Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
30. nov 2011

@vlada111 na strane 1912 som pisala ulicu

joj baby mne sa vecer umyvacka pokazila pise stale F3 a moj muz bol vcera poobede v robote dne je rano tak az poobede sa na to musi pozriet aj som pozerala na nete a ze bud nieco s privodom vody alebo ohrievacie teleso.Juj ja uz som na nu tak zvyknuta,ze ja uz rucne ani umvat neviem 😀

yamahafazer
30. nov 2011

@dm1 jej tie su mnam hned by som si dala 😵 no ja neviem kedy si to vyskusam akosi nestiham
inak tych 5 eur to je ozaj strastne malo to som nepiekla ani ked som len cokoladove robila zdobene kremom
@lusil2005 suprova bednicka

alenv
30. nov 2011

@vera_vila no vidíš🙂 já taky dělám ten mléčnej marcipán jsem se špatně vyjádřila 🙂

simasa
30. nov 2011

@dm1mnam vypada to vyborne. A kupovala si aj tu zmes na to? Mne to chutilo ako slahacka s kyslou smotanou a vanilkovym cukrom.

anibas
30. nov 2011

@lucula73 to sú malinké vykrajovačky - cca 5cm a držia v bielkovej poleve - keby boli vyššie - neviem, neviem

bianca
30. nov 2011

dobre ranko

@yamahafazer mne ked sa podr..umyvacka tak stale je to v tom ze mame kamen na filtry privodu vody,Ja si vsetko opravujem sama kedze som prevazne slamena.Aky typ mas umyvacky?

a k tej cukrake za 5 €.Neverilu by ste ake ja sim presne preto prestala piect.Zakaznicka ocakavala tortu do 5 € ale nakoniec mi teda dala 10.To ma tak rozhodilo ze az

miciatko
30. nov 2011

@yamahafazer no tak u nass pokazenie mycky by bola hotova katastrofa. . .

gumkacka1
30. nov 2011

@vecernicci dakujem za radu. Tvoja truhlica je krasnucka. Pipingel nemam, musim vymysliet nieco ine, cim tie peniazky budem lepit. A nemas aj fotku zo zadu tej truhlice, aby som videla, ako si vyriesila ten spoj?

bzucinka2
30. nov 2011

krasne torticky ako vzdy a teda rychlovka uzasna 🙂

reruna
30. nov 2011

@dm1 mňam, hned bych si dala, co tam máš za krém?

miciatko
30. nov 2011

pernicky pre 4 synovcov v srdieckovej miske

dm1
30. nov 2011

@reruna
@yamahafazer
@simasa tusim ze na stretku vsetky sme len pohariky kupovali tu zmes nikdo. Aj ked to bolo mnam vobec nie umele tak trosku drahe tak to tam dam radsej nieco ine 😝 . Davala som taku klasiku - kysla smotana + slahacka + vanilkovy cukor a medzi to piskotky a ovocie

anibas
30. nov 2011

@gumkacka1 našla som na FB nejakú cudziu truhlicu:

anibas
30. nov 2011

@dm1 a videla si aj tie nové gelové farby od Kamky ? napr. tie čo sa menia na tmavom podklade ?

eliska22
30. nov 2011

@lusil2005 tá je krááááááásna a teda šprint ti ide 😀

adul67
30. nov 2011

ahojte skušala som kvet na drotiku čo som si kupila žilkovače u kamky na stretku nemám šajny čo to je za kvet a neviem ako to opravit som ho celý kokiklala stou červenou prosím o kritiku ☹ asi sa to fakt nenaučím ☹

dm1
30. nov 2011

@anibas veru nevidela som ich. a pozeram nema tam napisane nic blizsie k nim co to je zac? ako sa meni farba?

yamahafazer
30. nov 2011

@bianca ja mam whirpool ADG 698 a pipa to F3 tak v polke umyvania mi to zacne robit no to musim mojmu povedat nech sa tam na to pozrie na tie hadice lebo to je tam take pomotane vseliako az hruza to zas budu nervy 😠 juj ja uz bez umyvacky neviem ani fungovat strasne som si na nu zvykla 😀 len dufam,ze to nebude to ohrievacie telliesko neviem ani kde to je ako sa ktomu dopracovat lebo my mame vstavanu ty mas volno stojacu ci vstavanu?

