Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bambula1307
21. sep 2012

@aduskatt jasne krem to spravi drzim palciskaaaa..ale ja uz idem buvkat 😉

aduskatt
21. sep 2012

@bambula1307 dik🙂 ja dopeciem a idem tiez spat, o siestej budicek a idem sa husenicovat.hadam to do deviatej stihem urobit

pristela
21. sep 2012

baby, ale ja tu marlenicu peciem len taku malu 😅 tak sa najedzte sladkeho doma, abo dufam ze holky upiekli tie dve torticky velke , bo ja fakt uz nevladzem a chcem si pri vas aj oddychnut 😅 ne potahovat pol metovu krabicu 🙄 a cem sa aj ja nieco naučiť , tak aby som stihla pokukať 😅

pipka
21. sep 2012

prave som si natrela pletenky...takze v pripade nudze budem jest tie 😀 😀 😀

mamina1978
21. sep 2012

@aduskatt Ada, krasnucka je,......... taka jemna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Super sa ti podarila 😉 🙂

alenv
21. sep 2012

ahoj holky.. můj dnešní pro mě 12 hodinový,ale jsem spokojená a pyšná, že jsem to dokázala

janula.h
21. sep 2012

@alenv waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw krásny !!!!

alenv
21. sep 2012

@janula.h děkuju moc

njonja
21. sep 2012

@alenv kraaasny!

mamina1978
21. sep 2012

@lifinka nadherna je ta bielo - modra .......gratulujem tiez Matyaskovi k prvemu rociku 😉 🙂

aduskatt
21. sep 2012

@mamina1978 diky🙂

pipka
21. sep 2012

babulky, tak ja sa pre dnesok lucim, padam haji a zajtra sa tesiiiiiim 😎 paaa

simasa
21. sep 2012

@pristela Ja som ju urobila na plech, takze je dost velka, ale zasa nie moc vysoka - z 3 platov. A priznam sa, ze som na Vas trocha experimentovala. V Taliansku som kupila matovy sirup, tak korpusy som trocha s tym opaprala a do cokoladoveho kremu som pridala tiez taku pepermintovu aromu (ale len troska), tak dufam, ze mi to nehodite o hlavu 😀

simasa
21. sep 2012

@alenv nádherná torta, len by to chcelo nejako lepsie odfotit. Ale je fakt krásna!

pristela
21. sep 2012

ktora tam donesiete peceny steak , kurciatko s chrumkavou kožkou, zbožnovat vas budem 😵 😵 😵

lokalistin
21. sep 2012

@pristela tak to uz ked ty nedostanes trikgeld tak kto potom? ved za hentake nadhery...co su ti ludia uz ozaj toto?to si fakt neuvedomuju,kolko piplacky s tym je?

Mna volala vcera jedna,ze by chcela tortu taku hentaku a bla bla bla a nakoniec,ze kolko bude stat? Tak ze 40€ a ona, ze co?ja som myslela,ze vy ste lacna. Kamaratka platila menej.Ja reku no moze byt,lebo tej som piekla celkom prvu tortu len za material a ona,ze aj svagrina platila menej a 10 minut diskutovala so mnou tak som jej povedala,ze ja tolko beriem, ked nechce nemusi a potom, ze tak dobre no. A to chce na zajtra a ci si ju moze dneska prist zobrat. No reku nie az v sobotu neskoro ste sa ozvali a ja mam dve roboty. Niektori ludia su fakt divny 😝

hejdita
21. sep 2012

tak ta moja dnesna prave dorobena uuuf a su uz uplne off a idu Z Z z z z

lokalistin
21. sep 2012

babule prajem vam uzasny vikendik ja mam zajtra 8hodinovku v mekaci ma tam aj porazi,ale budem na vas mysliet predstavovat si ako zrebujete swapiky ako pobehujete v teplakoch,modelujete a hadam mi to rychlo ujde a v nedelu sa na vas tesim. A hlavne vela fotiek a k nim vystizne popisy.
Uzite si to 😀

zdenallicka
22. sep 2012

Babizny, mějte se krásně, hezky a pořádně tvořte a foťte!!! Potom hoďte fotky, těším se!! 🙂

mimcak
22. sep 2012

@alenv waaaw krasna 😕 😨 😵

katulkaaaaaa
22. sep 2012

@dajna11 tie muffinky su nadherneee!!!
baby uzite si vikend 😉

huxy
22. sep 2012

a tu je druhá tortička pre moju emušku.nie je dokonalá,ale je robená z lásky 🙂

mimcak
22. sep 2012

@lawli ja som myslela,že to som len ja taká nešikovná,že mám tolko neporiedku okolo seba ked pečiem,lebo včera to vyzeralo aj u mňa presne takto. Ak nie horšie 😒

zdenallicka
22. sep 2012

Kdyby chtěl někdo stuhy, našla jsem teď jednoho prodejce..🙂

http://www.fler.cz/u-pana-broucka

dajna11
22. sep 2012

@lawli no to by sa už tomu povedalo ako sa obetuješ svojej zálube 😀

dajna11
22. sep 2012

@alenv krásny západ slnka v Afrike 😀

dajna11
22. sep 2012

@katulkaaaaaa díky....a torta nie?fňuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

makinka2
22. sep 2012

@alenv Ten je úplně užasnej 😵 , nádhera, hlavně ty zvířata při západu slunce 😵 😵 😵 A čas máme skoro stejný 😀 , ale ten tvůj se z mojím nedá vůbec srovnat 😀 😀 😎 😉

makinka2
22. sep 2012

Holky jen dotaz 🙂 můžu rozředit gelovou barvu alkoholem, nějak mi vysychá děkuji 😉

rough
22. sep 2012

@alenv uchvatna torta, taka frapantna🙂 no vazne, krasne figurky a setko, ale najviac sa mi paci spodne poschodie. To by kludne mohlo byt umelecke dielo. Tlieskam!!!