Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
24. okt 2012

baby aha aky nazorny postup na formu z lukoprenu. len tam to natieraju tym separatorom a to nemam 😝

http://www.lucebni.cz/data/File/Navody-a-postup...

micmo
24. okt 2012

@zuul Tak ta je nadherna!!!! S dovolenim si ji ulozim jako inspiraci 🙂

anibas
24. okt 2012

@dada2007 fantastické - toto je presne taká formička, ktorú na 100% využiješ !!!!

anibas
24. okt 2012

@mamina1978 kúpila som v niektrom e-shope - ale v ktorom z tých 35 ???????? neviem 😅 😝

p69majka
24. okt 2012

@dm1 toto je linka http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho... a vopred pekne ďakujem.

nika1985
24. okt 2012

@dm1 no co ako si dopadla s krajkou

dm1
24. okt 2012

@nika1985 este tuhne 😝. uvidime ci to dam vobec dole. a sa mi zda ze to dost bublinkuje 😲.

luciahromadkova
24. okt 2012

@dada2007 super 😵

dm1
24. okt 2012

@p69majka pozri sa sem tu je zruba vidiet na co ktora sluzi http://www.wilton.com/downloads/productinstruct...

taka ta zahnuta ako Ucko sa pouziva npar. na naznacenie ustociek postaviciek

pipka
24. okt 2012

@sisix drobečky 😉

pipka
24. okt 2012

@dada2007 no veeelmi sikovneho mangela mas, by si ho mohla pozicat 😎 😎 😀 ze by aj mne poodlieval...maaaam tu toho dost 😅 😀

cize aj vy ste to robili systemom ponorit do lukoprenu...nie zalievat 😉 dobre vediet, ze to gunguje 😉

pristela
24. okt 2012

moje nervy holky ☹ , mne sa tááák nechce ☹ už som taká unavená ☹ skoro cely den pečiem 😝 a to mám na víkend len dve torty 😅 a este mi chýba jeden korpus a jedna marlenka 😠 aale už viem co budem robiť tu hodinu co sa mi bude piect ten posledný- horúci kúúúúpel 😅 😅 😅 😅 a marlenicu až zajtra 😵

dada2007
24. okt 2012

@pipka tak to prrrrrr.........žiadna požičiavanie nebude 😅 😅 😅 😀 😀 😀
.....áno, ponorili sme......ale museli sme potom riešiť to zachytenie inými lego kockami..............ked budeme robiť napr. gombík...alebo nejakú bordúrku.....tak tú prilepíme k podložke, dáme obrubu z niečoho(trebárs) z toho lega a nakoniec zalejeme.................inak MM sa vôbec neušpinil, nič nebolo od toho, čiže nepotreboval ani rukavice.

dada2007
24. okt 2012

@pristela ako som ti písala na FB........ja tento tt žiadna torta............ako mi je héééééééééééééj 😵 😵 😵 😵 😵

.......normál kludné večeri..........žiadna ,,korpusová" streda........oujéééééééééééééééééééééé

abriela
24. okt 2012

BABENKY, prosim vas nedate mi nejaky napad na tortu na 1 rok. Mam uz upeceny korpus ale nejako mi chyba napad. Nechcem nic zlozite, ved maly to este velmi nebude vnimat a maminke drobca (svagrinke) kt. vazi 120kg sladke urcite nechyba 😀 .

pristela
24. okt 2012

@dada2007 nedráždi !!!!! ale zas ja budem v nedel "strááááááááááááášne" bohatá 😀 😀 😀 😀 😀

dada2007
24. okt 2012

@pristela hm.......to je pravda 😀 😀 😀 😀

pipka
24. okt 2012

@dada2007 ja tieeeez po sto rokoch nemam tento vikend niiiic 😀
len aby som to nezakrikla 😅 zato ten vikend 9.11 . sa aj poskladam, co tu budem mat za blazninec pred tym 🙄 😝

pristela
24. okt 2012

@pipka a co mas ted tyzden , hááá ?

pipka
24. okt 2012

@pristela myslis ten toho 9.11? no mam tu chrobacikovu poschodku, lienku zvlast, jednu McQueenovsku a este jednu narodeninovu, to mi ma kamoska este upresnit...hadam ani spavat nebudem a budem na tom diesli fungovat 😅 😀

pristela
24. okt 2012

😀 😀 😀 😀 ejha no tak rychlo hladaj dátum bo sa mi tam ludia natlacia a uz budeme tankovat až cez letne prazdniny 😝 😀 😀

aduskatt
24. okt 2012

tento vik ani ja nemam nic, aka nahoda🙂 ale krpec mi uz pili usi, ze chce maskrtit🙂

pipka
24. okt 2012

@pristela no sak ten dalsi vikend by sa malo dat...to aj keby som nieco mala, tak dam na piatok...a mozeme vypadnut 😉
teda vikend 17.-18. alebo 24.-25. november....tak si vyberte kedy kto mozete...pozyvam k nam na chalupu 🙂

dada2007
24. okt 2012

@pipka ja mám na budúci tt poschodová na prvé narodky, druhá s konom, tretia so psom a štvrtú nechali na mna-že pre 25 ročnú kočku.......................ja som si ani neuvedomila, že v tento víkend by mala oslavovať moja dcéra........a kedže to mám nabité tortami.........kam by som dala tortu pre nu a dobroty navarené, napečené????? myslím miesto v chladnici nieeeeeeeeto.....takže oslava sa presúva o týžden neskôr 😉 ale nevadííííí 😉

dada2007
24. okt 2012

@pipka čo ti poviem..........ja som fúúúúúúrt marod.....teda na PN 😝 takže ja radaaaaaaaaaa.........ale prd z toho 😔

dm1
24. okt 2012

@dada2007 ani ja som sa tentokrat neuspinila to len 1x ked som zachranovala prekotene kocky uz zaliate silikonom 😀

dm1
24. okt 2012

@pipka juuj rada by som len ma caka operacia a neviem este kedy 😝 . sak uvidime podla situacie 😉

pipka
24. okt 2012

@dada2007 no ved to som dalsie dve objednavky ukecavala, nech si presunu oslavy...sak ja uz v chladnicke ani jogurt deckam nedam 😅 🙄 tak jednu mam stredu potom...

to ja nechapem ako niekedy nic...a potom hrrrrba 😅 😅 😝

pipka
24. okt 2012

@dm1 dani, sak sem netreba nic rezervovat..proste kto v piatok pred tym povie ze ide...tak pride 😎 😵