Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

petraxy6
27. júl 2012

@monika76 a čínsku medicínu si neskúsila?

lokalistin
27. júl 2012

@dm1 tak som si ten celshapes kupila a hned aj vyskusala najlepsie sa mi to robi ked si to tam palcom natlacim to mam pekne vycistene tie okraje a napr. s marcipanom mi to neslo s WI to ide super tak skus zmenit hmotu mozno koli tomu ta spodna je hned prva ten scroll vpravo je nozikom natlaceny nema take ciste okraje lebo sa mi to stale vytahovalo von a tie ostatne som tam tlacila palcom

monika76
27. júl 2012

@petraxy6 Nie neskúšala a ani neviem čo to obnáša...

lokalistin
27. júl 2012
petraxy6
27. júl 2012

@monika76 napísla som ti IP

vecernicci
27. júl 2012

@lokalistin teda jak se ti to krásně povedlo 😉 mně to prost nejde, koupím si asi malý belení smartflexu, s tím to snad půjde 🙂

vecernicci
27. júl 2012

@lawli hele jestli chceš, tak u nás mají vietnamci tuhle abecedu celou za 49 korun, už jsem ji koupila pro @jakelina 😉

korinka27
27. júl 2012

Mozte mi skúsené maminky poradiť-ako vytvoriť.traktorovu tortu,nie som cukrarka,no rada by som mojmu drobcovi sama vykuzlila na sviatok peknu a chutnu tortu

dadka212
27. júl 2012

@janula.h perfektná 🙂
@dajna11 super husle 🙂
@anibas prekrásne kvety 😵
@artepf perfektná tortisko a tie kvety nádherná celá 😵
@mariann2 nádherné torty všetky ale tá motýliková je úplne úžasná, taká jemná elegantná 🙂

pipka
27. júl 2012

no tak som dobojovala svoju prvu husenicu 😅 😉

dadka212
27. júl 2012

@pipka jéj super 😉

pipka
27. júl 2012

@dadka212 jeeej no dakujem moja..ale tak na teba nemam 😅 ty si uz iny profík 😎

dadka212
27. júl 2012

@pipka ale veď je super, čo sa ti nepozdáva?

pipka
27. júl 2012

@dadka212 neviem...taka je este nejaka roztrasena...jak "tenkrat po prvé" 😅 😀 😀 😀
ale hadam sa im bude pacit a aj chutit 😉

miciatko
27. júl 2012

b

miciatko
27. júl 2012

babenky prosi poradte mi ako sa da urobit takyto vzor ako ma podprdu, foto je je z netu. . .

moka
27. júl 2012

dievčatá, chcem vás poprosiť o radu.. Nie som cukrárka profesionálka, pečiem len na rodinné príležitosti. Doteraz som si marcipán vyrábala, teraz som prvýkrát kúpila hmotu Smartflex velvet. Chcem sa spýtať, keď ju budem vaľkať, treba podsypať solamylom alebo niečim iným? A keď chcem prilepovať kvetinky alebo robiť postavičky, tak vodou? Ďakujem.

aduskatt
27. júl 2012

@miciatko to vyzera ako modra hnota nastriekana ciernym sprejom cez sablonu..........

aduskatt
27. júl 2012

@moka smartflex nemusis podsypavat na potahovanie

aduskatt
27. júl 2012

@moka lepit vodou alebo bielym alkoholom

moka
27. júl 2012

@aduskatt ďakujeem 😉 A keď chcem zafarbiť a mám práškovú farbu, tak tú zarobím v troške alkoholu, áno?

aduskatt
27. júl 2012

@moka ano

moka
27. júl 2012

@aduskatt ok, môžem ísť na to 🙂

aduskatt
27. júl 2012

@moka ak je to vsetko, co si potrebovala vediet, tak mozes🙂

dadka212
27. júl 2012

@pipka určite veď je super 🙂

janula.h
27. júl 2012

žienky medulienkyyyyy pomoccc nejakú inspiraci na tortu s dinosaurami?? nemáte?

janula.h
27. júl 2012

@miciatko mne to príde ako otlačené niečo ako nejaká dečka ozdobná

aduskatt
27. júl 2012

@janula.h ked lepsie pozries, tak tam vidno cierne ciastocky rozptylene jemne v tej modrej, akoby od spreju.tym vsak netvrdim, ze nemas pravdu 🙂