Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
29. jún 2012

@aduskatt @jakelina super, děkuji...já jsem takový střelec, nikdy jsem ještě nedělala žádnou kytku a mám na neděli ten dort, krabici k 80. narozkám a tak chci něco zkusit. Bohužel doteď to prostě časově nešlo, tak to bude nejen na poslední chvíli, ale ještě na poprvé....no ale když to nepůjde, už jsem si vymyslela takovou aplikaci, co místo toho kdyžtak použiji na ozdobu....No a navíc ten dort povezou v neděli 40km daleko a to má být nejteplejší den za posledních 100let, takže myslím, že je to předem odsouzené k neúspěchu 😅 ...jsem fakt zvědavá, jak to dopadne....

aduskatt
29. jún 2012

@florentina v pohode, neboj..ja som teraz v utorok viezla tortu 50 km.ak mas v aute klimu, da sa

monika76
29. jún 2012

@florentina smart flex uschne skoro hned 🙂 ja modelujem len z toho vsetko a som velmi spokojná 😉 ale zhruba vytuhnute poriadne je uz na druhy den uplne .

mates22
29. jún 2012

@florentina na kytky jedině smartflex flower, schne to celkem rychle, já teď dělala v pondělí slunečnice z PDT a furt nejsou suchý ☹

mizulienka
29. jún 2012

ahojte, pridavam moju minnie, a este 3 mam v chladnicke 😉

zuul
29. jún 2012

@aduskatt
Dievcata tak na poste ma caka balik s nasimi pomockami z CR.
dnes by som po neho isla ked ju otvoria, tak vas poprosim dajte mi to IP adresy kam mam nachystat balicky.

podla fa vyratam kazdej kolko mi ma poslat a odoslem balicek.

pa

zdenka
@dm1

mrka2
29. jún 2012

@maca77 tie su uplne ako realne,ved som cucala,ked mi dosli,ci tam nesapli svoje 😀 ale nie.. pekne su,mam aj zlate - pre kamosku a kupovala som ich tu http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1702/Obru...
@jakelina vuaaa super!!!!!!!! perfektna!!!
inak k tej mojej torte, nechali to na mna,ako mi to tam bude pasovat, je to pre mojej kamosky sestru,tak v pohode.. 😝 hadam jej to nebude prekazat... ja jej to vysvetlim,ze by to bolo preplacane 😀

zuziq
29. jún 2012

baby ja som si neuvedomila a objednala som si miesto smartflex velvet smartflex flover ☹ aky je medzi nimi rozdiel,da sa s tym normalne potahovat?

lussy23
29. jún 2012

@mizulienka krásna tortička

aduskatt
29. jún 2012

@zuziq ja s tym potahujem

reruna
29. jún 2012

@zuziq asi dá, ale rychle to schne a tvrdne, tak se musí rychle

dm1
29. jún 2012

@zuul jeeej super a co som si vlastne objednala ja uz som aj zabudla 😀

dm1
29. jún 2012

@zuziq da sa aj potahovat len je to tvrdsie a mne to pride strasna skoda potahovat s tym je to super hlavne na kvietky a postavicky rychlo tvrdnu

zuul
29. jún 2012

@dm1 ty silikonova forma ornamenty 3 a silikonova forma krajka 4 😀

aduskatt
29. jún 2012

@dm1 aj ja mam ten problem🙂

dm1
29. jún 2012

@florentina flower ti ushne neboj velmi rychlo ja som natu svadobnu min. tyzden robila tie kvety akoby pivonky len den vopred a vytvrdli uplne

dm1
29. jún 2012

@aduskatt ja si zase pamatam teba ty si mala ciernu hmotu a smartflex 😀
@zuul diky super tesim sa!

aduskatt
29. jún 2012

@dm1 tu ciernu si pamatam🙂

adka_praha
29. jún 2012

ahojte...
ja som jednu odovzdala, jedna este vecer pojde prec a jedna je taka "zbytkova" pre nas... a idem konecne v klude pokukat, kym teri spi a dorazi oco... 🙂

adka_praha
29. jún 2012

jaj ta pismenkova je pre nas... 😀

zuul
29. jún 2012

@aduskatt dm1 je hviezda super si pamata aj pre teba. 😀

lussy23
29. jún 2012

@monika76 neviem síce, čo sa vám stalo. ale pripájam sa a držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo. @zklimekova krásna sovička @lamps krásnučká @aduskatt krásny mikimaus @bambula1307 krásny kamión @dajna11 nádherné maffinky @lifinka krásnučká tortička @eliska22 nádherná tortička aj mufinky @katulkaaaaaa krásna tortička i muffinky @jakelina nádherná @evvina krásne výtvory @mrka2 nádherná @mia114 krásne tortičky @mates22 krásnučká marlenka @monika76 nádherná @anibas krásnučké

lussy23
29. jún 2012

@adka_praha krásne

adka_praha
29. jún 2012

@lussy23 dakujem 😵 ale ja som moc spokojna neni... ci som oblbla tym tehu, ale tym teplom, neviem... no snad bude chutit...

dm1
29. jún 2012

Pridavam svoje tohtotyzdnove

pipka
29. jún 2012

@dm1 a foto? 😕 😅

dm1
29. jún 2012
katulkaaaaaa
29. jún 2012

@dm1 krasne dani 😉

luciahromadkova
29. jún 2012

@mates22 dakujem

luciahromadkova
29. jún 2012

@reruna dakujem