Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
11. sep 2012

@vlada111 bola ale tak ja to rtada pre detičky 😀

dajna11
11. sep 2012

@anibas dakujem moja,od teba ma to velmi teší 😀 😀 😀

dm1
11. sep 2012

@katarinka_brnka u nas v kaufe ich nemaju teda tie biele ale v lidly maju bud take rubino tie sa musia umyt od cukru alebo mavaju cez americke dni take cisto biele

katarinka_brnka
11. sep 2012

@aduskatt dakujem baby nasla som aj receptik 🙂

vlada111
11. sep 2012

@aduskatt máš na mysli tú úplnú klasiku guľatý kvet?

aduskatt
11. sep 2012

@vlada111 ano, taky ten najobycajnejsi 5 lupenovy........taketo

pralinka25
11. sep 2012

@aduskatt bola som u cinanka v sobotu a nemali aj ja by som presne tento chcela 😒

jakelina
11. sep 2012

@dm1 ta je nádherná, ta vílová 😀 😉

vlada111
11. sep 2012

@aduskatt mali ju určite. Kukni, či niečo nepribudlo 😉

aduskatt
11. sep 2012

@pralinka25 dik, chjo...pojdem zajtra do mesta, tak pozriem a dufam, ze hadam doplnili tovar

dm1
11. sep 2012

@jakelina aj mne sa velmi paci len nie je komu ju spravit ☹

pralinka25
11. sep 2012

@aduskatt ked by mali daj potom vediet vybehla by som aj ja. inak na jarmoku to mali ale teda ceny 4 eura a viac.
v tu sobotu to mali v jednote dost preriedene

aduskatt
11. sep 2012

@pralinka25 na jarmoku som take nevidela🙂 asi preto, ze mna pohanala vpred vidina zradla🙂 jj, zajtra pozriem, podam hlasenie

vlada111
11. sep 2012
pralinka25
11. sep 2012

@aduskatt 😀 to ja som natrafila na prvy uplne nahodou tiez po ceste k ciganskej a tam 4 eura tak si hovorim ze to je teda dost oproti cinanom a na druhy den som natrafila zas na dalsi ked sme isli zas z ciganskej a tam pytali rovno 6 ecok

aduskatt
11. sep 2012

@vlada111 korunaplus mi nejde otvorit, ale v podstate mozu byt aj tie z prveho odkazu, tie kvetiny si viem urobit aj z toho myslim

aduskatt
11. sep 2012

@pralinka25 ja som natrafila na cigansku a tym to haslo 😀 😀 😀 😀

dm1
11. sep 2012

@aduskatt len tie z prveho su daleko mnesie ako tie na tej torte tieto tusim mysli vladka http://juditcakesart.eu/index.php?main_page=pro...

na tom obrazku su tie velke s tymito a tie mensie s tymi co dala vladka ten prvy link

aduskatt
11. sep 2012

@dm1 no, torta je z tychto, ale tak uvidim, co sa mi podari zohnat.......ono ta torta zasa nemusi byt na chlp rovnaka🙂

aduskatt
11. sep 2012

@dm1 urcite nebudem kvoli tomu kupovat dve sady vykrajovaciek🙂 takze to vymyslim s jednym druhom

dajna11
11. sep 2012

kočky,plís...ktoré ste robili futbalku...akona to?viem že v miske sa pečie....a dotvaruje sa punčovinou?ide to lahko do gulateho tvaru?treba aj vystužiť radšej???

dm1
11. sep 2012

@aduskatt no tie mensie vyuzijes asi castejsie teda ja tie druhe skoro vobec nepouzivam. Tie s vypichovacom su take sikovnejsie hlavne tie male kvietky z toho casto pouzivam. ked sa kupia obe u cinana tak stoja po 1,5 tak to sa da origos by bolo horsie 😝

ajka82
11. sep 2012

@makinka2 ja mam doma funky a kurziva abecedu na listach s ktorymi sa mi v pohode rob, danka ti davala linky...este poskulujem po groovy abecede, ale to asi napisem jeziskovi 😉 ...a tie co si davala odkaz su z patchworku, take som si kupila ako prve a zapadaju mi prachom, ani nahodou sa mi nepodarilo pismenka z toho urobit 😒 iba ich otlacam ak je prilezitost

aduskatt
11. sep 2012

@dm1 tak uvidim, co u cinana zozeniem🙂)

vlada111
11. sep 2012

@aduskatt ja ti tú druhú môžem požičať 😉

aduskatt
11. sep 2012

@vlada111 cicus, ale ja nie som mobilna☹

muffinka8
11. sep 2012

@mia1111 fakt neviem. Ono to zovsadial vizera upecene, ale len na pohlad by clovek povedal ze je to ok, ale na dotyk hroza. Podla mna bolo nieco zle so surovinami, mozno som nieco spravila nespravne. Nabuduce skusim radsej taku valkaciu verziu.
@jenie123 krasne torticky a ta myskova je super 🙂

vlada111
11. sep 2012

@aduskatt keď zajtra budem v TT prinesiem. Len ešte neviem či 😉 Ale kúp si u číňana tie klasické strunkové, tie využiješ stále.

makinka2
11. sep 2012

Holky je to ono? děkuji 🙂
@ajka82
@dm1

aduskatt
11. sep 2012

@vlada111 no, ja tiez neviem ci, lebo od obeda mam to vyberove.............a mam dilemu, ci naschval nepohorim🙂