Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
5. jan 2013

@aduskatt a kedy uz konecne mozes zacat

dajna11
5. jan 2013

babulky,chcela by som robiť tortičku takého nejakého tvaru ako strožitná misa,hore by som chcela poukladať rafaelo alebo také niečo a misa by mala byť tak na nožičkách akože,nejaké baroko tvary,prosto ako starožitná,nemáte také nejaké uložené??neviem ako to mám hladať

aduskatt
5. jan 2013

@lokalistin od februara🙂 uz mam pridelene aj ICO🙂 eshop bude fungovat tak okolo 10 februara, prave sa vyraba, ale tovar zabezpecovat mozem od 1.2.

dm1
5. jan 2013

@nika1985 tak to je veru mensie ako funnky riadne diky za zmeranie. Ide to z toho dobre von?

jakelina
5. jan 2013

@dadka212 já jsem si v papírnictví koupila rolku bílého papíru a když nemám vhodný tak dávám ten.

dm1
5. jan 2013

@denisak77 jeeej bledovia ci ako sa to pise 😀 maly to ma tiez doma

alenv
5. jan 2013

děvčata moc Vás prosím o radu, kde se v Čechách dá objednat taková ta jakoby štrasová stuha na dort? ale, aby byla širší? A ještě nevíte jak se jmenuje kytka, kterou násldně absolutně lajcky popíšu 😀 😀 😀 😀 květ je jakoby taková koule z lupenů a se se pak trošku pootvírají. Myslím, že takový dort s touto kytkou jsem viděla u @pristela ale nejsem si jistá a hlavně asi z mého popisu nebudete moudrý 😝

dm1
5. jan 2013

@pristela Zanetka ta torticka snehuliacikova je straaaaaasne krasna ta abeceda na nom to je ta cinanska? ak ano tak prosim prosim opat moc keby si tam nahodou mala cestu tak toto + k tej bordure dakujeeeeeeeem moc 😵

nelly75
5. jan 2013

prvá tohtoročná, niesla som ju na návštevu veľmi sa páčila a chutila 🙂 🙂 🙂 a čo sa veľmi rada, lebo hned si aj zajednali ked bude mať malý 1. rôčik tortičku 🙂 🙂 🙂

pristela
5. jan 2013

@dm1 jj, ja ju mam , ale uz je vykupena, teda asspon som ju tam uz nevidela, no ooovela lahsie sa robi s tou kurziva alebo funky , ale uz dostavam prax a ide to rychlejsie , bo ten napis na puse mi trval pomaly dlhsie nez cela pusa 😀

a Kubkova pred oficialna mini torticka /aj tu je jeho meno tou formickou od cinankov/

holky potrebujem vymenit dieta, vsak on je normalne besny 😨 😨 😨 pozeral cas a ked nastalo jeho narodenie vrieskal, pišťal a skakal ako besný , teda nieze by to nerobil cele dni ale ted to bola hroza, asi musim ist do hyperaktivnej diskusie a nééé sladkej 😝 😀

pristela
5. jan 2013

@dm1 chaa pisali sme naraz 😀 ale pojdem kuk ci nedostal tovar

aduskatt
5. jan 2013

@alenv ranunculus sa vola🙂

dm1
5. jan 2013

@pristela nemusis sa kvoli mne prehanat mne to nesuri to len ked tam budes mat cestu 😵

nelly75
5. jan 2013

pridávam foto medzitým mi zmrzol PC...:(

dm1
5. jan 2013

@aduskatt poznas toto? dalo by sa ti odtial objednat do shopu? niektore tie formy na krajky maju super ceny a myslim ze 20 ks nieje pre eshop vela. Sugarveil by s tym myslim siel a aj ked by to bolo male tak by si clovek pri tych cenach mohol kupit napr. 3 a mal by to rychlejsie http://www.alibaba.com/promotion/promotion_gump... . Niektore su tam ozaj pekne

dm1
5. jan 2013

@aduskatt toto vypada velmi zaujmavo ta cena dlho po tej formicke pokukujem ale ta cinanska sa mi podla foto nepaci kvalita toto vypada OK http://www.alibaba.com/product-gs/490178191/Sil...

