Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
16. nov 2012

@yamahafazer malá jaká šikulka, moc šikovná a hezká holčička.

mima595
16. nov 2012

@yamahafazer - no super je..zachvilu mozme vytvorit temu : torty nasich deti 😉 😉

vecernicci
16. nov 2012

tady přidávám můj dnešní, ještě jeden mi pošlou foto, protože jsem opět zapomněla fotit 😝
a ještě jedna ukázka jak to právě teď u nás doma vypadá 😉 všichni spí a je tu klííííd 😀 😀

jakelina
16. nov 2012

@lamps miminkovskou vůni taky miluju, já doteď malého natírám dětským mlékem a olejem a ten taky úžasně voní a ani nevadí, že jsou mu skoro tři roky. 😀 😀 😀

jakelina
16. nov 2012

@vecernicci to obdivuju, jak bobek usnul na zemi 😀 😀

yamahafazer
16. nov 2012

dakujem vam 🙂 je to sikula aj rada modeluje musime vzdy spolu len skoda,ze mna napadlo az ked bola torta hotova,ze som ju mala natacat na kameru 😒 no co uz aspon fotky mam len sem som dala len par mam ich viacej,ale nas taticko bol strasne poteseny a ta karamelova slahacka je perfektna mnam 😵

@mima595 dobry napad 😀

lamps
16. nov 2012

@jakelina Majka, my sme jasné závisláčky 😀 😀 😀, moja sestra hovorí, že u mňa je to už diagnóza 😀 😀 😀

sisix
16. nov 2012

@dadka212 aha, tak do toho nejdu .... hi hi ... pekna pracicka

vecernicci
16. nov 2012

@dada2007 ten mám už devět let a stařeček furt šlape a to v něm dělám dvě kila mléčňáku najednou 😀 a týdně zvládne až šest kilo hmoty 😝 nemůžu si na něj stěžovat, šlehá dobře, dělám v něm i kynutý těsto 😉

vecernicci
16. nov 2012

@jakelina no protože mu brácha obsadil jeho gauč, tak se natruc uložil vedle něj 😀 😀

sisix
16. nov 2012

Berusky pomooc, mate postup na poniky my little pony? Mel by lezet. Dekuji

anicka87
16. nov 2012

@anibas nie, ziadny

vecernicci
16. nov 2012

@sisix já si našla fotku a podle ní jsem ho dělala 😉

vecernicci
16. nov 2012

@sisix zkus podle tohodle akorát ho položit http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...

sisix
16. nov 2012

@vecernicci no jo berusko, jenze ty ses sikulka profesionalka. 🙂

vecernicci
16. nov 2012

@sisix to zase nepřeháněj, postavičky mi taky moc nejdou 😝 jsem zakrněla na místě, na dorty teď mám málo času 🙄 😝

sisix
16. nov 2012

@vecernicci ja cas mam a zakazek je malo. 😒

mizulienka
16. nov 2012

dievcata mozem pouzit mrazene maliny? zabudla som na jednu zajtrajsiu tortu 😕

vecernicci
16. nov 2012

@sisix to přijde neboj, se mezi známými rozkřikne, že děláš pěkný a dobrý dorty a pak budeš muset odmítat jako já, taky jsem na začátku dělala dortíky jen pro kámošky a pak se to nějak zvrtlo 😀

aduskatt
16. nov 2012

@mizulienka mozes🙂

sisix
16. nov 2012

@vecernicci uz aby to bylo 😀

lamps
16. nov 2012

@mizulienka môžeš Lucka, ja dávam len zamrznuté, obalím trošičku v pr. cukre a šup s nimi do torty

sisix
16. nov 2012

@vecernicci prosim te a prozradis me jeste postu na to rafaelo. To delas nad parou? Chci ho vyzkouset. Dik

mizulienka
16. nov 2012

@lamps a davas maliny rovno na korpus a na to krem? alebo davas do kremu

vecernicci
16. nov 2012

@sisix nee jen rozpustíš tuk, vmícháš salko a kokos a děláš kuličky rychlý a dobrý 😉

lamps
16. nov 2012

@mizulienka najprv dám krém a naň potom dám ovocie

sisix
16. nov 2012

@vecernicci ok, dik vyzkousim

stankapk
16. nov 2012

po dlhsom case pridavam aj ja moju dalsiu...

stankapk
16. nov 2012
monikapo
16. nov 2012

@sisix Je vyborna coko chut, to mam 1x a mne sa s nou velmi dobre robi: obchodik- pecenieskamkou a je to Pasta Dama top coko 5kg za 32e tak som ju kupila 23.9.2012 a urcite sa k nej este vratim, ked potrebujem nieco hnede, tak len s nou si pomozem a teraz chceli coko mantinely na svadobnu a veru som ich prehovorila a taki su spokojni, zatial teda len objednavatelia, uvidime co povie zajtra nevesta:O))) 😎