Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
17. sep 2012

@jakelina joj, Majka, to ti nezávidím, ja by som mala veľký problém odísť z domu, aj keď viem, že mm je schopný sa o deti postarať, ale... A tá moja kuchyňa nie je stále v takom upratanom stave 😀 😀 😀

jakelina
17. sep 2012

@florentina přesně, ale ono to prospěje dětem i nám 😀 😀 😀

jakelina
17. sep 2012

@lamps to jsi mě uklidnila, nerada bych tu byla za největšího bordeláře 😀 😀 😀

florentina
17. sep 2012

@vecernicci jo a ještě jsem neodpověděla na ten kufr...neboj, mám velkej /kombik/, takže klidně nakupuj.

mizulienka
17. sep 2012

@lamps @jakelina presne som chcela napisat, ze Adka nema na linke nic, ja ju mam taku zalozenu, ze uz teraz nemam na nej miesto a to je akoze poriadok, ked peciem alebo torty, ach jaaj neviem sa pohnut. 😕

lamps
17. sep 2012

@jakelina 😀 😀 😀 no už som prišla na to, že nie je možné pri 4 deťoch udržať byt stále uprataný, ale keď nemám upratané bývam aj dosť zlá niekedy 😀 😀 😀

mizulienka
17. sep 2012

babulky nemate nejaku peknu motylikovu tortu, taku veselu, pre malu slecnu, dakujem

jakelina
17. sep 2012

@mizulienka to já jsem stejná, nechce si mi pořád něco vytahovat ze skříněk, tak to mám na lince a pak si nadávám, že tam nemám místo. 😀 😀

lucinka
17. sep 2012

babule prosím nejakú inšpiráciu na tortu pre 85ročného dedka... nechali to komplet na mňa a ja tu sedím, hľadám a nič nenachádzam... vôbec netuším čo pre takého deduša urobiť... 😒 ďakujeeem...

itka79
17. sep 2012

@pipka ja ja jááá 🙂
ja som si písala zo simasa-myslela som že ona to organizuje-ale pred týždňom som jej písala že bohužiaľ to musim zrušiť či neni problém a pisala že ok...☹

miciatko
17. sep 2012

@lucinka mna napada truhlica s dukatmi

miciatko
17. sep 2012

@florentina inak vy by ste mali dostat zdarma aj soby ked vecernici dojde ako jezisek

pipka
17. sep 2012

@itka79 ahaaa, nedala mi vediet...nevadi...takze nejdes? 😕

dajna11
17. sep 2012

@salonka1981 krásne sú

lucinka
17. sep 2012

@miciatko oni chcú klasika kruh... len mne všetka výzdoba pripadá skôr pre ženy ako pre chlapa...

dajna11
17. sep 2012

@lamps krásna kuchyna,rovno ako z katalogu,už len koli tomu že nič nemáš na linke 😀 😀 😀 ,poriadok ako má byť...ja radšej ani nebudem fotiť bo by som musela dve hodiny všetko spratávať 😀 😀

ajka82
17. sep 2012

baby vy jake kuchyne davate... ja mam rok kuchynu nedorobenu, len spodne skrinky prerobene, na umyvacke este neni kryciia doska, vrchne skrynky povodne 30 rocne, a nove sa valaju v nedorobenej detskej izbe 😅 no a bonus...kuchynu mam 2,5x2,5 metra 😝 teraz radsej nefotim...ale vsetko mam po ruke...pri najhorsom sa rozsirujem do obyvky 😀

natalii6
17. sep 2012

@dadka212 dakujem uz som tam bola

aduskatt
17. sep 2012

@ajka82 mne sa umyvacka do kuchyne nezmesti vobec, takze klidek🙂

micmo
17. sep 2012

Dekuji vsem za liky,moc me potesily🙂

@florentina dekuji za pochvalu, bylo to hrozne a bylo to nejspis v takovem poctu naposled, obdivuji tady holky co pecou nekolik dortu tydne 😝

lamps
17. sep 2012

@mizulienka Lucka ja mám takéto, miesto včielok by mohli byť motýle

lucula73
17. sep 2012

@lamps však to som sa chcela opýtať,že ako možeš mať kuchynu v takom tip top stave 😉
no ja nemožem odfotiť,bo by som sa tu prepadla od hanby 😠 😀
@mizulienka tak to si ako ja,ja nemusím ani piecť,stači variť a teda všade som rozložená 🙂 ,keď sme to plánovali,tak mm sa ma pýtal,že načo mi bude toľko pracovnej plochy,ale vidí,že je využitá 😀

jej kočky,tak vám závidím to stretko,budte tam mať určite veľmi veselo 🙂 🙂

jper
17. sep 2012

@dajna11 společnost Bonver měli 20let výročí a zakladatelé byli právě z našeho města a okolí. Proto se tu každoročně sjedou celebrity, někt.i vrtulníkem. Ale někteří byli prý do rána jak tága :D

mizulienka
17. sep 2012

@lamps dakujem krasne, si poklad 😉

jper
17. sep 2012

@ikula2 No tortu sem dělala já, ale ti hosti mě ani neviděli.

lamps
17. sep 2012

@lucula73 no ja ti neviem, stále upratujem 😀 😀 😀 a mám umývačku, tak špinavý riad je tam a stále si hovorím, že keď máme malý byt a je nás veľa, tak ho musím mať aspoň uprataný 😀 😀 😀

janulka54
17. sep 2012

Máte niektorá tento stojan? aký je? je pevný? ďakujem 🙂

janulka54
17. sep 2012

zabudla som pridať foto 😀

mishulle
17. sep 2012

ještě vám sem hodim mou vysněnou kuchyň, hrozně mi chybí špajzka na potraviny

abriela
17. sep 2012

Bol vikend tak sa idem pokochat krasnymi tortami a co nevidim - kuchyne 😨 . Len pozeram, ci som nahodou neklikla na iny link, na inu temu. Pridavam svoju mini novu kuchynu (nedvano som fotila) s kt. som spokojna az na silgranitove svetle umyvadlo a sklokeramicku varnu dosku 🙂