Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
21. sep 2013

@simasa Úžasná 😎 @njonja Človek sa naozaj hanbí dať sem svoje torty, keď vidí tie vaše nádhery 😅 😝

jakelina
21. sep 2013

@lokalistin no máš pravdu, je to spíš trochu lilie, astromelie má ty spodní tři listy trochu větší než ty horní tři. Ale já mám jenom jednu velikost vykrajovačky, tak to dělám takhle. A lilie je větší o hodně než růže a astromelie je spíš menší květ. Tak já tomu říkám takhle, ale taky to klidně může být lilie 😀 😀 😀 Jak kdo chce 😀 😀

benjik
21. sep 2013

Ahoj,po dlouhé době vás zdravím.Při vašich skvostech člověk ani nedýchá.Je neuvěřitelné podívat se na začátek diskuze a vidět ten vývoj.
Já nepeču,není mi přáno.Když začal konečně fungovat mixér,odešla lednička.4 za 2 roky 😝 U nás radši páchají sebevraždu.A to mě čekají dorty pro muže,syna a tchána.
Holky,v penny je v akci mascarpone za 25,-

maya30
21. sep 2013

dievcata prosim vas taky kon - hlava s krkom - kolko to moze vazit ?

akapulko
21. sep 2013

@mamina1978 dakujem 😵

akapulko
21. sep 2013

@ikula2 @mamina1978 dakujem za recepty tak vidim ze budem piect a piect vyskusam vsetky recepty ze ktora sa u nas osvedci 😀 😀

akapulko
21. sep 2013

@lokalistin dakovala budem skusat a piect 😀 😀

pristela
21. sep 2013

Holky pridavam aj ja nočné

mamcas
21. sep 2013

@sticker budu spokojni na 200% 🙂 je krasna ta kabelka fakt 🙂

tertery
21. sep 2013

Holky, nezkoušel někdo rozpouštět tyčinku SNICKERS? Manžel je má hrozně rád....chci dělat ten dort s čuníky v bahně...jestli by nešly rozpustit právě ty tyčinky?

evicaka
21. sep 2013

Tak kočky, po Vašich výtvoroch len tak skromne ten môj ... 🙂

evicaka
21. sep 2013

@pristela úžasnéééééé... všetky 🙂 🙂 🙂

79zuzana
21. sep 2013

@njonja nadherne...tvoje torty such vzdy take ine...ako z casopisu 😉

jakelina
21. sep 2013

@lokalistin vykrajovačku mám takovou, že se budeš smát. Vzala jsem kolečko, zmáčkla a udělala z něj takový oválek a tím to vykrajuji. 😀

veronika0
21. sep 2013

@pristela @njonja ahojte - chcela by som sa opytat (lebo mate tak fotene torty) ze ako to je robene - mate odfotenu tortu ale pozadie mate cisto cierne alebo biele... to na niecom fotite alebo sa da to pozadie z fotky nejak odstranit? dakujem 🙂

mysiatkoo
21. sep 2013

prihadzujem aj ja, tentokrat futbalovu

jakelina
21. sep 2013

@mysiatkoo ta je geniální, nechápu ty nohy, jak to děláš??

jakelina
21. sep 2013

@pristela to je zase nádhera

jakelina
21. sep 2013

@simasa
@njonja
@adrika202
krásné a fakt žasnu jak jste šikovné

blcha
21. sep 2013

ahojte babulky hcela by som vas poprosit o radu hladam niekde navdo na detske topanocky aj tie sablony a neako to nemozem v teme fotopostupov najst nemate nahodou nektora nieco podobne ulozene? dakujem 😉

mysiatkoo
21. sep 2013

@jakelina jee dakujem... ja som z toho zadania bola nestastna, ale kamos bol pomerne nadseny - a nakoniec je z toho prva tringeltova torta 😵 a moje najlepsie postavickove kamaratky su spajle obalovane do hmoty 😉

lamps
21. sep 2013

pridávam aj ja moje nie veľmi vydarené 😠 a veľmi narýchlo fotené tortuše. Torta so Spongebobom ma teda vôbec nebavila 😠 moja predstava bola úplne iná, ale potom mi pani poslala obrázky na inšpiráciu a bolo po mojom zámere 😝, tá s kvetom je pre moju maminu k narodkám, kvet akosi nechce vyschnúť, ide ma z toho rachnúť, stále prší a to je pre kvietky hotová pohroma ☹. Večer Vás dočítam, už dobré dva týždne zanedbávam túto tému 😢, ale ako zvyčajne zas nestíham

akapulko
21. sep 2013

@mysiatkoo s dovolenim som si ulozila na inspiraciu 🙂 🙂

lamps
21. sep 2013

@mysiatkoo ten futbalista je úžasný 😵 😵 😵 😵 normálne som sa doňho zaľúbila 😵 😵 😵 😵

akapulko
21. sep 2013

@lamps mne sa pacia obe!!! 🙂 🙂

mysiatkoo
21. sep 2013

@akapulko @lamps dakujem babulky ... @lamps ja som zase zalubena do tvojich jednokvietkovyx torticiek.... a po mne nikto ziadne kvietky nexce ☹ ☹

lamps
21. sep 2013

@mysiatkoo ve´d ani po mne, ale keď mám voľnú ruku tak si robím také aké sa mi páčia

maya30
21. sep 2013

@njonja @simasa @pristela baby neblaznite, ved vy nemozte pridavat vase torty jedna za druhou 😀 nezvladam tolko nadhery naraz 😀

mysiatkoo
21. sep 2013

@lamps ja robim iba s volnou rukou, ale so zadanim temy - a furt po mne xcu rozpravkove pre deti, alebo potom futbalistu, zahradku... ale uz sa blizia moje narodky, tak sa vyblbnem sama pre seba 😀 😀 😀

lamps
21. sep 2013

@mysiatkoo ja tie rozprávkové nemám rada a moje narodky sa blížia tiež, ale ako to tak vidím asi si tortu ani robiť nebudem, veď ja to vôbec nejem a ostatok rodiny prežije