááááááááásne tortuchy ste zasa popridávali, no radosť pozerať takto pri kávičke 😵 😵 😵

brunila
28. sep 2013

@pristela ty tvoje svadební jsou úžasné.....zdobení asi bílkové a už to tu bylo asi xkrát,ale můžeš mi říct jaké máš rozměry korpusů ?Já se prostě nikdy nestrefím abych je měla tak rozměrově a výškově souměrné 😠 😠 😠 díky moc

lucula73
28. sep 2013

pekný víkend,
poskromne pridávam po tých vAšich nádherách moju žirafkovú,dostala som presný obrázok,akú chcú tortičku 🙂
ešte jedna ma čaká,ale sa i vobec nechce 😠 🙂

1zaza
28. sep 2013

Nádherné tortičky ste napiekli, ja tento týždeň iba také o ničom, nie moja krvná skupina.

pipka
28. sep 2013

@pristela no ved som im mala povedat, ze to je termin, dokedy musia spolu vydrzat 😝 😀 😀 😀

pipka
28. sep 2013

@mimcak no a to som uz predtym prerabala, lebo som dala Silvia s makkym I a na svadobnom oznameni ked som kukla, tak ze Y 😅 😅 tak rychlo nanovo...a datum som si ale absoluuutne nevsimla 😝 😠 😅

pipka
28. sep 2013

@1zaza ta tenisova lopticka je perfektnaaaa 😀 😀 😀 ale predpokladam, ze to je polystyrenova obalena...ci?

zklimekova
28. sep 2013

moja ďalšia monsterková 🙂

pipka
28. sep 2013

@petka28 ja na to mam sablonu a podla toho si vzdy vyrezem sest a patuholnik, podla obvodu obmaslovanej torty 😉

eliska22
28. sep 2013

dnešná vuittonka :p už nikdy viac - 5 hodín som ju poťahovala a dorábala 😅 a aj tak to vyzerá desne, tie znaky 😠

eliska22
28. sep 2013

@ajka82 už sa teším na toho krokodíla, vyzerá bombovo 🙂

petka28
28. sep 2013

@pipka zkusím🙂

pristela
28. sep 2013

@brunila kujeeem , jo zdobene su bielkovou a rozmery,ja si vzdy prazdne tortovnice naukladam do seba apodla toho vyberam rozmer , ale nerobim si hlavu ak je malý rozostup tak prosto korpus posuniem dozadu , ale tieto dve vysli krasne na stredy . no ked sa mrknes vyskovo niesu rovnaké , a rozmery 31-24-14

ajka82
28. sep 2013

@eliska22 moc sa netes, vsetko sa mi pototo a uz mi na balkon zasvietilo slnko, tak dufam, ze ked neni vytuhnuty poriadne ze aj prezice tu 2-3 km cestu 😅 a deti mi vzali fotak prec 😖 tak foto len na mobil rychlo

ajka82
28. sep 2013

😅 10,7kg s podlozkou, a tie mohli mat tam 800-900g

jakelina
28. sep 2013

@ajka82 suprový je, jenom ta podložka se mi k tomu nějak nehodí. 😒

eliska22
28. sep 2013

@ajka82 parádny je 😵

dajna11
28. sep 2013

pre milovníčku koníkov......jedna na víkend a mám dosť ty jo 😀 😀

levandulka3
28. sep 2013

tak a ďalší týždeň za nami a celý som tu nebola ☹ ☹ už to asi ani nedoženiem tak len pridávam fotky a snád večer popozerám čo pekné ste zasa vytvorili 😉

1zaza
28. sep 2013

@pipka ďakujem, sú to sójové tyčinky 🙂

jakelina
28. sep 2013

@levandulka3 krása a to srdíčko co leží, to je nádhera

pipka
28. sep 2013

@1zaza tak to si frajerkaaaa, ze si ich tak krasne orezala do gulicky 😵

pipka
28. sep 2013

@levandulka3 uuuzzasneeee a en golfovy bag nemaa chybu! 😎

elamaslakova
28. sep 2013

@denisak77 Nádherné tortičky
@1katuska73 Nádherná tortička

@ajka82 Krásne tortičky
@mimcak Nádherné sú všetky