Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sasettka
4. okt 2014

@mimcak ano ano, to je z magic decoru, mam tu taku silikonku, z toho som to nasusila, nafarbila zlatou a nalepila 🙂 a dakujeeeeeeeeeem 🙂
@grasie hehe, zlataaa 🙂 a aj ja - torticka paraaaadna, ujcovi urcite spravila radost 🙂)

blancagon
4. okt 2014

krem čoko parížak,karamelové mascarpone a exotik ovocie,dúfam že bude malému traktoristovi chutiť.

elamaslakova
4. okt 2014

Dievčence pozdravujem vás , pridávam moje 3 tortičky , jedna malá svadobná , bola ako dar, syn išiel na svadbu , druhá legová a tretia bola dar hasičom z Turian od našich dobrovoľných hasičov z Krpelian . A idem popozerať vaše príspevky.

elamaslakova
4. okt 2014

@maya30 Nádherné tortičky všetky
@grasie Krásna
@sasettka Nádherné zdobenie
@woman04 krásna
@nika266 autíčko je super

elamaslakova
4. okt 2014

@muffinka8 Nádherná tortička
@jakelina Milučká tortička

grasie
4. okt 2014

@jakelina parádna tortička a teda ja z tých tvojich hrán nemôžem, to sa prosím ťa ako dá potiahnuť?? v prípade mojich rúk nemožné

elamaslakova
4. okt 2014

@denisak77 prekrásne tortičky a viem o čom hovoríš , ja som tiež z posledných síl robila , lebo som mala okrem tort aj zákusky
@grasie Perfektná

alexslovakia
4. okt 2014

Ahojte zienky!neviete mi nahodou niektora poslat daku adresu ako sa modelujem spiderman......dakujem

jakelina
4. okt 2014

@grasie mně se to potahuje dobře a moc děkuji

lucula73
4. okt 2014

@maya30 parádne torty,tá s tými ružami je nádhernáááááá.
a toho mcquena si z čoho prosím ťa robila,je celý z hmoty???som si s dovolením uložila,mám robiť s tým autom a neznášam to..

nika1985
4. okt 2014

@mimcak dakujem

alexslovakia
4. okt 2014

@jakelina dakujem velmi pekne

jenn44
4. okt 2014

baby, aj ja pridávam dve moje dnešné 🙂

evicaka
4. okt 2014

dievčence prosím Vás o radu. Mám robiť tortu (svadobnú), kde poťahovka má byť akože pokrčená... ja vôbec netuším ako sa to robí a tiež neviem nájsť nejakú inšpiráciu. Pomôžte pls !!!

maya30
4. okt 2014

@mimcak s tym patchworkom to ide najlepsie ked si vyvalkas hmotu natenko, nechas chvilu obschnut aby nebola prilis makka a potom cez foliu pritlacim patchwork, poriadne pozatlacam malym valcekom, dam dole foliu a nozikom na marcpan vyberiem, prip. este obrezem hmotu z tych vyrezov... proste tu okolitu hmotu treba pouvolnovat nozikom na marcipan 😉

maya30
4. okt 2014

@lucula73 mcqueen je z keksika a pernika, taketo male veci robim keksikove, to sa neoplati zarabat si burizonku 😉

haannka
4. okt 2014

@maya30 prenaaaaaaadherneeeeee....prosim neda sa poradit nejaky fotopostup na tie ruzicky dookola a taktiez tie vlnite pasy dookola torty...vyzera to uchvatne....dik

maya30
4. okt 2014

@haannka dakujem 😵 pozri tu http://www.veenaartofcakes.com/fondant-rose-ruf... nie je to nic tazke, len casovo veeeelmi narocne 🙂

lucula73
4. okt 2014

@maya30 vidíš,to by ma nenapadlo........vďaka za tip.. 😉

ikula2
4. okt 2014

@maya30 krasa kraaasa

kovacsova
4. okt 2014

Dievčatá idem piecť tortu v tvare zatvorená kniha 😉 chcela by som vás porosiť či niektorá nemáte presný receptík na orechový korpus na veľkosť plechu 35 x 24 a výšku asi cca 6,5 cm chcem ju prekrojiť ďakujem 🙂

kovacsova
4. okt 2014

@denisak77 krásne kvetinky 🙂

mimcak
4. okt 2014

@maya30 Ďakujem no určite to takto vyskúšam.

haannka
4. okt 2014

@maya30 dakujeeeem kraaasne :-*

ajka82
5. okt 2014

Ahojte, pridavam len tak skromne, lebo uz som uplne mimo sil, taham aj za kolegynu, tak si ani k obedu poriadne nesadnem, dve znamky z dvanastich uz mam v skole a deficit spanku jak neviem co uz 😒 😝 ...krstinovu ma ukecali minuly tyzden, ze taku rychlovku staci jednoduchu s babatkom a na dnes bezlaktozovobezlepkova torticka s gastanovym kremom a parizskou slahackou a k tomu jeden kremes 😅 a na tu bezlepkovu mi ziadne ozdoby vechceli drzat tvar ☹ tak som len takto vymyslela 😉

adrika202
5. okt 2014

tak pridávam aj ja tohtotýždňovky, chvalabohu len tri 🙂 tu s autíčkami som robila už asi 4 x , s balonom na figu svetlo, fotené večer ,a minnie mala byť povodne jedla foto ,ale prisla mi taka rozmazana že sa nedala použiť ,a zadanie bolo že vela bordelu okolo aby mali deti čo zobkať 😀

mysiatkoo
5. okt 2014

jedna jesenna... len pre nas, tak bez potahu, iba ganache a experiment s pomarancovou plnkou... som zvedava ci to bude jedle 😅

evala777
5. okt 2014

@sikag @pristela @dm1 baby ďakujem za rady ohľadom krajky a takto to dopadlo 😉

haannka
5. okt 2014

Vy vsetky babule co tak prekrasne peciete a hlavne ozdobujete...tie kvety ste sa ucili same alebo ste boli na nejakom skoleniiii
@mysiatkoo tie kvety su ako zive aj ja chcem take vediet fnuuuk
@maya30 ta druha torta s tymi "fodrickami"...to sa robi rovnako ako tie ruze? Ze si zvlnim jeden kraj a iba nalepujem dookola cele pasy? Dik