Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

basado
24. júl 2009

ahojte babulky. ja zajtra budem robit mužovy tortu prsia, už to mam aj v ladničke, len to nemam potiahnute. 😀
bojím sa či sa mi to vlastne podarí spravit ta pletova farba 😝 ☹

bubina1
24. júl 2009

basado....tak zajtra teda budem na teba mysliet......daj potom vedieť ako sa to podarilo...ja tak rozmyslam, že bud urobím maslový kakaový krem pod MMF alebo alebo maslovo-pudingovo-kakaový.....taký nejaký "odoka"

sisidl
24. júl 2009

Ahoj basado .Neboj sa,len si po troskach pridavaj farbu,ja davam trosku hnedej a trosku cervenej. neboj.To zvladnes.. 😉

basado
24. júl 2009

bubi ja som si spravila tiež od oka, spravila som si puding kakaovy, nechala vychladnut a potom si si vymiešala maslo z nutelou a dala dokopy, 🙂
sisidl dakujem 🙂

bubina1
24. júl 2009

basado, díky, táto kombinácia ma nenapadla 😀

basado
25. júl 2009

ahojte baby. dneska som si pozrela svoj album a oni my tie tortičky vymazali 😠 ☹ ☹ ☹ ☹
sisidl ešte by som sa ta chcela spytat jednu otazočku. ked nemam čiernu farbu, ako ju mam nafarbit?

sse
25. júl 2009

Ahojte dievčatá, včera som urobila tortu na ten krst, na prvý pokus celkom dobré.Mam ju aj v albume pokiaľ mi ju nevymažú 😉

bubina1
25. júl 2009

sse...ja som ju stihla vidieť ešte pred vymazaním 😀 😀 😀 😀 😀 je krásna.....

rovni
25. júl 2009

kočky ako robíte ten poťah že je taký krásne hladký a rovný?
ja som včera urobila svoju prvotinku z K2 a nenormaálne sa mi to trhalo,lepilo,celé to je docapkané-neviem čo som robila zle ☹

evitkamalicka
25. júl 2009

rovni asi bolo velmi teplo na K2

evitkamalicka
25. júl 2009

ja preto radsej v takom teple potahujem WI, ta je pevnejsia

rovni
25. júl 2009

dakujem evit,no aj som si myslela ci nevadi ze v kuchyni sme mali 28 stupnov 😝
lebo ked som tu K2 vytiahla z chladnicky,tak chilu sa s nou celkom dobre pracovalo,no cim dalej bola maksia a maksia
myslis ze aj potahu z MMF by tak vadilo teplo?nabuduce chcem vyskusat ten,len to este asi bude dost teplo

evitkamalicka
25. júl 2009

ja som niekde citala, ze K2 maximum do 25 stupnov, s MMF som este nerobila tak neviem

bubina1
25. júl 2009

takže, torta pre svokru je upečená, je krásna.....zajtra naplním a potiahnem......dufam, že sa mi moje prvé potahovanie podarí skvele 😀

lenka.pav
25. júl 2009

budeme drzat palce! 😉
ale urcite sa ti podari 😵

cessy
25. júl 2009

sse torta je krasna...naozaj sa ti podarila 😅 robila si ju z MMF alebo K2??
to su aj tie kvetinky co si objednavala??

cessy
25. júl 2009

bubi ja robievam tento krem a je vyborny....tiez mi ho tu dievcata doporucili 😎

wighy
25. júl 2009

ahojte baby takze tortu mam uz aj ja v chladnicke a vecer ju budem potahovat juuuj ale sa toho bojim

este musim tortu natriet maslovym kremom aby mi drzal MMF vsak????????

cessy
25. júl 2009

wighy len tak jemne potriet aby ti potah prilnul, aby neodpadal, ked budes tortu krajat 😉

wighy
25. júl 2009

diky cessy 😉

potom dam vediet ako som dopadla 😉

cessy
25. júl 2009

nooo aj na fotku budeme urcite zvedave...

drzim palceky nech sa ti podari 😉

wighy
25. júl 2009

dakujem

jasne urcite sa pridem pochvalit ak neskonci nahodou niekde v kosi hehehehehehe

cessy
25. júl 2009

ved ked sa tu stretneme viacere, tak potom....aby sme ju stihli pozriet 😀 😀 😀

wighy
25. júl 2009

este otazk aten maslovy krem mam sko robit??som nasla toho viac druhov ale podla mna staci to ze vymiesam maslo s cukrom??????alebo ten co treba varit aj so zlatym klasom???

cessy
25. júl 2009

jeej ja som napisala ze ja robim tento krem a je vyborny a zabudla som dat link... 😀

tak tu je
http://www.zorka.estranky.cz/clanky/recepty/kremy

ja robim ten cokoladovy pudingový krem

wighy
25. júl 2009

dakujeeeem 🙂

abetka
25. júl 2009

baby len taka otazka, ked chcem zafarbit hmotu, mozem aj tu z chladnicky dat nahriat a do toho dat farbu???

cessy
25. júl 2009

abetka ano ja som to tak naposledy vyskusala a pekne mi to zafarbilo 😉

basado
25. júl 2009

jasne že možeš, ja už mam tortičku hotovu, len asi ju sem nedam , lebo mi to vymažu 😠

cessy
25. júl 2009

basado skuus , ja som na nu taka zvedava 😵 😵 😵