Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

marci2305
16. mar 2012

@janula.h 😀 Ja som si kúpila tiež novú kurzívovu či ako sa volá a skoro ma porazilo, keď som ju skúšala ale ten postup by ma nenapadol ako písala dm-ka.. 😉 Díky..

janula.h
16. mar 2012

moja dnešná 🙂 Ďakujem za inšpiráciu @lusil2005

marci2305
16. mar 2012

@miciatko Ďakujem za infošku...Naozaj mascarpone s ananásom je super.. 😉

janula.h
16. mar 2012

žienky je to veľa 25 za túto tortu?

adka_praha
16. mar 2012

@janula.h nemyslim si, ze by to malo byt vela... kolko vazila? 😕

janula.h
16. mar 2012
vlada111
16. mar 2012

@lamps krásna torta, krásny kvet a krásna oranžová. Veľmi krásna verzia tiramisu. Akú máš tu oranžovú?

anibas
16. mar 2012

@janula.h absolutne primeraná cena - torta krásna bezchybná

adka_praha
16. mar 2012

@janula.h ja by som si pytala 30 😕 🙂

janula.h
16. mar 2012

@adka_praha no baby podľa toho čo mi baba napísala sa jej zdá veľa 😖 že ja som taká sprostá a robím kamarátkam 😖
blahoželám k tehu 🙂

mizulienka
16. mar 2012

@janula.h ti napisala, ze vela? to asi kamosky si myslia, ze upecies zadarmo 😠

adka_praha
16. mar 2012

@janula.h 😖 no neni nad znamych, ktori si myslia, ze robis za panbohzaplat... 😖
a dakujem... 😵

larah
16. mar 2012

@jakelina nikdy neni s krížkom po funuse 🙂
inak je to zaujímavý nápad s tým uhlím, a fakt to pomáha ?

jakelina
16. mar 2012

@larah fakt, asi to je něco podobného jako živočišné uhlí, to taky do sebe vstřebá všechno 😀 😀 😀

lussy23
16. mar 2012

@janula.h paráda

janula.h
16. mar 2012

@mizulienka noo ☹ nenapísala ale vycítila som ja chápem nemá peňazí nazvyš ale ani ja nekradnem ☹ a babrem sa s ňou od rána 😖
@adka_praha asi tak 😖

janula.h
16. mar 2012

@lussy23 ďakujem 🙂

lussy23
16. mar 2012

@marci2305 kráásne
@yamahafazer krásne torty
@jakelina krásnučké dielká
@lamps nádhera

mizulienka
16. mar 2012

@janula.h ved to, ja si tiez uvedomujem, ze torty su draha zalezitost, ale nam tiez nikto zadarmo neda a keby vedeli,c o tie torty vsetko obnasaju, tak by im nebolo luto dat tie peniaze.

janula.h
16. mar 2012

@mizulienka VEĎ TO 😖 PRO DOBROTU NA žEBROTU

lussy23
16. mar 2012

@lienika krásna je
@ajka82 nádherná
@eliska22 parádna torta
@mailli prekrásna

b.janka
16. mar 2012

kočky potrebujem poradiť... idem poťahovať okrúhlu tortu priemer 23 výška cca 10cm mliečnym marcipánom... z akého množstva si ho mám zarobiť... stačí mi jedna škatuľa?... ďakujem

lussy23
16. mar 2012

@heni79 krásna @alenv nádherný je @pristela jej toto ma nikdy nenapadlo. môže sa použiť aj smartflex a kde zoženiem striekačku? @monika76 krásna @adrianai krásne kvety @mizulienka krása

lamps
16. mar 2012

@vlada111 jééj ďakujem krásne 😅. Poťahovku som farbila zmiešaním oranžovej z drogérie so žltou. Potom som farbila kvietok na sucho práškovou Sugarflair Tangerine edible tins s trošičkou červenej 😅

ladydia
16. mar 2012

babyyyyyy robila niektora Thomasa podla Kosternovej? s tymi istymi rozmermi?

abriela
16. mar 2012

@vlada111 az teraz som tu. Cesto sa natiera, je take maslove. Usetri sa kopu casu.
http://www.tortyodmamy.sk/zakusky/marlenka-bez-...

ladydia
16. mar 2012

@lamps nádherná tiramisu 😎 ten kvet je famozny
@janula.h vobec to nie je vela...ja by som pytala ...už som sa raz takto popalila... raz som jej urobila tortu zadara-akože na revanš za nejake veci a ona si potom prisla po 8,5 kilovu tortu a po svagrovi mi poslala 20 eur 😀 že akože za tortu...ved to ani polovica z nakladov, ale ohlasy na tortu pocuvam dodnes

janula.h
16. mar 2012

@ladydia no nakoniec som jej napísala,že 8 e za kg doniesla mi 24e a u nás to bolo presne tak minule som jej zrobila za suroviny teda za časť surovín lebo veď kámoška a teraz si asi tiež myslela,že to bude za toľko

ladydia
16. mar 2012

@janula.h ludí co si nevedia predstavit co to obnasa treba jednoducho odbit....,,zda sa ti vela? upec si sam

janula.h
16. mar 2012

@ladydia veď to 🙂 a aj Tebe blahoželám k tehu 🙂 ja som tu nová tak som si nevšimla 🙂 a môžem robiť Pepinu dnes ťahám do polnoci 😀