Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bubobubina
7. feb 2014

@mia114 kraaaaasna! 🙂

muffinka8
7. feb 2014

@pipka hmmm, si sa mohla vyšantiť 😀 😀

pipka
7. feb 2014

@muffinka8 sak vidis nie 😅 😅 😀 😝

daja55
7. feb 2014

@jorsulova ja mám uloženého len veľkonočného zaja, možno by sa podľa neho dalo niečo vymyslieť 🙂

79zuzana
7. feb 2014

@mia114 prekrasna torta... vyzera ako z casopisu, podarilo sa ti to excelentne 🙂

pipka
7. feb 2014

jaaaaj zeny 😀 😀 😀 😀 😀
odovzdavam tortu a bavim sa na usmeve pana, co po tortu dosiel...a ked za nim zavriem, kuknem do zrkadla a ja na hlave Minnie uši s ooobrvskou mašlou 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ...co narobim 😅 😝 😀 moja celenka sa mi zlomila 😅 😀 😝
a ja ze aky mily..sa na mna tolko usmieva, aj tringelt nechal 😅 😀 😀 😅

mia114
7. feb 2014

Holky, dakujem strasne moc za like a mile pismenka, strasne ste ma potesili 😵

mia114
7. feb 2014

@jakelina ale je dokonale rovna tvoja torticka 🙂 moooc vydarena.

jakelina
7. feb 2014

@pipka no tak u tebe mě to nepřekvapuje, když chodíš nakupovat boty s visačkou PIPKA 😀 😀 😀

jakelina
7. feb 2014

@mia114 to se ti zdá, je to vybělený mléčný a i ty barevné plochy jsou mléčný marcipán, tak to alespoň já nemám nikdy tak rovné jako ze Smartu. Já mám na ty tety co po mě chtějí dort pech, už jim píšu, že si za mléčný musí připlatit, abych ho nemusela dělat a oni i tak chtějí ten 😝

pipka
7. feb 2014

@jakelina tak tomuuuu veeeeeer moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
7. feb 2014

@jakelina Bohumile ale alespon vydelaaas 😀 😀 😅

vierka0
7. feb 2014

ahojte devy, pocujte, to ako dokazete vytlacit potah cez inj. striekacku ?? ja som to skusala uz dvakrat a slo to cele do kosa, nevysiel mi z nej ani kusocek, pritom nahriaty som tam ten potah dala 😒

muffinka8
7. feb 2014

@pipka 😀 😀 😀 😀
@vierka0 treba to celé aj so striekačkou dať do mikrovlnky na 10-15s a potom rýchlo tlačiť 🙂

vierka0
7. feb 2014

@muffinka8 aj to som skusila, ale uz sa mi zdala cela striekacka nejaka makka, som to viac uz nechcela hriat 😒

jakelina
7. feb 2014

@pipka no na dortu 2,7 kila to udělá ani ne 30 korun, tak to není nic moc 😝

muffinka8
7. feb 2014

@vierka0 ja mám v mojej mikro odskúšané na 13 sekúnd a potom rýchlo tlačiť, lebo to rýchlo tuhne. Ale to mám takú tú malú striekačku.

vierka0
7. feb 2014

@muffinka8 no, musim este poskusat, praveze som mala pocit, ze je problem, ze je to prilis mala striekacka (10ml) a potahovu hmotu tam aku davas ?

pipka
7. feb 2014

@jakelina tak potom ti mozem poradit uz len nasadit celenku s Minnie uškami a maslou...a mas tringelty zarucene 😅 alebo ti moju menovku poziciam 😀 😀 😅 staaale ju mam odlozenu 😅 😀

muffinka8
7. feb 2014

@vierka0 smartflex

vierka0
7. feb 2014

@muffinka8 a to ho vies uplne nacierno zafarbit ? ja som pouzila farebnu ciernu hmotu, ale hroza 😅 skusim este ten smartflex

muffinka8
7. feb 2014

@vierka0 áno, s extra gélovkou to ide pekne

lokalistin
7. feb 2014

@mia114 krasna

lokalistin
7. feb 2014

@daja55 dakujem

lokalistin
7. feb 2014

@mirinecka dakujem u sestry ma sused velikansky strom je to nadhera sa nato pozerat

katrin21
7. feb 2014

baby, vy ste mi likovali forku zo strany 5956, ale tie husle som nerobila ja, prispevok bol o tom, ze ich este len idem robit... nie som profesionalka, robim len pre nas vzdy na oslavu tortu. Dnes som husle spravila, tu je teda moj produkt 🙂 celkom sa mi vydarili podla mna .teda aspon ja som spokoojna 🙂. Farby su realne na 1 fotke
material vysiel presne na 30E, neviem po kolko by sa takato torta predavala 😀 plnka mascarpone + slahacky a ovocie

mizulienka
8. feb 2014

@mia114 neskutocna torta, ked som ju videla na FB myslela som, ze davas inspiraciu 😉 krasna

jakelina
8. feb 2014

A mám hotový i druhý dort a volno.

vierka0
8. feb 2014

@muffinka8 dakujem za rady, nabuduce vyskusam 😉