Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jajuuus
20. apr 2011

@zdenallicka si dobrááááá! tak to by ma s tou Kitty nenapadlo, dať si vyhľadať len obrázky... som ja ale truľo... 😀 ďakujem 😉

jakelina
20. apr 2011

@zdenallicka obě perfektní.
@pass šikulka

@alicc
@mizulienka děkuju, tak mražené to mě nenapadlo. Podívám se jestli něco takového u nás najdu. Já jsme to teda ještě nejedla, ale pečené kaštany mám ráda.

ada21
20. apr 2011

Ahojte, prosim vas nahodou ste niektora nerobili tortu s postavickami z rozpravky Madagaskar? Potrebovala by som fotopostup na postavicky, uz som skusala hladat na internete, nasla som len na zirafu. Pomozete mi, prosim Vas?

reruna
20. apr 2011

@zdenallicka krásné, ta čokoládová taky a dík za super odkaz
@pass ta je krásná!
@jakelina díky, takže mouku od oka?
@mizuienka taky jsem uvažovala, jestli je ta orchidejka živá nebo jsi ji dělala 🙂

jakelina
20. apr 2011

@reruna jo jo, mouku od oka. Většinou jsou to tak dvě lžíce. Mouku hrubou nebo polohrubou.

reruna
20. apr 2011

@jakelina díky

bzucinka2
20. apr 2011

@lencza super 🙂

mizulienka
20. apr 2011

@dm1 tak ako zabiak? stoji? 😉

inac mne este stale nic neprislo z toho eshopu, co sme tu uz rozoberali...keby ze to surne potrebujem, tak si mozem fukat... 😠

anibas
20. apr 2011

@mizulienka ani mne, ale asi až po Veľkej noci to príde, keď sa sťahujú

mizulienka
20. apr 2011

@anibas ja verim, ze zajtra to mam 🙂 dam vediet.

zdenallicka
20. apr 2011

@lenocka23 Leni, jen jsem to přiložila k dortu a stáhla z toho ten papír.. ta čokoška se nalepí na krém..🙂 Ale já jsem měla trochu povolený ten dort, ne úplně vychlazený..🙂

dm1
20. apr 2011

no baby hlasim ze zabiak prezil aj ked som mu musela este ruku sparatkom prevrtat a aj pod nohu jedno dat 😝 . Snad prezije aj cestu. Tu je vysledok. Male zabicky su ako ich deti - aj mena su nad nimi napisane. Bolo to na vyrocie svadby

yamahafazer
20. apr 2011

@dm1 to je strasne peknucke a tie zaby su uplne suprove 😉 😵

mizulienka
20. apr 2011

@dm1 krasna torta a tie zabky, nadherne :0) ty si hotova umekyna 🙂

mima595
20. apr 2011

@dm1 - super torta 😉 ..tie postavicky to je pre mna zahada 😉

zlatat
20. apr 2011

@dm1 fantázia - úplne dokonalí žabiaci 😅

zlatat
20. apr 2011

@zdenallicka peknučké tortičky
@pass super
@mizulienka ja som kedysi zháňala recept na gaštanovú plnku - idem si ju kuknúť

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@dm1 krasna torta,a tie postavicky nemaju chybu som zvedava ci sa toto niekedy naucim 🙂

anibas
20. apr 2011

@dm1 nááádherné - ja také postavičky vystužujem tiež špáratkami a drôtikami 😀 a dúfam, že si urobila vysokoumeleckú prirážku na tortu 🤐 🤐 🤐

adul67
20. apr 2011

@dm1 je perfektna nádherna tortička 🙂

mrka2
20. apr 2011

@dm1 no tak to je nadhera!!!! nemam slov,aka si sikovna! toto by som ja veru nedokazala... prekrasne!

aj ostatne dievcata mate krasne torticky! vsetky vyzeraju velmi chutne,hlavne ta cokoladova a s tym gastanovym pyre... mnam mnam... 🙂 😵

dajna11
20. apr 2011

@zdenallicka tá čoko je krásna,aj ja sa na takú chystám......ako si robila boky?

dajna11
20. apr 2011

@dm1 nádhera,ako keby to tam boli hračky .....super

zdenallicka
20. apr 2011

@dajna11 Je to o pár příspěvků výš..🙂 Děkuji..🙂

reruna
20. apr 2011

@dm1 nádhera, umělecké dílo!

weirdo
20. apr 2011

@mizulienka - paradna torta 😵 . A ten gastanovy krem, ked sa da pod potahovku, myslis, ze moze byt? Nebude sa topit? 😕

bzucinka2
20. apr 2011

@dm1 krasna si velka sikulka 🙂

jakelina
20. apr 2011

@dm1 moc chválím žabky, jsou dokonalé 😉

jajuuus
20. apr 2011

@dm1 suprové žabky!!! 😉 krása!!!

alicc
20. apr 2011

@dm1 ja odpadnem, tie zabky su uzasne a perfektny je aj ten napad s ich cetickami zabkami a menami, no proste nadhera 🙂 🙂 🙂