Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
12. nov 2011

@mrka2 😅 ďakujem, som zvedavá, aká bude reakcia, keď si pre ňu prídu. Lebo špekulovali, najprv tortu chceli, potom sa im zdala drahá, tak ju odvolali a potom volali, že tortu predsa chcú 😒

dm1
12. nov 2011

@jakelina ja som maslu sice neroibla ale skusila by som to tak ako pisala @pristela ta ju mala nadhernu 😵

dm1
12. nov 2011

@akme tie orchidejky boli vtedy bez drotiku a len lepene na tortu tusim kuskom hmoty a pipping gelom

dm1
12. nov 2011

@mizulienka ja bud kvety na tortu len polozim ako teraz tie listy na tej slze alebo picham rovno do torty

dm1
12. nov 2011

@zdenallicka ta hneda s tyrkysovymi kvetmi bola ozaj prenadherna ja ju mam ulozenu uz dlho pre inspiraciu ale nikdo take nechce ☹

mariann2
12. nov 2011

@vecernicci ja sa snažím dávať poťahovku čo najtenšiu, lebo ja sama ju nemám rada a z torty ju pri jedení dávam dole, hlavné je poriadne uhladiť podklad

mrka2
12. nov 2011

babulky sikovne,co viete piect medovniky, tu som nasla pre vas sutaz, mozno o nej viete,ale tak pre istotu http://www.peciemenavianoce.sk/ mozno nieco vyhrajete 🙂

janulkamartinko
12. nov 2011

ahojte babule,pridavam svoju tohtotyzdnovu jednotku,snad sa bude pacit 🙂 mam z nej celkom radost 🙂

eliska22
12. nov 2011

pridávam svoju rýchlovku - je to pre dcérkinu spolužiačku, ide dnes na oslavu 😝

havi
12. nov 2011

@mariann2 krasne a tie korunky nemaju chybu,uzastne

dada78
12. nov 2011

@vinka veru som aj hľadala návod na tú postieľku ale len som našla na svadobnú posteľ a detskú postieľku,ale robenú : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=33160 http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=163&...

ja by som potrebovala návod na výrobu krokodýla 😅 stavila sa tu susedka,že by chcela tortu pre dcéru na pondelok 😅 a hore krokodýla 😝 ak by ste niektorá mali záložkované moooooc ďakujem ♥

vecernicci
12. nov 2011

@dada78 perfektní mickey mouse 😉
@pristela tak ten je úžasný a mně do toho taky mladej kecá, to jsou prostě chlapi 😀
@adul67 náhodou, na to že je to nahonem je perfektní 🙂

vecernicci
12. nov 2011

@dadka212 ta je rozkošná 🙂 🙂
@adka_praha náhodou krásný kytičky a zahímavá barva 🙂
@sofi07 tak kam se na tebe hrabu 😉 , máš je nádherný

mrka2
12. nov 2011

@janulkamartinko to je krasna vesela jednotka 😵
@dada78 raz robila @dm1 krokodila hore na torte a bol super. tu je https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2051671... Danka, dufam,ze sa nehnevas,ale je krasny 😵

dm1
12. nov 2011

@mrka2 jasne ze nie ja som ho tiez robila podla jednej torty 😉

vecernicci
12. nov 2011

@havi krásné dortíky, já radši potahuju, než polévám čokoládou, čokoláda je pak všude 😀
@livia76 fíha, tak v tom jsou hodiny práce, co? to by mě piclo 😉
@yamahafazer manža má docela dobrý záliby 😉 já tomu svýmu zas furt dělám hasičský auta 😀 😀
@mariann2 krásný prsíčka, natíráš to olejem, že se tak lesknou?
@dm1 pěkný dortíky,ta fotbalka i ta slza je super,přijdu k tobě na kurz dělání kytiček 😉

vecernicci
12. nov 2011

@katulkaaaaaa vždyť je super, co má člověk pořád vymýšlet, že jo? 🙂

vecernicci
12. nov 2011

@lamps málem jsem tě zapomněla pochválit, krásný kytičky jako vždycky a ta Zvonilka jako živá 🙂

adka_praha
12. nov 2011

@vecernicci dakujem 😵 to si pani vybrala podla obrazka, ze taketo nieco by sa jej pacilo... aj sa pacilo... 😵

vecernicci
12. nov 2011

@janulkamartinko tak ten je nádherný, taková krásná veselá dětská dortička 😉
@eliska22 já chci taky dělat tak krásný rychlovky 🙂 😉

mrka2
12. nov 2011

@lamps s akou hmotou, prosim ta, pracujes? to je MMF?

adrianai
12. nov 2011

ahojte baby, máte niektorá vyskúšanú parížsku šľahačku hotovú - predávajú ju v tescu? mne sa zmenili plány a už nestíham uvariť, tak chcem kúpiť túto hotovú...dúfam, že neoľutujem 😅

adrianai
12. nov 2011

@bzucinka2 škoda, aj tak ďakujem 😉

livia76
12. nov 2011

@adrianai ja áno, super rýchlovečka aj chutná, neterba sa báť

livia76
12. nov 2011

@adrianai ale došľahávala som aj maslo aby to bolo pevnejšie

zuzana124
12. nov 2011

ahojte, vy stále toho toľko popíšete že nemám šancu všetko prečítať tak idem aspoň polaikovať vaše dielka a tu sú moje tortičky 🙂

adrianai
12. nov 2011

@livia76 dííík,maslo som zatiaľ nekombinovala so šľahačkou, to sa bojím 😅 ale mám v pláne tam šupnúť želatinu 😀

dm1
12. nov 2011

@zuzana124 tie su krasne a ten fotak to je uplna parada 😵

vecernicci
12. nov 2011

@zuzana124 jé, tak s tím stencilem je skvělá a ten foťák 🙂 , všechny je máš moc krásný 😉