dm1
30. nov 2011

@adul67 podla tych zilkovacov co mas pri tom sfotene to vypada na astromeliu http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh... a ta by nemala mat hentaky piestik jeden ale male. Neboj ono sa to podda staci len trenovat . Vzdy si najdi obrazok ako ten kvet vyzera a skus podla toho spravit. Tu su napr. astromelie od gabikanav http://www.tortyodmamy.sk/ozdoby-foto-postupy/a.... Mozno by som ese ten lupen kazdy vzdy upravila este tak aby boli tie boky dvihnute trosku dohora a mozno aj menej prehntue dozadu. Baby co maju astromelie tak tu neni take rozvite. Kuk napriklad tieto obrazky cukrovych kvetov co mam ulozene a skus podla toho listk formovat

adul67
30. nov 2011

@dm1 bože tak toto je fakt nádherne to mám takuto formičku?ale toto nedokážem ved z mojich mi tie drotiky vyčnievali kade tade ako docielim aby boli schované a taký tenučký lístok 😖

anibas
30. nov 2011

@adul67 aký hrubý máš drotik ? najlepšie 26 - a pohľadaj foto naozajstneho kvetu a vyber si takú farbu akú vieš nafarbiť - podľa toho čo máš doma 😉

anibas
30. nov 2011

@dm1 má nejaké farby - chameleon - čo sa menia - ale ked je to taký blud ja diamanty - tak ďakujem pekne 😠 😠

bianca
30. nov 2011

@yamahafazer tak som si tu tvoju pravu ruku prelepla na nete a v navode nieje vobec napisane co aka chyba znamena.Proste na on line navode nieje ani zmienky o chybach radu F .Idem este patrat.Mam aspon vyhovorku lebo sa mi fakt nechce nic robit 😅

bianca
30. nov 2011

@yamahafazer Chyba F3
Porucha ohřevu vody. V myčce může být hodně pěny nebo můžou být ucpaná ramena či hlavní filtr. Porucha topného tělesa nebo teplotního čidla je však pravděpodobnější.

no teda to je teda pruser velebnosti

adul67
30. nov 2011

@anibas drotiky mám 24 asi teda je tam na lístku a pod tym je L36 cm a aj tak sa mi zdaju hrude do tych lístkov mam praškovu červenu s tou som ju natrela len sa mi zdala slabá tak som to s viltonku pohoblila ale som sa snažila neviem či vam ukážem dalšie snaženie asi tak za pol roka 😀

vecernicci
30. nov 2011

@yamahafazer a nemáš ucpaný sítko přívodu vody? Tohle mi dělá občas pračky, vyčistím sítko a jedeme dál 😉

vecernicci
30. nov 2011

@gumkacka1 jej, tak zezadu foto asi nemám, ale jak to napíchneš na ty špejle, tak to vzadu pěkně dosedne hmota na hmotu a udělala jsem přes to takový jako kování a nebylo nic vidět 🙂 😉 a penízky můžeš lepit kouskem hmoty, než jsem měla ten piping gel, tak jsem si navlhčila kousíček hmoty a lepilo to jadna báseň 😉

yamahafazer
30. nov 2011

@vecernicci
@bianca dakujem vam baby ved musim pockat na muza ked pride z roboty nech sa na to pozrie dufam,ze bude len upchate nieco lebo neviem ako sa dopracujeme az k tomu telesu co vodu ohrieva lebo som uz aj filtre zkontrolovala a vsetko vycistila len hadice kde tecie voda to sa musi na to muz pozriet

dm1
30. nov 2011

@adul67 no vypada to fakt na tu astromeliu podla toho zilkovaca. A presne ako anibas pise treba sa vynajst s tymi farbami. Ak mas len nejake najdi taky skutocny a skus podla toho nafarbit

dm1
30. nov 2011

@anibas tak to ani u nej neviem najst asi som slepa 😕 . Ani som o takych veru nepocula. A tie diamanty su teda hovadina?

aaa uz som ich nasla ale to su prachove no neviem si to predstavit