Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

majuska55
16. feb 2015

@rogerka dakujem za recept na cokohmotu 🙂.... vyskusam....zatial som skusala, len s cokolady, cukroveho odvaru a medu....ta bola super.....ale ze z kukuricneho sirupu je este lepsia....vyskusam este tento recept a porovnam 🙂.....inak radost sem chodit kukat....krasne torticky

lokalistin
16. feb 2015

@grasie ty si trdlo, praveze ze rodina sa lahsie rusi a zatim vidim len jednu tortu v robote zly net, ale je krasna, skore uzdravenie

adrika202
16. feb 2015

baby skusali ste už hotovu krajku nafarbit alebo nastriekat opraskovat ,cokolvek na zlato ? nechce sa mi pre jednu tortu kupovat original zlatu hmotu na krajku 🙂

barca127
16. feb 2015

Ahoj zienky potrebovala by som poradit.Neviete kde by sa dala zohnat takato dekoracia na tortu???????

evicaka
16. feb 2015

@adrika202 farbila som zlatou rozriedenou v alkohole. Celkom sa dalo 🙂

abriela
16. feb 2015

WAU, nadherne torty tu tento víkend a dnes pribudli.
Tu su moje, inspiracia vlacika od Mysky

peciemslaskou
16. feb 2015

k vašim parádniciam pridávam moje ďalšie tortičky,-

lokalistin
17. feb 2015

Tak uz som ju nechala-nestriekala som ju nanovo-to sa strati 😢 a na podlahu tiez uz nebolo sil, idem sa osprsit a spat, kuchynu upracem zajtra-nevladzem. Chlopi su z formy 😉

grasie
17. feb 2015

@pristela ďakujeeeeem 😵 , som mala raz v jeden jesenný deň v BS dobrú učiteľku 😉
@lokalistin no vidíš, ja skôr cudzieho pošlem kade ľahšie 😅
a ring máš suprovýýý, aj pekne nastriekaný, môžeš byť spokojná 🙂

laumi
17. feb 2015

opäť nejaké moje výtvory 🙂 🙂 🙂

mimcak
17. feb 2015

ahojte baby neviete mi poradiť nejako som bez nápadu. Mám robiť poľovnícku tortu má dam byť jazvec ,lebo to bol prvý úlovok. Mohlo by tam byť divé prasa a parohy,lebo to chce ešte uloviť.Takto mi to bolo povedané a ja neviem čo teraz. Nejaký nápad mooooc by ste mi pomohli.

mimcak
17. feb 2015

@barca127 skús v kvetinárstve,alebo papierníctvo.

mimcak
17. feb 2015

@grasie ooo krásne

tammika
17. feb 2015

Ahojte baby, môžem sa opýtať, neviete mi doporučiť nejakú kočku, potrebovala by som tortičku na 28.2., s motívom Ľadové kráľovstvo 🙂 Bratislava, najlepšie Ružinov. Ďakujem.

monikad77
17. feb 2015

dobrý deň ja by som potrebovala na tento víkend viem že šibeničný termín ale je tu nejaká dobrá duša čo stíha a samozrejme za rozumnú cenu...okolie TTT až po NR

grasie
17. feb 2015

@mimcak ďakujeem 🙂

lokalistin
17. feb 2015

@grasie dik ale nastriekana je hrozne, doslova plul farbu asi to neni vidiet ale normalne frkanice su tam a na boku aj machule

aduskatt
17. feb 2015

@monikad77píšem IP

pristela
17. feb 2015

@lokalistin moja a ty nevies ze na/do ringu sa hodi take to "sprejerske" a tí maju co ? machule, frkance a stekance, tak nestazuj a priznaj ze to bol zamer 😉 😉 😉 tortusa hezkaaa
@lamps tak som sa prave nahlasila na to tvoje stretko , dufam ze ma vezme ked sa hlasim sama , ale tak ja pojdem len cumet pod ruky 😀 😀 😀 ucenie prenecham inym, bo moje mantave ruky ukazat verejne, ojojooooooj 😀 😀 😀

nika1985
17. feb 2015

baby v akych rozmeroch mate 3kg stvorec?mascarpone s ovocim dakujem mne nejako nezapina beham tu z izby do izby s vreckovkami boze aj tie choroby ☹

maya30
17. feb 2015

@nika1985 20x20 😉

lokalistin
17. feb 2015

@pristela no vidis? sak ano narocky som to machlala 😉 Najlepsie na tom je, ze baba dosla vlakom a kazala som jej doniest krabicu a dosla s tou okruhlou formou na tortu, ze extra kupovala. A ja bez auta, tak ona chudera isla s tou tortou len tak v ruke vlakom no som zveda, jak dosla domov-podla mna boxer aj capol

lokalistin
17. feb 2015

@nika1985 tento moj mal 25x25 macapone broskynova plnka 2x plneny mal 4,95kg

lokalistin
17. feb 2015

@pristela a dik 😉

dada2007
17. feb 2015

@nika1985 20*20

lamps
17. feb 2015

@pristela jáááj, no to je super a myslíš, že ja nemám mantavé ruky?

pristela
17. feb 2015

@lamps o tom ma isto iste nepresvedcis 😀 😀 😀

lamps
17. feb 2015

@pristela sa mi vysmievaš 😀 😀 😀 to sa patrí? ja asi pôjdem hneď ráno, aspoň budem mať hneď po tom 😀 😀 😀

tammika
17. feb 2015

Nenájde sa nikto na budúci víkend v BA na detskú toričku? ☹

pristela
17. feb 2015

@lamps och , to by som si v zivote nedovolila 😝 neboj, budem ti stat za chrbtom a kazdy pohyb sledovat 😀