Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

79zuzana
21. sep 2013

@mysiatkoo uzasna je 🙂

luciahromadkova
21. sep 2013

ahojte, tak aj ja dnesnu bicyklovu... chcem najprv podakovat @pristela za moznost pozicat si inspiraciu za rady a tiez za fotopostup na bicykel 😵
technicky mi s bicyklom pomohol manzel tvarovanim drotikov, by to drzalo a nerozpadlo sa, ale kym mi pomohol, riadidla som robila na 3krat, som myslela ze to slahnem...
torta je kakaovy korpus, pribinacik, maliny a pod potahom ganache... inak uz sa mi to ani nezda zlozitejsie ako maslo/maslovy krem...a za chut stoji...
inak spat som chodila cely tyzden o 2 v noci, a dnes zacinam balit, tak dospim az na dovolenke na chalupe u znamych, dufam, ze tam bude pristup na net, lebo by ste mi chybali 😀
foto z mobilu, tak trozmazane

jachin
21. sep 2013

Tak moje dalšie pokusy 😅 :

zuzana124
21. sep 2013

ahojte, tak pridávam moju minulotýždňovú robenú na poslednú chvíľu pre veľmi dobrú známu 🙂 Už sa teším kedy budem mať hotovú novú kuchyňu a vrátim sa znovu ku pečeniu tortičiek, snáď to pri mojich deťúrencoch budem zvládať 🙂

jakelina
21. sep 2013

@lamps oba dorty jsou krásné, ten kytičkový je fakt boží 😉

jakelina
21. sep 2013

@zuzana124 hezký a nevypadá jako rychlovka

njonja
21. sep 2013

@maya30 Maji, dakujeme🙂

njonja
21. sep 2013

@luciahromadkova krasna je! Na bicykel si ja vooobec netrufam!

njonja
21. sep 2013

@lamps ta kvietkova je fantasticka! Tvoje gerbery su fakt skvele!

njonja
21. sep 2013

@mysiatkoo skvely napad, uzasna postaivcka, fakt kraasna tortucha!!

njonja
21. sep 2013

@veronika0 ja to fotim bud v kuchyni na bezovej kammenej doske alebo, ked nemam denne svetlo, ako vcera nadranom, tak u nas v pivnici, natiahnem si tam platno na premietanie filmov a fotim. Ale da sa ti to dosielit aj s obycajnym baliacim papierom, len ho daj z tej bielej strany. No a svetlo je dolezite. @pristela j emajster, lebo ona to robi s uplne normalnym fotakom. My mame doma doma skoro take male "foto studio", lebo s mm obaja radi fotime, takze ja mam aj drahy fotak a reflektory... ale spytaj sa radsej pristelky, ona ti skor poradi, ako na to v normalych domacich vybaveniach..
@97zuzana dakujem🙂

njonja
21. sep 2013

KOcky moje, vsetkym vam dakujem za LIKE!!! Velmi si to cennim!
@pristela, moje zlato, ja keby som produkovala torty takou rychlostou a mnozstvom ako ty, by som si to asi hodila! Si skvela, ako to zvladas a este k tomu ake nadherne torty zvladas robit!!!

denisak77
21. sep 2013

@jakelina krásne

jakelina
21. sep 2013

@denisak77 děkuji.

lifinka
21. sep 2013

přidávám právě dokončený 😉

anibas
21. sep 2013

Pekný víkend - pridám môj sladký príspevok - pre dvojičky -všetko presne zadané 😀 😀 len som to doladila

anibas
21. sep 2013

Upss - ešte fotečky

kvietocek7
21. sep 2013

@mimcak no to niekedy urobim ked ostanu odrezky. Teraz som to nepouzivala,dala som cesto do formy a bolo - myslim si,ze napriek obavam to celkom dobre upieklo 🙂 aj dobre vyklopilo

ikula2
21. sep 2013

@luciahromadkova krasny a mozem sa spytat co je ganache? Som tu asi dlho nebola :D mi to uslo

simasa
21. sep 2013

@jakelina nádherné tortičky zasa
@vlada111 moooc Ti ďakujem

dagmarmustafa
21. sep 2013

Dalsia kvetinková....

vlada111
21. sep 2013
vlada111
21. sep 2013

@anibas krásne tortičky, vždy sa poteším keď niečo od teba zbadám 🙂

lawli
21. sep 2013

moja tohotýždňová tortička...

vlada111
21. sep 2013

@dagmarmustafa juj krásna

vlada111
21. sep 2013

@lawli to je úžasné auto, krásna práca

sticker
21. sep 2013

@lawli Nádherné je to autíčko 😵 A Nody ako keby z rozprávky odskočil... 🙂

veronika0
21. sep 2013

@njonja aha.. dakujem... tak ja mam k dispozicii len fotak 🙂 nemam platno ani nic podobne... ale to nevadi, len ma zajimalo ako je to fotene - lebo tak pekne ukazu tie torty... 🙂 (a aj s tym baliacim pap. som to skusala ale sa mi to pozadie strasne lesklo)

nanima
21. sep 2013

moje vikendove 😀 asi futbalovy tyzden,aj ja mam jednu 😀 😀 Kráááááááááááááásne torticky ste zase napiekly 🙂

akapulko
21. sep 2013

@lawli uuuuuuzasne auticko aj nody 🙂 🙂