Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
15. mar 2013

aa holky som zabudla , dnes som sa pytala u nas v elektre ci by mi objednali robot eta gratus a za kolko a pani , že mile radi ale nieje , že Ete vyhoreli sklady tak bude az ked ho znovu vyrobia abo co 🙄 som hned , ze to ale bude uz drahsi aby si nahradili skodu 😝 😀

dm1
15. mar 2013

@pristela presne tak to aj ja robim 😅

lamps
15. mar 2013

@jakelina Majka, Žanetka to dá a auto bude vyzerať ešte lepšie ako na tej foto, čo si jej sem hodila. Inak vidím, že sa tu nejako rozmáhajú také úúúúplne super objednávočky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisak77
15. mar 2013

Tak,a konečne hotovo,dnes som makala celý deň,až teraz som si sadla ,že Vás idem pokukať čo ste pekné vytvorili

timonko
15. mar 2013

@dm1
@jakelina
@pristela oki dievčatá, idem na to 😉

mizulienka
15. mar 2013

@dm1 @jakelina dakujem kocky, aj som si myslela, urobim pre nas tortu a zavolam susedov 😉

eliska22
15. mar 2013

@janula.h tá torta je neskutočná, perfektná sánka dolu šéfe 😵 😵 😵

katkak23
15. mar 2013

baby potrebujem radu smartflex po otvoreni do chladničky? mam ho .krat doteraz som robila len z K. Dakujeeeem a este tie co s nim robite prosim o nejake rady co s nim mam resp nemam robit alebo nejake vychytavky ... idem nan prvykrat 😎 dakujem

aduskatt
15. mar 2013

ake ja mam nenarocne dieta🙂) na veceru si dal odrezky z kakaoveho korpusu s visnovym frutafillom a zapil to zbytkom puncoveho rozvaru( bez rumu)🙂)

aduskatt
15. mar 2013

@katkak23 do chladnicky urcite nie, naspat do igelitu, do kyblika a pri izbovej tepltoe

simasa
15. mar 2013

@timonko Mozno som len nieco prehliadla, tak len pre istotu: nezabudni vystuzit 🙂

ejco
15. mar 2013

kocky mozem potahovku z hariba zafarbit aj zo stavy z cucoriedok?Akej to bude farby?Modre ci fialove?

lamps
15. mar 2013

@ejco to som ešte neskúšala, ale tá šťava ti určite zmení konzistenciu poťahovky a na sýtu tmavú farbu MMF nezafarbíš

mizulienka
15. mar 2013

@lamps nadherna ta kvietkovana, uplne ze super.
@janula.h Jani, perfektna je ta lod, wow a tie vlny, vyzera to uplne super.
@pristela nadherna rapunzel...uz si dala tej pani rozpocet? 😉
@jakelina perfektna s tymi dinami 😉

ospravedlnujem sa, koho som zabudla, vsetky ste pridali nadherne tortusky 😉

katkak23
15. mar 2013

@aduskatt jej dakujem no ja by som to tam svihla 😉 a možem sa este spýtať dobre sa farbi gelovkami budem dofarbovat aj praskovymi ale chcela som farebny zaklad no a teraz som si kusok vybrala mam jahodovy super vonia ale co ja viem taky je ... no elasticky alebo ako to nazvat nejako si neviem predstavit to tak miesit aby sa komplet ofarbil...uz teraz mám z toho des ☹

katkak23
15. mar 2013

@aduskatt ozaj a kolko tvrdne taky kvietok aby neskvacol v chladnicke? aby som vedela ci uz idem na to alebo staci zajtra 😉 dakujeeem

aduskatt
15. mar 2013

@katkak23 jasne, v pohode gelovkami ofarbis🙂) a schne relativne rychlo🙂

katkak23
15. mar 2013

@aduskatt ozaj a kolko tvrdne taky kvietok aby neskvacol v chladnicke? aby som vedela ci uz idem na to alebo staci zajtra 😉 dakujeem

aduskatt
15. mar 2013

@katkak23 staci aj zajtra🙂)teda ak nechces robit na drotiku kvet

katkak23
15. mar 2013

@mizulienka @pristela to tu rapunzel robis tej susede ??? to hádam nie.... tak to rapunzel vratiť namiesto podložky a použiť na ďalšiu a pre zmenu už riadne zaplatenú objednávku 😀

katkak23
15. mar 2013

@aduskatt hehe no tam este nie som ale chystam sa ... dnes som zacal prvymi piestikmi 😀 dakujem kraasne za rady si super ze odpovedas aj na taketo primitivne otazky 🙂

ejco
15. mar 2013

@lamps viem,ze nezafarbim,mne by stacila taka jemna fialkova.Ked tam supnem trosicku,tak hadam sa nic nestane.Hariba mam dost,vyskusam 🙂 .

aduskatt
15. mar 2013

@katkak23 a sak aj ja som zacinala🙂

aduskatt
15. mar 2013

@katkak23 ale zasa tiez neodpovedam na vsetko🙂

lamps
15. mar 2013

@ejco veď vyskúšaj na kúsku hmoty, čo to urobí 😉

lofovka
15. mar 2013

dievčatá, ja som z Vás všetkých úplne hotová. Všetky ste super šikovné, normálne rozmýšlam, že začnem skúšať piecť aj ja 😝 , no mám nad čím rozmýšľať 🙂

lussy23
15. mar 2013

@denisak77 krásne

lussy23
15. mar 2013

@kacenika nádhera
@tamianati krásna

lussy23
15. mar 2013

@simasa krásna
@monikapo nádhera
@mirinecka krásna
@evvina nádherné

lussy23
15. mar 2013

@79zuzana krásne
@tamianati krásnučké
@janula.h nádherné