Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
31. jan 2013

@jakelina krásne dielka

lussy23
31. jan 2013

@zuzana92101 krásna tortička

dm1
31. jan 2013

kocky ktosi tu tusim chcel detske muffiny inspiracie nespominam kto tak aspon zatapetujem inspirackami z netu

evula214
31. jan 2013

baby poprosím vas onejake inšpiracie na krstiny

florentina
31. jan 2013

@dm1 no já jsem to nebyla, ale i tak jsem si všechny uložila.... 😉 K

mimcak
31. jan 2013

Ahoj nejaké inšpir.na 1rok pre chlapčeka,ale nejaka mala torta by to mala byť. 😒

lubi22
31. jan 2013
lubi22
31. jan 2013

A ešte nejaké detské muffinky z netu:

anibas
31. jan 2013

@zuzkat1 vyskúšaj rafaelo krém s ananásom 😉

anibas
31. jan 2013

@pipka ja som Filipa odhlásila do konca februára zo škôlky - už to takto nešlo ďalej - každý druhý týždeň chorý 😠 😠 teraz majú v škôlke šarlach a chrípku 😝 😝

mima595
31. jan 2013

@anibas - a kde ho mas?? u mamy?? ja som mala Vladka doma do konca decembra, tiež som už mala toho plne zuby..teraz už chodi 4 tyzdne do skolky, co mame novy rekord....

anibas
31. jan 2013

@mima595 mama - svokra - mama - svokra - mama - svokra 😀 😀

lamps
31. jan 2013

tak dievčence pridávam svoju, takú obyčajnú McQuinovskú, bola som dosť obmedzená požiadavkami aké si dali ☹ ešte ma čakajú tento týždeň dve

sisix
31. jan 2013

@aduskatt manzel mi dnes rikal, ze mel ve 2 tride trojku z vytvarky. A pak uz mu davali z milosti 1 pac by mu zkazili vyzo, jinak byl jednikar. 😀

dajna11
31. jan 2013

tu je moje prvé ženské torzo....vidím že ste sa rozmafinkovali 😀 😀 😀 krásne inšpirácie 😀 😀

pipka
31. jan 2013

@anibas Sabi ani nehovor...tiez nad tym uvazujem..ale neviem ci to nemam prast ako uhod 🙄 zas ked su doma obaja, tak sa len hadaju, pistia a jacia... 😝 😅
uvidim, zatial je doma, sak zajtra su prazdniny a do pondelka uvidim...ak sa sopel prevali, tak minimalne tyzden zase bude doma 😒 ☹ a potom sa uvidi...ale to je podla mna aj tymto pocasim...ved jeden den -10 a na druhy den +10°C ...to je otras taketo vykyvy teplot 😠 😠 😠 🙄 tak akurat na choroby 🙄

blcha
31. jan 2013

ahojte babulky tak sa mi podarilo dokoncit dnes troticku zajtra ma este jedna mala caka a celkom sa tesim po skoro dvoch mesiacoch nic nerobenie 😉
torticka ma 5kg pribinacikova plnka mramorovy korpus maliny a banany 😉
je to moja prva na zakazku normalne sa bojim ked si pre nu zajtra pridu 😕

pralinka25
31. jan 2013

pridavam aj ja jednu moju. krem slahacka s kinder coko, jahodovy dzem a svetly korpus 🙂

melj
31. jan 2013

@blcha tak kebyže si ja prídem pre takúto tortu,tak asi odpadnem----je úúúúžasná !!! 😉

blcha
31. jan 2013

@melj dakujem krasne 😉
@pralinka25 wwauu uzasna torta ja som najskor myslela ze je to obrazok podla ktoreho treba spravit tortu 😉

eliska22
31. jan 2013

@pralinka25 že torta odpadla som, perfektné 😵 😵 😵 😵

eliska22
31. jan 2013

@aduskatt to je dobre od veci tá učka 😕 to by sa fakt nemalo známkovať, ťažko sa niekto naučí spievať, ked raz nevie, alebo maľovať 😠

adka_praha
31. jan 2013

ahojte...
na dnes som robila svokre tortu do prace a este sa mi chladi stvorlistok, ale teda ako ho potiahnem, to netusim... prvy raz robim taky brutal tvar... 😕 a hlavne taku cudnu predlohu som dostala... 😖 budem musiet sahnut po bielkovej poleve a nieco vymysliet...

jakelina
31. jan 2013

@pralinka25 suprová a krásně ti tak stála tak taška nebo jsi to nějak vyztužovala?? Není vidět žádná podložka, tak vlasně nevím jak to leželo na podložce??

pralinka25
31. jan 2013

@jakelina lezalo to na bielej podlozke na bielom stole preto to neni vidiet. ona lezala ta taska takze nebolo treba vystuzovat len je to tak blbo odfotene

jakelina
31. jan 2013

@pralinka25 aha, tak to právě jsem se pak dívala, že to má i nožky, tak to asi muselo ležet. 😉

florentina
31. jan 2013

@blcha já myslím, že se ti povedla, mám ráda takové veselé dortíky. Jestli ale můžu mít malou připomínku, udělala bych něco malého - kytičku, berušku, cokoli - co ti zakryje na té předposlední fotce ten ulomený kus růžové gerberky ...či co je to za kytičku...zbytečně to kazí dojem.

florentina
31. jan 2013

holky HELP, prosííííím! ... dělám jogurtový krém s želatinovým stužovačem za studena a když jsem to udělala, tak to po chvíli nějak zhrudkovatělo...ten krém má dvě hoďky tuhnout v lednici, tak uvidím co to udělá, ale je to normální, nebo se něco popo....? A co s tím? Musím ten dort teď v noci udělat, tak nevím zda to půjde nějak zachránit...chjo...

luciahromadkova
31. jan 2013

@patka6 v takej klasickej drogerii predavaju praskove farby, ale videla som ich aj v tescu medzi pudingami, vanil. cukrom, vyzeraju takto http://www.webareal.sk/formy-na-pecenie/eshop/6... stoja tak do 1 E 1 ks, rozmiesas s trochou vody /pozor malicko/ a zafarbis hmotu

luciahromadkova
31. jan 2013

@pralinka25 wau aka pekna netradicna torta, a ako odfotena 😀 😀 😀 , vyzera to ako skutocný batoh 😵 a nie ze torta