Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
20. mar 2012

@alenv ja som robila tortu pre farmára k 35. narodeninám, kuk http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=21955...

alenv
20. mar 2012

@mariann2 mě to nejde zobrazit ☹ ☹ ☹ ☹ já nemám FB

pristela
20. mar 2012

@alenv cha , musíš sa s @mariann2 lúbiť na Fb , aby ti to ukazalo 😀 bo mariannka to nema verejne, bež prosit o priatelstvo, ona je mila , zlata isto si s tebou potrasie pravicou 😀

ale citam ze nemas fb , hmmm, toď akááá škoda ☹ ☹

alenv
20. mar 2012

@pristela nemám.. já jsem takový ten anti FB tip 😠 ale kvůli těm dortmů si to snad založím 😀 😀 😀 všichni jedou na FB a já jsem jak negramotná 😀 😀 😀

jakelina
20. mar 2012

@alenv

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=125696
Ten je hezký, ale ty chceš asi 3D

alenv
20. mar 2012

@jakelina ne 3 D ani ne.. ale s postavičkama. často je tu vidím a líbí se mi 🙂

mizulienka
20. mar 2012

baby hodia sa pre 80 rocneho pana ruze cervene?

jakelina
20. mar 2012

@mizulienka hodí i nějaké krémové by byly hezké.

pristela
20. mar 2012

@alenv my nieco hovor, tiez som bola medzi poslednymi mojimi kamosmi na fb 🙄 taky správny antifb, ale pak sme dohadovali stretavku zo strednej a bola som ako pako, kedze oni sa vsetci kontaktovali na fb

b.janka
20. mar 2012

babuľky konečne som vás dočítala... porobili ste nááááááádhené tortičky... ste šikovné... ja by som také krásne a v takom množstve v živote nespravila... klobúk dole

pristela
20. mar 2012

@alenv a tato je kraaasna, len hore nee chalupu davat: http://www.tortyadriana.sk/narodeninove-torty/d...

timonko
20. mar 2012

zabudnutá fotka z Mikuláša 🙂

gagarinka
20. mar 2012

Ahojte baby, poradíte mi prosím niektorá?
Keď chcem do torty zapichnúť drátik a naň dať nejakú ozdobu typu hviezdička alebo placka s písmenkom, treba ten drotik predtým nejako "poriešiť"? Čítala som niečo o floristickej páske... to treba aj v takomto prípade?
Ďakujem za rady 🙂

timonko
20. mar 2012

@gagarinka ja som davala na koniec trocha pasky, aby sa to nesmykalo a nekrutilo 😉

79zuzana
20. mar 2012

@gagarinka ked davam na drotik hviezdicku, tak na neho nepotrebujem nic ;) len si to urob vopred, aby ti ta hviezdicka najprv na drotiku vytvrdla a az potom to zapichni. Inak sa ti to smykne dole 😉

mamina1978
20. mar 2012

@alenv tu su krtkove torticky,ktore mam ja ulozene ...inspiracie z internetu

mizulienka
20. mar 2012

@jakelina dakujem, mne sa kremove tiez pacia.

baby mateeste nejake ine tipy na farbu kvetin pre 80 rocneho pana??

gagarinka
20. mar 2012

@timonko @79zuzana ďakujem

mariann2
20. mar 2012

@alenv mám ho verejný tuším neviem prčo ti to nejde zobraziť, tak tu foto capnem tu 🙂
@pristela ja sa s teba poskladám, neskutočne by som ťa chcela spoznať osobne 😀

pristela
20. mar 2012

@mariann2 nemas to verejne , mas tam napisane ze vidia len tvoji priatelia a priatelia tvojich priatelov 😝 už aj si tam supni public , taketo prace musia byt verejne , nech sa mozu šíriť 😀 aaale, prosim ta o nic neprichádzaš 🙄 som taky šedý tichý hanblivý a nenápadný priemer , ale na kavu kludne mozes dobehnut 😀

Holky prosim vas , ktore ste robili tu marlenku bez valkania, podari sa na prvy sup? ci mam skusat piect dopredu alebo staci na ostro v hodine dvanastej? a plnku ste davali s tym pudingom ako tam pisu ? bo ja ked robila marlenicu davala som salko maslo oriesky

anibas
21. mar 2012

@mizulienka a čo oranžová a možno gerbery - alebo ani kaly by neboli zlé - sú rýchle 😉 😉 😉

mizulienka
21. mar 2012

@anibas nad oranzovou som rozmyslala, ale chcu nejake ruzicky...myslis, ze ruze a gerbery mozu ist k sebe?
a co tak cervene ruze a zlte gerbery k tomu?
alebo ake farby by mohli ist napr k oranzovej?

zdenallicka
21. mar 2012

@mizulienka K oranžové dávám hnědou a takvoou jakoby slonovou kost.. 🙂

mizulienka
21. mar 2012

@zdenallicka ta slonova kost ma tiez laka 😉

@anibas a ako robis kaly?

mizulienka
21. mar 2012

@anibas mne sa tato tvoja velmi paci, ako si miesala farbu tych kvetov?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=22441610...

zdenallicka
21. mar 2012

@alenv Tady máš krtkové, co jsem dělala já... 🙂

abriela
21. mar 2012

Babenky, viem, že to tu uz bolo x-krat a ja to nemam ulozene 😒 . Neposuniete mi link na vyrobu detskych topanok?
Dakujem