Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
2. jan 2015

Sladulienky , prajem stastny novy rok 2015 , nech vam to krasne pecie ako doteraz. Nadherne torticky ste zase popiekli 🙂 Ja som teraz torticky nepiekla, len takyto medovnikovy veniec som jeden robila......

lamps
2. jan 2015

@mamina1978 ďakujem Ti a vlastne všetkým za krásne komentáriky a páči sa mi k mojej poslednej tortuške 😵 😵 😵 😵 a zároveň Vám všetkým želám požehnaný nový rok, nech Vás v ňom sprevádza láska, spokojnosť a dobrí ľudia po Vašom boku, úsmev na tvári a radosť v duši, sila prekonávať prekážky, ktoré nový rok prinesie, k tomu zdravie a peniažkov tak akurát a samozrejme len samé krásne objednávky a spokojných pojedačov Vašich tortičiek 😵 😵 😵 😵

chvapilu
2. jan 2015

ahoj dnešní práce a moc děkuji za velkou chválu kombajnu.

peciemslaskou
2. jan 2015

ďakujem všetkým

peciemslaskou
2. jan 2015

moje koncoročné 2014

miciatko
2. jan 2015

Sladke zienky pred rokom som este aj ja k vam patrila ,ale musela som skoncit a ist kus za pracou,ale budem sa vydavat a idem si urobit torticku,ale som zistila ze nikde niesu cukriy,preto Vas prosim kto by mi poslal 4 baliky amerických cukrikov. Potrebujem uz vo stvrtok potiahut,som z okolia trencin,prosim sladke zenusky ,samozrejme ze to zaplatim,Dakujem

1katuska73
2. jan 2015
joliette
2. jan 2015

ženuky šikovnice, prosím prosím návod (link) na výrobu čipiek, mám kúpenú formu no netrúfam si...vopred krásne dakujem

nika266
2. jan 2015

Moja prvá tento rok

denisak77
2. jan 2015

Všetky vás zdravím a prajem šťastný a sladký Nový rok 2015. Moja prvá tohoročná .

adka092
2. jan 2015

Prva tohtorocna 🙂 , a inak stastny Novy rok 😉.

moicka
2. jan 2015

Tak uz aj ja mam jednu tohtorocnu za sebou. Mala byt jednoducho zdobena, pre otca a syna spolocna. Prisiel pre nu sam oslavenec, vzal tortu a nepovedal nic. 😒 😒 Tak neviem, ci splnila co chceli 😨 😨 😝 😝 . Druha mala byt psik, dufam ze sa aspon trosku podoba 😀 😀 😀 😝 a tretia bola svagrinej na krst 😀 😀 😀

mamcas
2. jan 2015

Sladke zienky krasny Nový rok Vám prajem 😀 Veľa krásnych torticiek a spokojných zákazníkov prajem 😀
Ja už nestiham moc čítať Vaše pismenka, mám aj ďalšiu tortokrizu a neviem či pokračovať...ale deti mám zdravé a po Vianociach šťastné prestastne 😀 držte sa babule, nech je nový rok čo najlepsiiiii

larah
2. jan 2015

Na želanie Tom a Jerry 🙂

larah
2. jan 2015

druhý pokus o ganache, celkom som spokojná 🙂 len tá podložka sa obleskuje 😖

zoja1983
3. jan 2015

@miciatko Ahoj aj u nás by si dostala ak nezoženieš http://doven.sk/marshmallow-biely-300-g/p746187...

mimcak
3. jan 2015

Ahojky.Aj ja Vám sladulienky prajem všecko dobré v tom novom roku. A toť moje novoročné .Ježiško zas zabudol na nový foťák tak kvalita znova hrúza 😠 😢

zuzka7512
3. jan 2015

svetlý korpus,čokolád.plnka+banány...3,5kg...

adrika202
3. jan 2015

Krásny Nový rok vám želam ženy 🙂 🙂 a teda pridávam aj ja moje prvé v tomto roku ... ta conversa ,no trochu večšia ako som chcela ale ina už nebude 🙂

elamaslakova
3. jan 2015

@denisak77 prekrásna tortička

elamaslakova
3. jan 2015

Dievčence pozdravujem vás a pridávam druhú tortu v tomto roku , ja pre pána čo opravuje traktory

grasie
3. jan 2015

Prvá tohtoročná už aj u mňa 🙂
PS. Šťastný Nový rok dievčence 🙂

mimcak
3. jan 2015

@grasie tá kačička je roztomilá 😵

pristela
3. jan 2015

@mamina1978 nadherny je ten adventak, uz som ho obdivovala na fb 😵 😵 😵

@chvapilu ty mas tie strije neskutocneee, pre mna ze strojovy boss 😀 😀 ale fakt, aj farebne ich tak vytienujes uplne uzas pre oko

@denisak77 ooooch , ta je kraaasna

@adrika202 ta "konverska" neskutocna, toto ja zaradujem medzi veci ktore neechcem robit 😅 😅 bo mi pripadaju tazkeee

@grasie moje nervy , ta je neskutocne milunkavaaaaaa

lydka01
3. jan 2015

dievčata prosim vas ako robite duhu,postup viem ale ako to nechavate stvrdnut,aby vam to pekne stalo na torte,dakujem

pristela
3. jan 2015

holky pridavam aj ja , sice nic moc 😖 vsetko nakazane , ale nevadi, mala som mat len jednu tortu a zrazu moja asertivita vyskocila do extremneho stadia 😀 😀 a za 16hodin vznikli vsetky torticky, vsetko modelovanie, pecenie korpusov , z toho jedna bola marlenka 😠 , plnky tiez aby to bolo lahsie jedna bola karamel pariz, cize chladenie cez noc nehrozilo, takze som si opat zahrala tetris v mrazaku 😀 a jasne ze aj vsetko modelovanie, babatko tam malo byt z formicky , ale moja porodna baba/@dada2007/ sa plavocila v kupeloch tak som vymodelovala rucne 😝 no a kedze vsetko pozatvarane zaspominala som si na robenie MMF 😝 teda zlaty smartflex 😅

elamaslakova
3. jan 2015

@pristela Všetky tortičky sú prerfektné

adka092
3. jan 2015

@pristela Ja by som ich robila asi tyzden 🙂, a babo krajsie ako z formicky tu mozes kludne vyhodit 😉, vsetky tortusky su ze Wauu.

sticker
3. jan 2015

@pristela Už som obdivovala na FB a doslova "sánka dole".... Za takýchto podmienok by som bola rada, keby som dala jednu... Ja vážne nechápem, kedy spíš a ako vôbec funguješ... Neskutočné, čo ty dokážeš!!! 😵

pristela
3. jan 2015

@adka092 jeee, ty si zlata , kujeeem 😵

@sticker nooo, ja by som nikdy nepovedala ze je to moznee, o 6rano som mala krizu ze to nestiham , ale stihla, aj na chorobu som zabudla 😀 😀 najlepsie ale je ked pride za mnou moj a vypocita mi kolko casu mam na jednu tortu, vtedy bych ho zabila 😀 😀 😀
a jo spavam, som hned na obed sla lahnut 😉