Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adka_praha
30. máj 2012

@peroli jej dakujem... 😵

dajna11
30. máj 2012

@lamps strašne dakujem,lebo aj ja väčšinou robievam mramorový a aj ten som chcla len som ešte chovej verzii...v akom pomere dávaš orechy?na úkor múky?

heni79
30. máj 2012

@peroli
Super nápad. 😀 No zrejme bude potrebné napísať adminom. Lebo ty si tému vytvorila na českej verzii. Aby ma to k nej pustilo, musím sa prihlásiť na českého koníka. Keď sa potom prekliknem na nášho, tému v obľúbených nevidím. ☹
Asi to musí admin nejako zmedzinárodniť. 😀

aduskatt
30. máj 2012

@peroli dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem🙂))

alenv
30. máj 2012

@peroli skvěléééé díky moc

makinka2
30. máj 2012

@peroli Supeeeeeeerrrrrrrrrrr 🙂 🙂 Mooc děkuji 😉

makinka2
30. máj 2012

Ahoj holky tak jdu zase po delší době pro radu 🙂 Nemáte náhodou někdo uloženej nějakej hudební dort aby tam byly noty, děkuji moooc 🙂 🙂 🙂 A ještě bych potřebovala postup na miminko sedící nebo aspon člověka co sedí. Chci udělat dort do hudebního kroužku na yamahu, tak jsem si říkala miminko bude sedět a držet třeba paličky v ruce, a kolem do kola bodou noty a název yamaha a u miminka třeba ještě bubínek, a triangl. No už to vidím, ale ještě to udělat 😀 bude to můj první dort bez předlohy, jen dle mojí fantazie tak jsem zvědavá 😀 😀 😀 Díkymoooc za rady 😉

xxx.klarka
30. máj 2012

ahojky,

dneska prvně jsem zkoušela vymodelovat postavičku - medvěda. Pak hodím foto 😀

Mám malou technickou otázku, chci si diskuzi uložit do oblíbených ale nějak se mi to nedaří. Nikde nevidím tlačítko? :-/

mariann2
30. máj 2012

@peroli ja chýýýbam ☹ ale nie robím si žarty, idem tam

dada2007
30. máj 2012

@peroli skvelýýýýýýýýýýýýýýýý nááááááááááááááápad!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

lamps
30. máj 2012

@dajna11 nie ja ich tam dám tak od oka a dám trošku viacej vody ako je v recepte.

lamps
30. máj 2012

@makinka2 hudobná s notami

jakelina
30. máj 2012

@xxx.klarka dej líbí se mi.

janula.h
30. máj 2012

@peroli TY si jaká superžena :-* cmuk z Prešova letí tá téma je úžasnáááááá

mamina1978
30. máj 2012
mamina1978
30. máj 2012

@makinka2 a jedna inspiracia .....

peroli
30. máj 2012

@mariann2 tak moméééént.. 😢 😢 zrovna ty si tam stopro byla.. tvoji modročernou profilovku si náhodou dobře pamatuju 😉 se omluvuju.. ☹

lussy23
30. máj 2012

@ajka82 nádherná @lamps nádherné @mia114 nádherné tortičky i muffinky @lokalistin mňam.-) krásne naaranžovanené a aj sladdké dielka sú krásne

mishulle
30. máj 2012

holky prosím jak silnou vyválet potahovku, když cchi pak zdobit kleštičkami?

xxx.klarka
30. máj 2012

@jakelina děkuji. 🙂

tady hokus pokus, umírám z něj. 😅 😅

lamps
30. máj 2012

@mishulle myslím, že minimálne na 5 mm

peroli
30. máj 2012

HOLKY, NAPSALA JSEM ADMINŮM TAK SNAD BUDE BRZY TA NOVÁ "DISKUZE" I NA SK STRÁNKÁCH.. 😉 😵
vydrž, prťka, vydrž.. 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
30. máj 2012

@peroli super napad dakujem!!!!

lamps
30. máj 2012

@xxx.klarka dobrý pokus, ale ak ti môžem poradiť, ak sa ešte dá. Tie očká mu odlep, urob v mieste, kde chceš mať oči malú jamku a do nej vlož očká, nebudú potom mackovi tak trčať z tváričky 😅, v mieste, kde má noštek mu môžeš ešte urobiť takú malú ďobku akože ňufáčik

peroli
30. máj 2012

JÁ UŽ MÁM U NÁZVU I SK? CO VY?

mishulle
30. máj 2012

@lamps děkuju

mishulle
30. máj 2012

@xxx.klarka a co jsem vyčetla nastřihává se nejdřív jedním směrem a pak jakoby do + pro nápodobu plyše 😉

heni79
30. máj 2012

@peroli
Ja nie. Stále sa musím prekliknúť na českého koníka a tam ju mám v obľúbených. Na slovenskej verzii nie. 😕

heni79
30. máj 2012

Môj dnešný pokus o vláčik, nič nie je dokončené, ale tie vozne sa mi zdajú až príliš krivé. Čo vy na to?
Je to pre 3-ročného nenáročného chalana a ešte menej náročnú maminku. 😅 Je to iba hmota, nič obaľované.
A ešte víkendová s pribináčkovým krémom a jahodami zo záhrady. Tá zožala obrovský úspech aj u susedov.

makinka2
30. máj 2012

@lamps
@mamina1978 moooc děkuji 😉

@mamina1978 ježiš to je miloučký 😵 😵 😵 To asi nezvládnu 😔 , ale zkusím to 🙂 děkuji 😉