Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima1311
30. jún 2012

@lamps SUPEEEER , DAkovala 😵 😵 😵

aduskatt
30. jún 2012

@lamps supis🙂) udelene povolenie dat to na dvojku-))))))))))kujeeeeem

lamps
30. jún 2012

@aduskatt vykonám 😀

lokalistin
30. jún 2012

@lamps teraz mam trochu pokoj ale urcite niekedy vyskusam od stredy mam dovolenku tak idem na slovensko sa moooc tesim domkov na moju uzasnu rodinku zas priberiem na tych slovenskych specialitkach... no ale ved ked sa vratim tak frajer odchadza na dovcu tak budem drzat dietu.
Minule ked som bola na slovensku tak sme kazdy den nieco tlacili a grilovacka a potom,ze ideme na veceru ,ale nechceme mäso len nieco lahke nejaky salatik a viete co som si dala zeleninovy salat a grilovane koleno 😀 no velmi lahke na vecer---ale bolo,ze uzasne
Inak ty si z Partizanskeho-da sa u vas niekde zohnat Frutina?

lamps
30. jún 2012

@lokalistin aj ja mávam občas také diétne večere 😀. A čo je to Frutina? Nie som akosi v obraze 😀

lokalistin
30. jún 2012

@lamps tuto je to na obrazku

janula.h
30. jún 2012

@lamps ďakovalaaaaaa 🙂

lamps
30. jún 2012

@lokalistin a možno aj áno, môžem zistiť na budúci týždeň 😅

lokalistin
30. jún 2012

@lamps inac vdaka za ochotu, ze napriek tomu, ze si hladna este pre nas robis fotopostupy tak a teraz si daj dietnu veceru ja som dneska tiez mala robila som dneska v mekaci tak som si doniesla porciu hranoliek a velke vanilkove frape a buble tea takze kalorii az az

larah
30. jún 2012

@eliska22 tie orechy-super nápad 🙂

lamps
30. jún 2012

@lokalistin ja som práve dopapala rizotko so zeleninkou a kuracími prsíčkami 😀 a veľmi mi chutilo 😀

lokalistin
30. jún 2012

@lamps ved zase nemusis koli mne behat ja som myslela,ze ak nahodou vies o niecom mozno vybehnem sama ked budem doma len u nas v TO som to hladala v tescu a kauflande a tam to nemaju ani v jednote este skusim kuknut v bille

lokalistin
30. jún 2012

@lamps no ja som tiez nejaka hladna asi si dam popcorn

lamps
30. jún 2012

@lokalistin ááááá to sme susedky 😀

eliska22
30. jún 2012

@larah ďakujem, ja som najprv pozerala, že čo to odo mňa chcú, že orechy a nakoniec sa mi to tiež páčilo 🙂
to dala urobiť manželka pre muža a syna, lebo ich volajú orech a oriešok 😀 😀 😀

lokalistin
30. jún 2012

@lamps nooo len ja som na slovensku vzdy len kratko ja by aj rada na nejake to stretko , ale vzdy sa nieco organizuje ked som neni na slovensku ☹

eliska22
30. jún 2012

@zuzkaamato tak táto foto je špeciálne pre teba 😀

dadka212
30. jún 2012

@lussy23 no to si tak vymysleli tú tortu 😀 sa nevedeli rozhodnúť chceli minnie, mc queena ale aj húsenicu 😉

lokalistin
30. jún 2012

@eliska22 no a evetualne sa daju policky prelozit na mensie rozostupy a dat dalsiu policku, ze?aby sa este viac zmestilo 😀

eliska22
30. jún 2012

@lokalistin tak tak, alebo odbrať a tak a hlavne vtedy fakt nevarím 😀 až v nedeľu sa najeme poriadneho jedla, piatky a soboty sme na pizze, praženice a cestovinách...hlavne aby sa to nemuselo skladovať v chladničke 😝 😝 😝 😀

lamps
30. jún 2012

@eliska22 tak to je to isté, čo u nás. A deti otvoria chladničku a konštatujú - my v tej chlaničke nič nemáme, čo budeme jesť? 😀

lawli
30. jún 2012

dnešné...ešte jedna na mňa čaká ráno 😔

eliska22
30. jún 2012

@lamps no a už si aj zvykli 😀 😀 😀 vtedy moc jesť nepýtajú 😀 😀 😀

eliska22
30. jún 2012

@lawli ten autobus je parádny, 😵 😵 😵 😵 😵

zizala79
30. jún 2012

pěkný večer, ženy, chodím sem už pár týdnů okukovat 😅 chtěla jsem se zeptat, jak přesouváte dorty z bodu A do bodu B? například tato fotka v ledničce? jak na to, aby se nerozbily? @eliska22 děkuji pěkně za odpověď

lamps
30. jún 2012

@eliska22 aspoň ušetríme 😀 😀 😀

aduskatt
30. jún 2012

@zizala79 na podlozke🙂

lawli
30. jún 2012

@eliska22 ďakujem ,snažila som sa...času bolo málo ,brali mi ho rovno s pod rúk... 😕

lamps
30. jún 2012

@zizala79 presne, ako píše @aduskatt na podložke