Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima1311
7. júl 2012

@lifinka no tak to teda netusim 😲 😠 ja ked dam tortu na vahu a potom ju zapnem , stlacim tlacidlo on/off tak sa mi ukaze nula a potom tortu dam prec a ukaze mi - nejake kg ...cize vahu torty ...mam tie z s lidla silver do 5 kg ...nechapem , ked tam mas to nulovanie tak by to predsa malo ist .... ☹

ajka82
7. júl 2012

@mima1311 nie kazda vaha co ma nulovanie ukazuje minusovu vahu... a ak tak mozno nie na vyssiu vahu...moja ukazuje napr. minusy len do 1kg, nad uz error...
ja mam vahu do 5 kg a ked mam pocit, ze vaha torty bude vacsia, tak vazim "na etapy" a zratam...
teraz mam jednu rozrobenu v chladnicke zatial sa chladi nepotiahnuta a ma 4,12kg..a aj miska na ktoru postavim tortu aby som videla cislo, nieco vazi... takze inak sa mi vazit neda ked chcem presne 😉

mishulle
7. júl 2012

@dada2007 jak se prosím dělá to půlené potáhnutí?

mima1311
7. júl 2012

@ajka82 no tak som rada ze som taku dobru kupila 😀 😀 😀

jakelina
7. júl 2012

Holky nekoupila jste teď některá někde papír na podložku, co vypadá jako tráva?? Nemůžu sehnat, obešla jsem tři obchody a není nikde. 😝

lifinka
7. júl 2012

@mima1311 hm ale nejde, jsou tam "----" přerušované 4 čárky, ale nadstavila jsem si kyblíkem dort a je zvážený měl 3,118kg. ještě jsem to zkusila u té mojí do 2kg a tak je to tlačítko zvlášť a tam to jde....je to divné 😠

anibas
7. júl 2012

@lifinka nič nevracaj - položíš vyššiu misku - zapneš - ukáže ti 0 kg a položíš tortu na tácke 😉 😉 ja tak vážim

lifinka
7. júl 2012

@anibas jj, už jsem to tak udělala 🙂 je škoda ji vrátit, když má do 10kg vážení 😉

lawli
7. júl 2012

@lifinka mne je jedno kedy ,aj tieto boli na počkanie...šak som pri tej svadobke písala ,že som dotortovala tento týždeň ,a večer okolo 6-tej som dostala objednávku na tieto ceciky...no bola som na jarmoku ,tak piecť som začala večer ,keď som uložila detičky .....korpus putoval do trúby presne 21:33 hod. a ráno o pol 9-tej boli hotové...takže za noc ,to je ako jednodňová chirurgia 😀 😀 😀 😀 ...už mám po toľkých (cecikoch) prax 😵 tuším to sú už 8-me v poradí.... 🙂

lamps
7. júl 2012

@lawli 😀 😀 😀 že jednodňová chirurgia 😀 😀 😀 , tuším zabehnem ku tebe a dám si cecíky u teba vylepšiť, keď máš takú prax 😀

aduskatt
7. júl 2012

@lamps a budes ich mat na zozratie🙂

lamps
7. júl 2012

@aduskatt no však to sa vždy hodí, nie?

bzucinka2
7. júl 2012

dievcence prosim vas, preposlite mi link ako vypocitat km na nejakej trase, niekde ste to sem davali, len nestiham hladat kdze este nie som doma

lawli
7. júl 2012

@lamps len po jednej ,po jedej kočky....pekne doradu 😀

aduskatt
7. júl 2012

@lamps jasneeeeeee🙂

aduskatt
7. júl 2012

@bzucinka2 rada by som pomohla, ale voooobec netusim, co potrebujes.asi som prehriata🙂

lamps
7. júl 2012

@lawli a nedá sa u teba objednať na prednostné úpravy za príplatok? Mám vážny záujem 😀 😀

lamps
7. júl 2012

@bzucinka2 ja tuším, čo potrebuješ, ale tiež neviem, kde to je ☹

lawli
7. júl 2012

@lamps da sa moja... mňa zlomiš aj bez príplatku... 😅

pristela
7. júl 2012

@bzucinka2 aach mojenko , ved to si das obycajny google , mas tam na liste na vyber , das mapy, vlavo ti pak vyhodi získat trasu, tak tam napises odkial kam a ukaze ti aj km aj cas a aj rozne alternativy nahradne : https://maps.google.sk/maps?hl=sk

vecernicci
7. júl 2012

@jakelina u nás ho mají v kiku 😉

jakelina
7. júl 2012

@vecernicci tam jsem taky byla a nemají. No nemusím to řešit, protože mi ten dort dnes přesunuli na neurčito, oslava se odkládá. 😀 Jsem i ráda, v tom horku nemusím péct. 😀

marecek4
7. júl 2012

@ajka82 to s mýma devítikilovýma aby jsem vážila pomalu na decimálce-kdybych se ještě rozšoupla 🙂

pipka
7. júl 2012

@jakelina ja som ho kupila vcera v KiK 😉

jakelina
7. júl 2012

@pipka
@vecernicci my máme nějaký divný asi ten Kik nebo co 😀 😝 😀 ani trávu tam nemají 😀 😀 😀

pipka
7. júl 2012

@jakelina moja ak by si potom potrebovala kludne napis, poslem ti 😉

jakelina
7. júl 2012

@pipka děkuju, jsi zlatá, ale je strašné poštovné, to by se mi nevyplatilo, koupím nějaký zelený a bude. 😉

pipka
7. júl 2012

@jakelina v pohode 😉

1katuska73
7. júl 2012

ahojte dievcata krasne torty ste porobili,ja idem robit fudbalovu loptu ale neviem vypocitat tie uholniky ,podla akeho vzorca to robite,prosimmm.DAKUJEM.