Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adrika202
28. feb 2015

a predsa ešte jedna čoko čoko ,objednaná včera poobede 🙂

elamaslakova
28. feb 2015

@sasettka Nádherné tortičky

elamaslakova
28. feb 2015

@adrika202 Nemá chybu

maya30
28. feb 2015

tento tyzden bol riadne farebny, take ja mozem 🙂

maya30
28. feb 2015

@adrika202 kvetka tu krajku si kolkokrat piekla ? To je ta kratucka, vsak ? Mne sa velmi paci, aj na tvojej torticke krasne ukaze, akurat ma vzdy odradza ze ju treba tolkokrat piect a ty ju mas dokonca v dvoch radoch 😕

maya30
28. feb 2015

@pristela zanet, ten holub z minuleho tyzdna je uzasny...obzeram ho z kazdej strany, fakt je ako zivy, krasa 😲

chvapilu
28. feb 2015

Ahoj dnešní pro buldoky Řisuty,a moc děkuju za pochvalu minulého dortu

adrika202
28. feb 2015

@maya30 Majka 6 x 🙂 ano ta kratucka ale ja uz automaticky objednavam dve tieto kratke,lebo to potom je do zblbnutia susit ;) tortusky zase nadhera ,si proste TOP ;)

adrika202
28. feb 2015

@elamaslakova dakujem krasne 🙂

evicaka
28. feb 2015

zdravím Vás, pridávam moju... dievčatá @adrika, @maya30 nádhernééé a ostatné tiež 🙂

pipka
28. feb 2015

@maya30 nemam slov ako vzdy 😵 teda ale tych figurok si sa namodelovala 😝 dufam, ze tych smolkov si nedavala v cene torty 😕 😅

mimcak
28. feb 2015

@pipka ja pozerám tortičku dozadu,lebo som doteraz nejako nestíhala. Pozerám,že si robila tu poníkovú z lentilkami ,ty si sa inak pohrala,s tými lentilkami farebne. si sa hrala na popelku či si zamestnala deti. 🙂 Prosím ťa ako ti tie lentilky držia, alebo ich máš na čokoláde?

nika1985
28. feb 2015

ahojte baby dakujem velmi pekne za pacitka a pridavam moje dve nocne nic extra ani sa mi moc nechce este dneska ma caka jedna. Niekedy ma ta ludska vypocitavost normalne udivuje boze 😒

mimcak
28. feb 2015

@maya30 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nádhera čo dodať. Tie ksichtíky waaaaw

pipka
28. feb 2015

@mimcak no to bola robotička za trest 😅 😝 ad 1 straaasna spotreba lentiliek...bo v ziadnom baleni nie je rovnaky pocet z kazdej farby 😖 takze toto su 4 baliky, teda tie velke tuby lentiliek 😅
a ad2 😅 triedila som ja 😝 😀 😀 , torta je oganachovana a na to este do nestuhnuteho som to lepila...drzalo to dobre, ale teda do ruheho dna jemne ta farba sa rozmocila 😝 ostali stale farby, ale tie okraje lentiliek boli uz take ako rozpite 😒

takze odteraz upozornujem, ze ak chcu s lentilkami, musia ratat so zmenou farby do druheho dna 😅
inak uz som lentilkove robila, ale davala som vzdy len na vrch a do masloveho a tam mi to farbu nezmenilo..resp. kym som odovzdala, to bolo ok 😉 len som sa bala, ze ked to po bokoch omaslujem a do toho dam tie lentilky, ze mi to po stuhnuti zacne opadavat 😕 😖 😅

mimcak
28. feb 2015

Ja tento víkend nič moc.

mimcak
28. feb 2015

@pipka ach jaj ,ale vzerá to pekne. Tiež mám robiť tortu a chcú tam aj nejako trochu lentilky dookola,alebo nejako,ale tak toto ja určite robiť nebudem,len dám na spodok dookola a hotovo 😝

muffinka8
28. feb 2015

Prva torta inspiracia z netu, druha inspiracia od Zanetky. Ta krstinova sai velmi paci len ma mrzi ze ju nemam lepsie odfotenu lebo rano sme ju odovzdavali, vonku tma, zamracene 😕

mimcak
28. feb 2015

@muffinka8 krásne a tie ruže ach jaj nádhera

evickao
28. feb 2015

@muffinka8 krasne kvety, neskutocna nadhera, prosim vas, to su len lepene, alebo je to na drotikoch? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisak77
28. feb 2015

Ahojte.Po dlhšej dobe vám to tu trošku otapetujem.

sasettka
28. feb 2015

@elamaslakova @sticker @pipka
jeeeej, dakujem pekne! 😵 😵
a pipusenka, no esteze pises o tych lentilkovych, chcu jednu, ze si ju vezmu uz v piatok rano a oslava je v sobotu 😒 tak idem jej napisat, ze teda velka pravdepodobnost zmeny farby a rozmazania, hej?

pipka
28. feb 2015

@sasettka nooo, ale teda podla toho, ci budes davat boky alebo vrch..ako som pisala...na vrch som raz davala do masloveho a tam to bolo aj na druhy den v pohode...ale v tom slahackovo-cokoladovom, to uz druhy den poobede zacalo rozpijat 😒 sice na chuti to nic nemeni...ale minimalne ich treba na to upozornit 😝

smola...lentilky cu obalovane cukrom...a toto skratka cukor vo vlhku robi, ze pusti farbu 😖 😝 😉

pipka
28. feb 2015

@sasettka kukaj moja...tie prve dve su fotene az na druhy den..a pohoda 😉 a ta posledna je fotena hned po dokonceni...ale nemam ju cvaknutu ked ju brali, tam zdialky vsetko ok, ale ked sa prizres blizsie, tak okraje boli uz bledsie 😉

pipka
28. feb 2015

@muffinka8 prekraaasne 😎 😵 😵 😵

sasettka
28. feb 2015

@pipka no jo, do cokolady ich chcem davat po celej torte - teda oni... inak snazim sa ich ukecat na nieco ine, sak lentilkovu tortu by si aj sami mohli spravit, no nie? uplne obycajnu lentilkovu chcu... 🙂 🙂

sasettka
28. feb 2015

@pipka mne sa to strasne paci, ked je to len na boku a hore nic 🙂

elamaslakova
28. feb 2015

@denisak77 Prekrásne tortičky

pipka
28. feb 2015

@sasettka no presne 😅 ja tiez nechapem, ze niekto si chce zaplatit za nieco, co si podla mna moze spravit aj doma....ale zas je pravda , je to piplacka 😝 a nie kazdej zene sa do toho chce 😅 😉
a teda poznam ja baby, co neupecu ani babovku..nie este tortu 😅 😀 😉

elamaslakova
28. feb 2015

@muffinka8 Nádherné tortičky
@maya30 prekrásne , ako vždy
@chvapilu krásna tortička
@evicaka krásna tortička
@nika1985 krása