dm1
5. jan 2013

baby ja asi zle vidim tu cenu http://www.alibaba.com/product-gs/635724689/Sil... ti cinaci napodobnia vsetko 😀

pristela
5. jan 2013

@njonja miláčik , na mna si nezabudla, že? ja ti fandim uz od zaciatku , od porshe ci co si to mala prve 😀

pralinka25
5. jan 2013

@jenie123 ja som este robila ten besamelovy od vladky co je v druhej teme

aduskatt
5. jan 2013

@dm1 jasne, ze alibabu poznam🙂 a mas recht, cinania napodobnia snad vsetko🙂, len od nich dodavka trva tak tri tyzdne, ale nieco poriesim, nie len od nich🙂 dik za typ, ukladam si konkretne aj toto

aduskatt
5. jan 2013

@dm1 ja mam tuto v ruzovom a vobec s nou nie som spokojna☹ teda tu, co si dala link ako prve

gabikastorinska
5. jan 2013

Ahoj, ktora maminka mi poradi nejaku pani co pecie torty dcera ma narodeniny. Som z Kosic.🙂 Dakujem

dm1
5. jan 2013

@aduskatt myslis tuto? http://www.alibaba.com/product-gs/490178191/Sil... lebo cinanci ju maju ruzovu a podla foto strasne fusersky odliatu preto som si ju nekupila. tieto zelene vyzeraju lepsie a aj eshopy ich predavaju a za ovela viac penazi veru

dm1
5. jan 2013

@aduskatt mozem ti nenapadne dat typy na tie co by som potom aj kupila 😀

jenie123
5. jan 2013

@pralinka25 pozerala som vsetky recepty z dvojky, len neviem, ktory vyskusam ako prvy.. 🙂 asi zacnem pekne od zaciatku.. dakujem, vyskusam aj ten besamelovy.. 🙂

jenie123
5. jan 2013

@pristela krasny snehuliacik.. 🙂
baby, uzasne torty ste opat napiekli.. ani neviem, ktoru skor si ulozit.. 🙂)))

rapunzel1
5. jan 2013

baby moje prosím vás môžete mi sem hodiť tapetu, nejakých pekných lienok, mám predstavu hlavička a telo zvlášť, nejaký milú tváričku, aby mala, čo som pozerala na nete, nič čo by ma nadchlo a viem, že tu ste robievali také milené s peknými očkami. A ešte niečo pre 40 ročnú žienku, ktorá vyzerá ako princezná a má rada aj také veci čipkované, čančané, nazdobené a miluje orchidee. Zajtra ráno odovzdávam zákazníčke jednu tortičku a objednala ešte tieto dve, tak by som jej rada niečo ponúkla. Pre tú pani ma napadla tá tortička z prvej strany postupov akoby koruna, a k tomu orchidee, ale možno vás napadne niečo peknejšie. ďakujem vopred

aduskatt
5. jan 2013

@dm1 jj, tu som myslela, raz som s nou robila a dovi dopo☹( a jasne, mozes mi posielat typy, kludne🙂)) najlepsie na docasny mail mnamuela@gmail.com , tam si to poukladam🙂
inak, aj airbrush bude dostupnejsi ako ma napr Kamka......mozno az cca 10 EUR menej

lokalistin
5. jan 2013

@aduskatt je to super pocit, ze?ja som bola v poslednej dobe dost deprimovana,ale vcera vecer mi mamicka poslala fotku a myslela som ,ze sa zblaznim od radosti ja som financne totalne na dne mam strasne vela dlhov koli nasmu obchodiku a niekedy si myslim, ze k comu to vsetko je? ale ked som videla tu fotku vcera tak som bola na seba taka pysna, ze sa to vsetko fakt oplati robit.okukavala som tu fotku asi hodinu a cely cas len wau ake je to krasne. drzim ti pästicky viem ake je to tazke v dnesnej dobe podnikat,no tvoje sa bude potrebovat stale, moje je viac menej zavisle od sezony ☹

aduskatt
5. jan 2013

@lokalistin dakujem zlaticko...........no, je to tazke, ale z niecoho zit treba a toto ma bavi..hlavne to mam premyslene tak, aby sa vacsina potrebnych veci dala kupit "pod jednou strechou" a s fajn sluzbami 😀