Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
25. jún 2012

@mizulienka ja mám len toto - inšpirácia

aduskatt
25. jún 2012

no, devuchy, tak toto je vysledok mojej dnesnej malej sukromnej vojny🙂 a farba je krasna fialkova, neviem, preco to odfotilo tak do siva, ci modra

jakelina
25. jún 2012

@florentina já jsem z Opavy a auto bych možná měla, jestli by mi ho manžel půjčil, ale on právě dělá i o víkendu a jezdí autem. ☹

jakelina
25. jún 2012

@florentina klidně bych dojela třeba do Brna nebo někam, do města, přes které pojedeš. Ještě je to daleko, uvidíme, třeba si manžel vezme volno a uděláme si výlet všichni.

dajna11
25. jún 2012

@lifinka no ak je v ňom písaná živočíšna tak neviem...čo tam ešte ide?lebo ak je to čisto šlahačkový krém,mohlo by ten rozdiel cítiť,mne osobne chutí aj rastlinná šlhačka

florentina
25. jún 2012

@jakelina přes Brno pojedu určitě, ať už setkání bude kdekoli na Slovensku, tak to by nebyl problém...tak jak říkáš, je to zatím daleko, ale jinak moje nabídka platí, domluvíme se pak až budeme znát více detailů 😉

mizulienka
25. jún 2012

@zuziq @mariann2 dakujem dievcence, akurat som stretla otca toho chlapceka a ze co vymysla maly, ze aky domcek, tak som zvedava, co teraz vymyslia, dufam, ze este lepsie a bude nejaky gormit 😕 😕 😕 😕
ale aj tak velmi pekne vam dakujem 😉

anibas
25. jún 2012

@simasa môžeme hovoriť o tomto víkende 22 - 23.9 - nie sú vtedy Piešťany nsa TOM ???

lifinka
25. jún 2012

@dajna11
hříšný šlehačkový krém: 300ml mléka,25g čokopudink, 2 žloutky, 1 van.cukr, 300g čokolády, 400ml rama Cremefine, 1 lž. cukru, 2 ztužovače šlehačky.

pipka
25. jún 2012

@simasa stretko..cooo, kde, kedy..ako? Aaaaaano..len detaily potrebujem vediet aby som vedela kam sa dopravit 😉 😉 😉 a teda ak by niekto z BA chcel odviezt, tak ak pojdem, zveziem 😎

ja som vcera v noci dorazila z dovolenky, tak nestiham zatial sa orientovat...ledva lajkujem, necitala som este nist, sak to je nem normalis, jak vy rychlo pisete 😅 😅 😅

lifinka
25. jún 2012

@aduskatt tak vidíš, jak jsi to krásně naaranžovala a vše Ti vyšlo nakonec🙂 pěkný dort 😉

dajna11
25. jún 2012

@lifinka to znie super,to sa potom ten puding s čoko zamieša do šlahačky,či sa šlahačka varí s čoko?

lifinka
25. jún 2012

@jakelina
@mizulienka
@anibas
@dajna11
@mariann2
@aduskatt
holky prosím, nemáte uloženo něco pro DJ nebo vlak s výpravčím???Děkuji na netě nic nemůžu najít...

dajna11
25. jún 2012

@lifinka žial nemám,dala som do googlu dj cake,vyhodila kopu takých kde je gramofon,či čo to je ten mixážny 😀 😀 😀

aduskatt
25. jún 2012

@lifinka dakujeeeeeeeeeeem, akurat sablona na stencils bola moooc vysoka na tu tortu, tak som z nej len tie bodky porobila na bok.ale nakoniec dobre, lebo by to bolo potom uz preplacane.........ale som si vyskusala zasa nieco nove🙂 ten stencils je celkom fajn...........

aduskatt
25. jún 2012

@lifinka no to teda nemam☹(.DJovi by som hadam gramec urobila🙂

maya30
25. jún 2012

baby s tou perletou mi neporadite ?

lifinka
25. jún 2012

@dajna11 z mléka a prášku.pudinku, van.cukru a žloutků uvaříme pudink, v horkém rozmícháme rozpuštěnou čokošku, za občasného míchání necháme vychladnout. Vyšleháme šlehačku se ztužovačem🙂.

aduskatt
25. jún 2012

@lifinka toto som nasla

aduskatt
25. jún 2012

@maya30 prepac, nepostrehla som.co potrebujes vediet?

lifinka
25. jún 2012

@aduskatt no vidíš i stencils jsi si vyzkoušela, ten já mám ještě před sebou🙂))

lifinka
25. jún 2012

@aduskatt no super, díky

aduskatt
25. jún 2012

@lifinka a vies, cim som ho natierala? expirovanou kreditkou, xixi.nenadarmo som v banke robila🙂

aduskatt
25. jún 2012

@lifinka nemas za co, len neviem, ci si chcela nieco taketo.........

maya30
25. jún 2012

@aduskatt kupila som perle.sprej a teraz ked ho potrebujem, nejde...tak by som chcela celu tortu operletovat stetcom, no neviem ci sa to da rovnomerne naniest, ci nebudu smuhy, lebo torta bude poschodova....

lifinka
25. jún 2012

@aduskatt chtělo by to ještě nádražíčko, je to pro vypravčího, jenže ta paní chce půl na půl pro oba chlapy, jenže jak to dát .. je to velký obojí....

aduskatt
25. jún 2012

@maya30 mozno blba optazka, ale doooobre si potriasla ten sprej?

aduskatt
25. jún 2012

@lifinka daj vypravcovi do ruky gramec🙂))boooze uplne fantasticky skombinovane temy ti ludia vymyslaju

vlada111
25. jún 2012

@miciatko dala som dokopy drôtiky, vymerala som si aký dlhý bude kmeň a koruna a potom som floristickou páskou omotávala a viazala ako keď robíš vetvičky s listami ku kvetom. /plne klasické drôtikovanie. Potom som urobila kmeň z hmota a rozvetvila som korunu a nalepila lístky a kvety.