Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
11. jún 2012

@moka ako pisali kocky bud drahsi smartflex alebo lacnejsiu pasta dama top napriklad

bzucinka2
11. jún 2012

@dm1 co je lukopren? 😕

mamina1978
11. jún 2012

@mima595 na ten vyplet by si mala najlahsie ,keby si si mohla kupit toto....kuk.... 😉 🙂
http://www.cukrarshop.sk/cukrarshop/eshop/12-1-...

dm1
11. jún 2012

@bzucinka2 hmota na vyrobu formiciek po domacku

reruna
11. jún 2012

@mrka2 aha, nepostřehla jsem, že ses ptala 😅 formix je chuťově skoro stejný jako smartflex mandlový, konzistence je měkčí, než smartflex, ale není tak měkký jako RDI, tak je to super na potahování a cena je příznivá. K2 neznám, tak nemůžu porovnat.

aduskatt
11. jún 2012

@mamina1978 moja, sak kym toho psa vymodelujem, mi zosediveju aj tie moje nafarbene vlasy 😀

mamina1978
11. jún 2012

@aduskatt dufam, ze je to ten, lebo len tento bol pri Micky postupoch 😕

reruna
11. jún 2012

a neznáte někdo hmotu pasta dama stella?

jakelina
11. jún 2012

@reruna a modelovala jsi z něho??? Já co nakupuju, tak ho ani nemají v nabídce. Asi ho nemají všude.

mamina1978
11. jún 2012

@aduskatt 😉 😀 😀 😀 😀

jakelina
11. jún 2012

@reruna ta je mandlová jako Smartflex a prý dobrá.

reruna
11. jún 2012

@jakelina pomposo ho má. Ale nemodelovala jsem z něho, měla jsem smartlfex flower, tak jsem tím formixem jen potahovala

bzucinka2
11. jún 2012

@dm1 aha to som nevedela, tak daj vediet ako sa s tym pracovalo a aky bol vysledok 🙂
a mozes nam potom vyrabat formicky 🙂

mrka2
11. jún 2012

@reruna dakujem, tak ja si ho teda najblizsie objednam.. 🙂

jakelina
11. jún 2012

@reruna jo, tak to někdy zkusím. Je fakt, že jsem u ní nakupovala naposledy někdy v lednu. Děkuju.

reruna
11. jún 2012

@jakelina ona tam má teď strašně moc velký výběr, nové hmoty, které ani neznáme - má tam právě i tu pasta dama stella, za stejnou cenu jako ten formix, tak ji někdy možná taky zkusím, ale hlavně tam má ten mandlový marcipán, ten mě chutná asi nejvíc

dm1
11. jún 2012

@reruna ja ju mam doma akoze ma mat marcipanovu chut ale ja akosi nevidim rozdiel oproti PDT

reruna
11. jún 2012

@mrka2 tak pak napiš, jak jsi byla spokojená, jestli je lepší, než ta K2

jaja555
11. jún 2012

@mima595 prepáč, nedá sa mi stiahnúť link, ale zadaj si do kamárata google kokosový kmeň a máš tam aj obrázky 🙂 😉

dm1
11. jún 2012

@bzucinka2 😅 no len kedy sa ja konecne k tomu dopracujem aby som nieco zaliala 🤐 vobec nie je veru na take veci cas....

reruna
11. jún 2012

@dm1 takže je ta PDS stejná jako PDT?

dm1
11. jún 2012

@reruna no ja som teda na chuti rodziel nepoznala jedine zeby to bolo tym ze mne nechuti ziadna 😝. ale robi sa s nou rovnako

jakelina
11. jún 2012

@reruna ten mandlový marcipán mám taky, jenom ho dávám na dorty jenom nám, ať si ho užijeme, je výborný. 😀 😀 😀

aduskatt
11. jún 2012

@mamina1978 no, nejaky taky, ale ten, co mam mat ja, je v stoji a ma na hlave nieco cudne zelene, ale aspon ksichtik podla toho urobim.........

mrka2
11. jún 2012

najnovsie ta PDT je nejaka strasne mastna,ci co 😕 uplne mastne ruky som mala. to je uz take nove vedierko ako byvavalo.. neviem,preco to menia 😠

reruna
11. jún 2012

@jakelina je fakt dobrý a docela dobře se s ním potahuje i dělají ozdoby, jen není bílý

moka
11. jún 2012

@jakelina
@reruna
@dm1 dakujem vam dievcata. Asi vyskusam ten smartflex velvet. Mozem ho farbit praskovymi farbami?

reruna
11. jún 2012

@moka ano můžeš

aduskatt
11. jún 2012

PDT special ma trosku jeduje, straaasne sa natahuje🙂))ale tesim sa, ze nelepi, tak si tu spolu v obyvke pri telke nazivame a ja ju trosku masirujem skalpelom, xixi

moka
11. jún 2012

@reruna treba rozrobit v troske alkoholu tu farbu?

anibas
11. jún 2012

@dm1 Veď reperoma kreativ je u nás v PO !!!! Chceš niečo ???? Zajtra idem k mame do PO ! 😀 😀