Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
8. okt 2011

@dajna11 ano len mi to pošli do zajtra, aby to stihla zabaliť 🙂

katy1979
8. okt 2011

@dadka212 no dufaj ze sa teta uz neozve.

mne sa dnes uz tak nechceee. maly este nespi taze zasa zacnem tak o 22,30. a mne by tak bodla masaz a postel. ja tapa sprosta co som tetu neposlala kde lahsie aj s jej cokoladovou tortou.

daducha
8. okt 2011

Ahojte,
tak tu su moje tohto tyzdnove,na tej s fialovymi kvietkami je ten motyl so sablony,ale nepodarilo sa mi ho lepsie odfotit ☹ .Inak tento je najmensi, ete su dva väcsie a tomu väcsiemu sa odomilo jedno kridlo 😠 ,tak je na torte iba jeden.NO a ta posledna je krasna cyklamenova,fotak sa rozhodol,ze ju pekne neodfoti ☹ .
NO a idem sa pokochat Vasimi tortickami,mam tyzden co dobiehat.

dajna11
8. okt 2011

@dadka212 napíšem ti aj teraz?hm???či pošlem linky?

katulkaaaaaa
8. okt 2011

@dajna11 posli dadke linky do ip 🙂 nech ma prehlad v objednavke...sorry baby ze sa vam do toho pletiem 😀

zuziq
8. okt 2011

@daducha mozes mi pls napisat aka je ta forma na tie motyle? pripadne poslat link, ako to vyzera? vopred dakujem

katulkaaaaaa
8. okt 2011

@daducha krasne torticky,aj ja mam problem odfotit,a teraz ked bude tak skaredo cez den budu tie fotky uplne onicom....motylik krasny ta pani na kurze hovorila ze susi tyzden inak sa zvykne lamat 😠

dajna11
8. okt 2011

@katulkaaaaaa sdíky 😀

katulkaaaaaa
8. okt 2011

@zuziq http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/sablony/
pod polozkou sugart artisty ale momentalne vypredane 😉

katulkaaaaaa
8. okt 2011

@dajna11 neni zac ja som jej predchvilkou posiela objednavku🙂

daducha
8. okt 2011

@zlatat krásne, tá jesenná je úzasná 😵

zuziq
8. okt 2011

@katulkaaaaaa dakujem 😉

daducha
8. okt 2011

@anibas perfektné, ja z tých kvetov nemôzem, su perfektne 😵 😵 😵

dm1
8. okt 2011

@daducha krasna uz som obdivovala na FB. velm isa mi paci ten bok na tej prvej cyklamenovej

nelicefo
8. okt 2011

@daducha prekráááásne 😵

zuba
8. okt 2011

no šikulky , zas je tu kopec nádherných tortičiek
Ja som dnes akurát zahájila prípravu kvetov na tortu pre svokru - samozrejme, že to nejde tak, ako som si predstavovala 😠
Keď som trénovala na bielej hmote robili sa lepšie ako takto keď mám hmotu nafarbenú na červeno ☹

79zuzana
8. okt 2011

@daducha krasne torticky... ja skusim nieco upiect zajtra, ma nam prist navsteva, tak korpus som uz upiekla a zajtra to nejak naplnim a pozdobim... furt tu pridem kukat, ze nejake inspiracie a furt zistim, ze na vas ani z daleka nemam, tak sa pokocham a zbucham daco jednoduche 😀 😀 😀

miciatko
8. okt 2011

Babeny ako sa pouziva toto,neviem si to neak predstavit

lusil2005
8. okt 2011

@daducha nadherne!!! ja som si vcera objednala tie artistry vykrajovacky, tak sa vytesujeeeeem na ne 😅

dm1
8. okt 2011

@miciatko je to krajka - teda k tomu sa este kupuju take drobne vykrajovacky a vykrajuje sa s nimi do toho a mas potom taky krajkovy lem napr. okolo torty

lusil2005
8. okt 2011

@dadka212 uh, tak som ti poslala este jeden mailik 😅 ta teta z mmb ma zrujnuje! 😀

miciatko
8. okt 2011

@dm1 takze tam este nieco chyba aby sa dalo stymto pracovat. .. ja mam krajky ,ale nie taketo,tak preto neviem ako to pouzit 😒

dm1
8. okt 2011

@miciatko no da sa to aj bez toho ale to budes mat len take jednoduche na lemy a to je asik potom aj zbytocne. toto su tie drobne vypichovace http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47994755&tab=0
su rozne tie girlandy tu su aj ine napriklad http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/krajky-42/

dm1
8. okt 2011

@lusil2005 tie kvetinky - srdieckove sa mi pacia som mohla aj ja objednat. ale sak uvidime co mi napise na tu rozvalovaciu podlozku ze kedy ju bude mat

dm1
8. okt 2011

@lusil2005 inak na tie kvietky hortenzie sa tesim aj ja som ich objednala paci sa mi to na tortach

lucula73
8. okt 2011

@dm1 prosím ťa tú lištu čo máš v treťom linku,to sa ako používa?som na to tiež kukala,ale tam je toľko vzorov,že neviem čo s tým... 😕

dm1
8. okt 2011

@lucula73 minule to tu baby davali tak som si povedala ze skusim zobrat no nekup to za 50 😀 . Ako ked robis pismenka vypichnes ornament a pouzijes na torte klasika napr. do rohov, ako lem na torte. Je tam par peknych ornamentov v tom

mia114
8. okt 2011

@lusil2005 hihi, ja som objednala skoro to iste co ty 😀