Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
28. júl 2012

@daducha tortičky krásne, Pingu je super, môj manžel stále spomína na tú pre moju malú ako na najobľúbenejšiu 🙂

vlada111
28. júl 2012

@daducha si macher, krásna svadobná

katmi
28. júl 2012

naša svadobná, mnou urobená 🙂

mima1311
28. júl 2012

Ahojte , idem akurat robit psika , no a nemam ani kusocek ciernej hmoty , ani cierne uhlie 😀 , aby som mala na nostek - nufak psikovi a ocka ,,psik bude hnedy , tu ciernu asi nicim nenahradim , ze ? Bol by nejaky napad ?

mima1311
28. júl 2012

@katmi kraaaaasna torticka , oplatilo sa uz len koli nej vydavat 😉 😀

mima1311
28. júl 2012

@daducha je naaadherna a podla toho co pises bude aj super jedla , taku by som veru mohla ...
@lawli ako vzdy tvoje torticky ---krasne a napadite ...

katmi
28. júl 2012

@mima1311 😀 tak to ano hehe... dakujem krasne..

janulkamartinko
28. júl 2012

Ahojte,pridam skromne moju jedinu tohtotyzdnovu...teda okrem zakuskov aj tie dali zabrat 🙂

janulkamartinko
28. júl 2012

@daducha Prekrasna 🙂
@lawli krasna 🙂

pristela
28. júl 2012

tak konecne mam cas vlozit aj sem k vam holky , ja len jednu neplánovanú , a teda lalie v tomto pocasi 🙄 snad ich doviezli celé 🙄

abriela
28. júl 2012

@mima1311 nemas doma pendrek, kavove zrno alebo nieco cim by si to mohla nahradit

mima1311
28. júl 2012

@janulkamartinko je velmi pekna 😉 😉
@pristela ako vzdy uzasna , uz sa ti podarilo aj nieco dovrzat ako normalnemu smrtelnikovi ? 😝 😀

Baby ziadna rada ? nemam ciernu , aky nufak mam dat psovi ? 😝 a oci ...

mima1311
28. júl 2012

@abriela no veru nic z toho 😒

mima1311
28. júl 2012

@abriela teraz ma napadlo cierne a nove korenie 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
28. júl 2012

@mima1311 jaaj 😅 😅 😅 jasnee, este je toho stale vela čo pobabrem 😀 😀 😀 😀 ale moooc dakujem 😵

pocuj nafarby čumák ciernou fixou alebo normal temperou a povedz nech ho nejedia 😝

mima1311
28. júl 2012

@pristela no je to torta pre nas , tak to ustriehnem 😀 a uz som vymyslela , miesto nufaka bude nove korenie 😀 ....a psa zje povinne manzel 😝

pristela
28. júl 2012

inak holky , ja som mala tentokrat MMf tak urobene, total ako smarflex vypadala na dotyk a valkala som ho uuuuplne bez cukru absolut sa nelepilo, normalne mi az sanka padla a chutnala som ci to nemam smarflex 😀

bzucinka2
28. júl 2012

@pipka nemala som od toho daleko, mala len stastie, ze neprisla apotom nevzala, ale len napisala smsm ☹
@mates22 mi hovor, veru, este sa mi to nestalo, tak ma ani nenapadlo pytat zalohu, uz som jej robila, tak som neratala s takouto reakciou... 😒
@simasa prekrasna a tu ruzu si ako robila, lebo je prekrasna, mne vzdy vyjde taka divne vysoka a potom musim zrezavat a uz to tak pekne nevyzera... 😉 a na tych bokoch su len akoze lupene? 🙂
uz som ju predala, ale teda nie za plnu cenu samozrejme.... a cislo budem prepisovat....
@lokalistin to nie je drzost to je uz chrapunstvo...
@daducha dakujem ako som uz pisala, predala som ju ale uz nie za plnu cenu, ale aspon naklady sa mi vratia... 😒

simasa
28. júl 2012

@bzucinka2 Dakujem. Ano, na bokoch su len lupene. A ruzu, no neviem, to asi tazko opisem... Ale urobim ten stredovy kuzel a k tomu potom primeriavam lupene a postupne ich zvacsujem. Skoda, ze nemozes prist na to stretko, tam by nam to daducha alebo este jedna kocka ide (co bola na kurze s Juliou) ukazali. Ja som na to velmi zvedava, ta Juliina ruza je nadherna.

bzucinka2
28. júl 2012

@miciatko 70 za 7,5 kg, lebo sme sa bavili, ze cca +- 6 kg, tak som jej nedala ani plnu sumu co davam dostala zlavu ☹
@daducha nadherna....
@lawli suprova...
@vlada111 tak ja som chodila ako lev v klietke... mi ver ...

bzucinka2
28. júl 2012

@simasa jaj kedy to presne je to stretko? lae idem robit uz tento tyzden, tak musim trenovat a ten kuzel urobis a nechas vyschnut a male priliepas len na vrchu toho kubela a postupne priliepas dalsie...?

bzucinka2
28. júl 2012

@mima1311 nas hnedy ma aj nufak hnedy...

mima1311
28. júl 2012

@bzucinka2 aj oci ?

bzucinka2
28. júl 2012

@mima1311 cierna fixka&?

bzucinka2
28. júl 2012
bzucinka2
28. júl 2012

aj ocima hnede, ale tie by som urobila ciernou fixkou...

mima1311
28. júl 2012

@bzucinka2 diiiik , no uvidim ked ho dosulkam , mam total mäkky mmf tak ho ,,tuhnem,, v chladnicke , lebo som urobila trup a lahol 😀 😀 😀 😀

ajka82
28. júl 2012

baby kto mate zaujem este o floral, asi najlepsia cena, co som zatial videla http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14462064&tab=0

maya30
28. júl 2012

ahojte, pridavam moje dve, tretiu az vecer...rozsirila som vozovy park o autobus, uz len polnohospodarske stroje mi chybaju 😀 a pastelová s krížovkou

maya30
28. júl 2012

@ajka82 to je skvela cena, hned som si aj objednala, dakujem za tip 🙂