Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
13. okt 2011

ty joi,,,tá rastlinná šlahačka je ako beton 😀

anibas
13. okt 2011

@svetielkoand urob si auto najprv ružové - trochu zafarbi MMF a potom dofarbíš alkoholom s červenou farbou 😉

dm1
13. okt 2011

@yamahafazer este stale hlada priestory. teda hlada ako hlada len sa spolieha ze niekto najde 😝 . Ja som oslovila 3, jedno bolo drahe, jedno som mala len prenajom az dnes poslal obed kolko bude stat a treti zatial nedal vediet. Super by bolo keby sme sa tam stretli 😉

lusil2005
13. okt 2011

@zdenallicka jeeeeej ten je bombovy!!!! krasne si to urobila 😀

zdenallicka
13. okt 2011

@anibas jj, taky jsem strouhala do jednoho tvarohového margotku..🙂 Ale tohle měl být jakože straciatella..🙂

dadka212
13. okt 2011

moje dnešné...

dm1
13. okt 2011

@alenv zalezi ako ktore. Niektore nemusia tvrdnut vobec ak lezia, sedia... idu na tortu hned. A tiez zalezi od hmoty z ktorej robis niektora je tuha hned ina neskor.

dadka212
13. okt 2011

@katy1979 škoda, že to chce, ja som sa tešila, že sa vyspím 😀

alenv
13. okt 2011

@dm1 dělám z mléčného marcipánu.. v podstatě to budou spíš menší věci spíše ze strany dortu..

dm1
13. okt 2011

@alenv tak z toho nerobim tak neviem. Ale ja v poslednej dobe robim postavicky tak max. 1 den vopred casto az v den ked dokoncujem tortu lebo proste nie je kedy skor 😝 a je to v pohode pokial nemusia stat na nohacg

alenv
13. okt 2011

@dm1 super díky.. já to nějak risknu a kdyžtak se ponaučím pro příště 😉 ale nebude tam žádná postavička, která by stále.. spíš ozdůbky.. uvidíme co z toho vznikne 🙂 díky moc

dm1
13. okt 2011

@alenv no ak to nebudu kvety ktore potrebuju vytvrdnut aby drzali tvar - lupene tak by nemal byt problem. ono zalezi co to je samozrjeme

alenv
13. okt 2011

@dm1 chci dělat téma podmořeské dno.. takže spíš tráva, hnězdice a tak.. tak to si myslím, že nebude třeba to nějak extra nechávat vytvrdnout🙂 já sama ještě nevím co vše.. inspiruju se na netu z hodně dortů a něco tam zpatlám 😀

pristela
13. okt 2011

@dadka212 jeeej ta cierno biela je suprova

dm1
13. okt 2011

@alenv jaj tak to nedavaj vobec tvrdnut to som davala rovno na tortu aby ti to dobre prilnulo - trava a tak 😉

alenv
13. okt 2011

@dm1 super děkuju moc.. kdyby se s tím něco stalo tak nevadí.. dělám to pro nás, snaha se naučit něco nového a dělat něco na mateřské 😉

lusil2005
13. okt 2011

Ahojte, pridavam svoju prvu dnesnu... Pozadavka boli: cernoskovske prsia, ruzove bradavky 😅 je to neprirodzene, ale musim povedat ze krajsie ako prirodzene 😀 😀 😀

eliska22
13. okt 2011

@lusil2005 tie sú perfektné 😵 😵 😵 to si ako dosiahla tú hnedú? z čoho to je?

vlada111
13. okt 2011

@mrka2 to ja sa bojím keď dávam chladiť von na terasu. Máme tu kadečo od susedov, raz mi tak susedov pes začal jesť mojej malej jedlo, ktoré som chladila, lebo už nevedela vydržať od hladu. A vysvetlite to 10 mesačnej 😀

vlada111
13. okt 2011

@zdenallicka mňam, už ho mám uložený, ďakujem 😉

vlada111
13. okt 2011

@dadka212 do 25 Euro, noooo, veľa tých ruží nerob 😎

adul67
13. okt 2011

ahojte baby uvarila som parížsky krem teraz len je dajaky žuvačkoví je to v pohode alebo mam uvarit druhý falošny parížsky a cera sa tam nejde zapracovat stale vyplavuje

adul67
13. okt 2011

@lusil2005 krásne
@dadka212 peknučké

vlada111
13. okt 2011

@dadka212 to už hej, tie kvietky sú peknunké.

79zuzana
13. okt 2011

@dadka212 krasne torty... tu zebrovanu som si ulozila ako dalsiu inspiraciu 🙂 ja uz mam tolko ulozenych tych vasich tort, ze do konca zivota nemam sancu tolko ani upiect 😀 😀 😀

zuba
13. okt 2011

@dm1 dani neponáhľa v pohode počkaj na to čo potrebuješ 😉

miciatko
13. okt 2011

@lusil2005 tak tie prsa sa ti vydarili,mozes ist robit aj silikony na plastiku, to by boly ine prachy za to 😀 😀 😀

miciatko
13. okt 2011

@dadka212 ako sa robi ta tigrovana ??

dm1
13. okt 2011

@zuba oki poslala som jej teda mail ze pockame 😉 . Inak v nedelu idem segre a zostavam tam do utorka aby som mohla presmejdit vsetkych cinakov na okoli ci nieco nemaju 😅

zuzkat1
13. okt 2011

@pristela no kupila som zlaty klas tak skusim s tym ale tam pisu ze treba 750 ml stavy...tak dam 2 kompoty... dakujem ...inak ja ked som mala 16 rokov tak vrchol mojho kucharskeho umenia bol caj🙂 zacala som varit az ked som mala 24 rokov a prva torta prisla v 26tich🙂 a aka je to obzcajna slahacka? ja pouzivam rajo ked potrebujem slahacku urobit...ta sa mi osvedcila ako najlepsia

zuzkat1
13. okt 2011

@pristela no kupila som zlaty klas tak skusim s tym ale tam pisu ze treba 750 ml stavy...tak dam 2 kompoty... dakujem ...inak ja ked som mala 16 rokov tak vrchol mojho kucharskeho umenia bol caj🙂 zacala som varit az ked som mala 24 rokov a prva torta prisla v 26tich🙂 a aka je to obzcajna slahacka? ja pouzivam rajo ked potrebujem slahacku urobit...ta sa mi osvedcila ako najlepsia