Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

koira
12. jan 2013

Ahoj holky, už delší dobu tady obdivuju vaše dorttiky.proste nadhera..ja ted delam svuj uplne prvni potahovany dort..koupila jsem si na potah smartflex velvet..dala do lednicky..vcera odpo jsem ho vytahla ale jeste ted je uuuplne tvrdy 😕

koira
12. jan 2013

mam ho dat na chvili do mikrovlnky nebo to v ruce povoli?snad se mi zadaří 😨

nika222
12. jan 2013

@koira mozeš ho dat aj do mikrovlnky na chvilu, alebo skus prepracovat v rukach, on krásne povolí 🙂

koira
12. jan 2013

@nika222 diky moc...

broucek2
12. jan 2013

@koira dávám jej tak na 30 s do mikrovlnky

koira
12. jan 2013

@broucek2 ok diky..

florentina
12. jan 2013

@makinka2 super se ti vydařil, moc se mi líbí...miluji takovéto dorty pro děti 😉

aduskatt
12. jan 2013

@marianabila dakujem🙂

jakelina
12. jan 2013

Tak můj dokončený s lahví

levandulka3
12. jan 2013

tento víkend torta pre mladého rybára a pre moju stálu zákazníčku k jej narodeninám šperkovnica s jej obľúbenými bielymi ľaliami a fialovými orchideami (s leskom na jej výslovné želanie)

levandulka3
12. jan 2013

a fotky pravdaže 😝 😝

dm1
12. jan 2013

kocky prosim Vas ideme prerabat kuchynu viete mi poradit ruru kde sa zmesti aj velky plech a ste s nou spokojne? vopred dakujem 🙂

jakelina
12. jan 2013

@dm1 my taky, ale až v květnu 😀 😀 😀 Já mám fagor a jsem spokojená

dadka212
12. jan 2013

@tinamk super je 😉 podla mňa môže byť aj šedá 🙂

aduskatt
12. jan 2013

@woman04 maju aj 250, aj 180, treba dobre pozriet......ked sa ti zda prilis dobra cena, tak to bude 180 ml 🙂

dm1
12. jan 2013

@jakelina dakujem aj my tak az april maj budeme robit tak uz sa rozhliadame ci nam rozpocet vobec bude stacit 😝. Kocky na FB mi radili hlavne electrolux a co som pozerala tak maju objem az 74 l a vela poloh rostu ze super velkost veru a cenovo tiez som nasla aj taku za 340 eur len neviem ci to je akoze taka kde mozem piect viac plechov naraz nevyznam sa v tom :(
http://www.hej.sk/rura-electrolux-eoa3450aox/

jakelina
12. jan 2013

@dm1 já peču i tři plechy najednou a taky budu rozhodovat jakou mám koupit. Já mám tu samočistící vevnitř, tak to je super, že je pořád čistá. Jenom sklo se teda musí mýt.

jakelina
12. jan 2013

@levandulka3 krásné a ta s tou rybou je suprová

simasa
12. jan 2013

Ahojte babulky, po dlhsej dobe sa hlasim a pridavam tortu (obcas Vam este budem fusovat do remesla 🙂 )

mima1311
12. jan 2013

@simasa kraaaaasna 😵
@jakelina suprova a ta cenovka u mna boduje - super napad 😀

maya30
12. jan 2013

baby, zdobili ste niektora muffinky pre detičky so štvorlístkom ? Hľadam nejakú fotku pre zákazníčku a neviem nájsť, zdá sa mi že som to tu už videla, dakujem 🙂

woman04
12. jan 2013

@aduskatt hej,ďakujem,si ma potešila...ja som poslala muža na nákup..našťastie mi priniesol viac...myslela som,že zrušili predaj🙂..nie, že mám začiatočnícke bruchabolenie,ako torta vypáli,ešte si všímať tégliky 😀 😀 😀

jakelina
12. jan 2013

@simasa nádherná, dívala jsem se už na fb 😀 😀

jakelina
12. jan 2013

Holky koupila jsem v Lídlu tady ten malý kufřík, je oboustranný za 69,90,- . Na takové drobné věci, pestíky, kleštičky, barvičky atd. je super. Ještě jsem neměla čas to tam nastrkat, asi až v neděli. 😀 😀

mima1311
12. jan 2013

@jakelina ja som sa prvy moment dolakala ze je to suma v eurach 😲 😀 😀 😀 , az potom mi doplo 😀 , no super napad , moj to ma doma a ma tam srobky a matice , asi si tiez poriadim , co som od neho horsia ? 😝 a farby tam pozeram vojdu , ze ?

simasa
12. jan 2013

@mima1311
@jakelina
Ďakujem 😵
... aj za všetky "lajky" 🙂

eliska22
12. jan 2013

@levandulka3 veľmi pekné tortule 😵

siss_sz
12. jan 2013

viem, ze to nie je ohladom torty, ale potrebujem pomoc... robila som cheescake -pieklo sa to vo vodnom kupeli, ze "musite formu dobre obalit alobalom, aby sa voda nedostala k cestu..! a teraz to cesto mam uplne mokre (teda apson co vidim, nedvihala som este z tej spodnej casti formy...
da sa to este zachranit? :-/

jenie123
12. jan 2013

@seximamina dakujem.. recept si urcite zapisem.. len zakaznicka nechce moc maslovy..
rozmyslam, ze by som spravila pudingovy, co ide aj do marlenky.. baby, co myslite?

jenie123
12. jan 2013

@jakelina aj ja si tusim taky kupim.. hodonin mame naskok, ak ho tu na slovensku nezozeniem.. 🙂