Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evvina
13. jún 2013

Ahoj holky,
dnešní noční můra hotová. Snad budou spokojeni.

dada2007
13. jún 2013

@mimcak myslím, že sú to silikonové formičky.....na obe...aj volán, aj anjel.......

dada2007
13. jún 2013

@mimcak možno niečo takéto a spojiť akože látkou(pásom nazberkanej hmoty) https://www.google.sk/search?q=silikonová+formi...

a tá druhá je tu.......
https://www.google.sk/search?q=silikonová+forma...

zuzana92101
13. jún 2013

@ladkaspackova ja davam na taku mriezku, aj babovku...hocico, co peciem, aby sa nesparil

jachin
13. jún 2013

A baby do silikónových foriem sa vlieva roztopená čokoláda? alebo vtláča nejaká hmota ( fondán?)?

aduskatt
13. jún 2013

@jachin mozes aj tak aj tak......podla toho, co prave potrebujes robit

jankaferancova
13. jún 2013

baby moje sikovne,nahodou nerobite niektora postavicky z marcipanu na predaj?ja potrebujem surne,surne a bohuzial nestiham ☹ ak sa niekto najde prosim o ip.Dakujem velmi pekne!!!

florentina
13. jún 2013

@evvina super dortík, hrozně se mi líbí, jak bagruje ten korpus....a ty kameny, to jsi dělala jak? Jsou dokonalé....

aadulik2110
13. jún 2013

@katkak23 krásna barbie tortička a ako si prosím ťa piekla korpus..... lebo videla som, že sa robí v bábovkovej forme, ale to mi príde veľmi široké... ďakujem

ajka82
13. jún 2013

@pipka ja som dala korpus hned na podlozku, na ktorej mala ist prec a straaasne sa mi zvlnila, tak neodporucam to tam mvyklapat este horuce 🙄 😉

jakelina
13. jún 2013

Holky dnes slavný den, kuchyň mám hotovou.

mia1111
13. jún 2013

@jakelina - waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, náááááááááádhernáááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

mia1111
13. jún 2013

@ladkaspackova - ja dávam po upečení na mriežku 😉 . Až keď je vychladnutý, prekrojím a potom už klasika dávam na podložku

blcha
13. jún 2013

@jakelina kraaasna kuchyna 😉

florentina
13. jún 2013

@jakelina krásný, čistý design!!! Tak to čekání opravdu stálo za to! 😉 Přeji ti, ať se ti v nové kuchyni dobře vaří a hlavně peče!!!!

lamps
13. jún 2013

@jakelina ach, Majka toto mi nerob 😀 ja sa asi fakt ku tebe nasťahujem, nechceš? budem poslúchať a pomáhať ti 😀 😀 kuchynku máš krásnu a veľkúúúúú 😅 😵 🙂

ladkaspackova
13. jún 2013

MOhu marcipan obarvit praskovou barvou?

florentina
13. jún 2013

holky, nevím jestli se mi to nezdálo, ale neexistuje postup na to, jak si doma udělat košíčky - myslím ten papírový obal - na muffiny? Koupila jsem formu na maxi velké muffinky, mám z ní velkou radost, ale nemají na to nikde košíčky, teda aspoň co jsem viděla....pokud někdo víte, prosím o link...

florentina
13. jún 2013

@ladkaspackova ano, rozpustit v trošce bílého alkoholu a barvit....

evvina
13. jún 2013

@florentina Tak kameny jsem fakt nedělala. U nás je prodávají v krámku jako sušené ovoce. Je to čokoláda obalená v nějaké cukrové polevě. Jen mě paní upozornila ať to nedávám dětem aby mi pak nejedli kameny venku. 😀 😀 😀

aduskatt
13. jún 2013

@jakelina prekrááááááááááááásna🙂

patrikmisko
13. jún 2013

@jakelina wau, veľmi pekná kuchyna, nech sa dobre pečie 😉

pralinka25
13. jún 2013

@jakelina jezis ta kuchyna je dokonala. fakt prekrasna. hned by som taku brala. nech sa ti v nej dobre pecie 😵

benjik
13. jún 2013

Ahoj
@jakelina už jsem se chtěla zeptat z jakého časopisu ta fotka jeTo je dokonalá kuchyn!

benjik
13. jún 2013

@florentina co v domácích potřebách? Já mám opačný problém - všude mají jen košíčky na big muffiny. Normální nemůžu už měsíc sehnat.

florentina
13. jún 2013

@sisix ty jsi se ptala na to jízdní kolo? Jedno je tady ve fotopostupech na str. 5

florentina
13. jún 2013

@benjik hm, tak to jedině, že si je koupíme a pošleme na výměnu 😀 😀 😀 u nás nemají, mají všude jen malé....

mariann2
13. jún 2013

@jakelina krááásna kuchyňa

benjik
13. jún 2013

@florentina jedině 😀 Ale vím,že jdou udělat i z alobalu,ale návod nemám,zkus návody na mimibazaru.

florentina
13. jún 2013

@benjik našla jsem toto...tak já zkusím z nějakého pevnějšího papíru asi něco udělat...
http://tortyodmamy.sme.sk/ozdobne-kosicky-na-mu...