Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

makinka2
28. dec 2012

holky další blbej dotaz 😀 ty slámky když dělám patrák se tam zapichijí před potáhnutím nebo až pak, děkuji 😉

pralinka25
28. dec 2012

@makinka2 az potom

pristela
28. dec 2012

@vlada111 cicusa napis mi IP ktore chces

bambula1307
28. dec 2012

@aduskatt jeeeej taky darcek si aj ja prosiiim..kde ho maju?

aduskatt
28. dec 2012

@bambula1307 Zlatko, neviem, Jezisko nakupoval v Blave, ale predpokladam, ze asi petrzalske Tesco.aspon sa mi mari, ze take nieco spominal🙂 ale je mozne, ze aj Metro..faktisticky netusim, lebo to bolo u nasich........

jenie123
28. dec 2012

@dm1 dakujem moc..🙂 to lepidlo ma trosku zaskocilo 🙂 budem musiet davat pozor, aby mi to nechceli zjest.. 🙂)))

mamina1978
28. dec 2012

Baby..... ja si prave prerabam fotky na FB a na webke,aby som mala podpis na torticke a nielen na boku 😝 😝 😝 😝 Obdivujem tie , ktore mate uz stovky fotiek oznacit 😅 😅 😅 😅 😅 😅 to sedite asi niekolko tyzdnou nad tym 😅 😅 😅

vecernicci
28. dec 2012

holky, našla jsem zajímavý stránky 😉 http://pinterest.com/fantasticakes/how-to/

pipka
28. dec 2012

@mamina1978 a da sa ti to dodatocne oznacit aby ti nezmizli komentare? 😕

mamina1978
28. dec 2012

@pipka nie, tie co su k danej fotke......... su bohuzial fuc ☹ ☹ ☹ Ostanu len tie co boli na albume ☹ ☹ ☹ Ale stoji mi to za to..... 😉 🙂 Nerada by som nasla moju pracu u niekoho cudzieho 😠

dada2007
28. dec 2012

@pralinka25 určite napíšem recenziu........zatial jeden krát mixovaný narýchlo krém z ole......a super.......6 rýchlostí a je celkom tichý oproti môjmu starému 😝 😉 .......a je tam aj mixér, mlynček na mäso a domáce cestovinky...a jasné, šlahanie, hnietenie.....no som zvedaváááá ako budem spokojná 😉

pralinka25
28. dec 2012

@dada2007 super ta tichost by sa mi zisla ako sol lebo nemame na kuchyni dvere. no tusim ho zahrniem v buducom liste jeziskovi aj ja 😀

dada2007
28. dec 2012

@pralinka25 ani my nemáme na kuchyni dvere......chcem ho dnes večer/v noci......len tak cvične na prázdno pustiť a z manželom posúdime......či je to hluk alebo budem konečne môcť mixovať aj v noci....... 😉 dám ti vedieť 😉

pralinka25
28. dec 2012

diiik 🙂

bambula1307
28. dec 2012

ja dodatocne pridavam vianocne pecenie.

@aduskatt ja som tiez naznacila mm , ze by sa mi take hodilo,ale nestihal ... 😖 ..dostala som pc a kybel glukozoveho sirupu..co som si priala, pc bolo prekvapko 😉

zsuzsula
28. dec 2012

Ahojte.Aj ja robím marcipánové torty.

aduskatt
28. dec 2012

@bambula1307 ja som rovno povedala🙂

vlada111
28. dec 2012

@pristela ja som sa v tom nejako stratila. Určite tú, čo si dala foto. Ale ešte si Danke nejaké spomínala. Stačí popis, nefoť 😀 A koľko stoja. No som otravňučká, ale pri kŕmení mám veľa času na vymýšľanie 😀

pristela
28. dec 2012

Baby , ktora si v tych darcekoch co sa tu posielaju najde ten mixer Eta , tak ten je moj !!!!!! prosim vrátiť !!!! inak to kolko dostanem tolko mozem zas darovat , tak snad v jednom uz bude , ne? 😝 😀 😀 😀

pristela
28. dec 2012

@lamps pocuj musela som otvorit ufonka, bo mojou sikovnostou mu musim zas lepit usi ci co to maju ufonci na hlave , a ked uz bol otvoreny, mi šepol , že by si prosil ufóničku takú krásnu nejakú , hodne milú , usmievavú a takú aby nebol pod papučou 😀 😀 😀

pristela
28. dec 2012

holky, tak takto dopadol moj vozik na pomocky 😠 mlady muž mi ho zakazal kupit bo vraj je moc drahy 😠 a nakoniec mi ho stále kradne a vozí sa s ním po dome len tak hrkocú veci v nom 😝

katulkaaaaaa
28. dec 2012

ahojte jedna rychlovka🙂

dada2007
28. dec 2012

@pristela si myslíš, že čo mi s ním robí Mates? 😝

pristela
28. dec 2012

@dada2007 tak to pochytil od vas !!!!! pcha!!!! 😝 😀 😀 😀

glee
28. dec 2012

Ahojte, tuto torticku som urobila mojmu muzikovi na zajtrajsiu 30tku. Motiv si vybral sam - a to len vcera vecer! Takze som vcera cela v strese vyrabala Homera 😀 ale myslim, ze nakoniec sa celkom aj podaril a na to, ze robim torty asi 2 mesiace moze byt, co poviete? 🙂

jakelina
28. dec 2012

@glee je krásná 😉

aduskatt
28. dec 2012

@pristela paradny🙂

eliska22
28. dec 2012

@pristela ten vozík je super 😵 a odkiaľ máš ten stolík v obývačke? ikea? taký by sa mi hodil 😉

lussy23
28. dec 2012

@katulkaaaaaa peknučká
@glee krásna práca. téma je skôr taká smutná(opitý človek) , ale náš zákazník, naš pán🙂

glee
28. dec 2012

@jakelina dakujem 🙂
@lussy23 nooo, tento motiv si vybral moj muzik 😀 je to torta pre neho a ma rad Simpsonovcov a Homer je vzdy opity a ojedeny z koblih, tak preto takto 😵 Dakujem za pochvalu.