Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
23. mar 2013

ahojte
tak tu je moja kravickova torta, nakoniec vazila 6,1kg 😅
je to torta pre svokra, ze tuzi po zivom teliatku tak bude mat aspon na torte 😝

mia114
23. mar 2013
jakelina
23. mar 2013

@zuzana92101 tak to je nepříjemné, já to měla asi čtyřikrát, chce to i přes bolest kojit z toho prsu, dávat ledové obklady a užívat Paralen. 😝

jakelina
23. mar 2013

@mia114 krásné telátko i dort

aduskatt
23. mar 2013

@lokalistin zistim, dam Ti vediet, ak to bude k dispozicii u dodavatela, tak urcite... staci buduci tyzden ked Ti dam info?

maya30
23. mar 2013

@lokalistin dakujem 😵

katkak23
23. mar 2013

@simasa a ešte prezraď odtien alebo značku fialovej :o)

lokalistin
23. mar 2013

@aduskatt no jasan ,ved ja by som to potrebovala az v tom maji,ked budem na slovensku

lokalistin
23. mar 2013

@mia114 to tela ma ake zlate kukadla

lokalistin
23. mar 2013

Baby taka som happy,prave si bola pre nu a bola nou totalne unesena,jake ja mam stastie,ze ani jedna z vas tu nikde v okoli nebyva,aspom ti ludia nemaju vysoke naroky 😀 dakujem vam vsetkym moooc

lokalistin
23. mar 2013

@jakelina prosim prosim,podla ktoreho postupu si robila ten traktor? nejake postupy som nasla,ale cim viac tym lepsie dakujem

aduskatt
23. mar 2013

@lokalistin rozumiem, len toto zial nefunguje tak, ako by som chcela, ze objednam a ide, ale objednam a cakam, kedy mi potvrdia ze maju a kedy dorucia a to je aj tri tyzdne☹ takze musim co najskor, aby som vedela, ze to v maji isto mat budem, alebo nie

aduskatt
23. mar 2013

@lokalistin to nie Tvojou sikovnostou a nie nenarocnostou ludi🙂) tesim sa s Tebou

simasa
23. mar 2013

@katkak23 je to rose campion

lokalistin
23. mar 2013

@aduskatt dakujem ti ved uvidis co a ako,keby mam este na nieco zalusk dam ti vediet no napr.zilkovace ale tie co mas vrch a spodok stlacis do kopy a urobia ti hned aj tvar uz sa tesim na stranku 😉

aduskatt
23. mar 2013

@lokalistin napisala som to sice ako tatar, ale sak vies, co som tym chcela povedat, proste si sikovna a ta torta bola paradna🙂)

cat
23. mar 2013

@maya30 ten svalovec je bombový 😀

lokalistin
23. mar 2013

@aduskatt dakujem ti moc,no pochopila som neboj 😀

katkak23
23. mar 2013

@maya30 no stripter uzasny a torticka nadherna a tie ruzicky prekrasne...aku fialovu pouzivas? ja viem ze uz som tu trapna s tou fialovou ale velmi sa mi paci a nejako neviem najst tu spravnu 😒

janula.h
23. mar 2013

Veľmi perný týždeň za mnou krásny víkend vám všetkým šikulkám idem polajkovať alebo spať?? hmm 😀

veľká vďaka @vlada111

jenie123
23. mar 2013

Ahojte kocky.. krasne torty ste napiekli.. ja pridam moje tohtotyzdnove.. tablet som chcela povodne iny spravit, chceli ho takto, mali ho mat.. ale mal uspech, tak sa tesim.. 🙂)))

jenie123
23. mar 2013

Kocky a chcela by som vas poprosim, nemate inspiraciu na klavir.. moc by mi to pomohlo..

lucula73
23. mar 2013

@katkak23 na tie boky to je taká folia,na ňu sa vyleje čokoláda a ten vzor sa otlačí.......a potom preniesť na boky........no piplačka,tiež som to robila teraz prvý raz......... 😉

aduskatt
23. mar 2013

@jenie123 ja mam iba tieto

lucula73
23. mar 2013

@janula.h páni,ty chodíš aj do práce aj toto stíhaš?obdivujem........inak parádne torty 🙂 🙂
ja som si musela zobrať dovolenku kvoli tortám,už druhý raz od januára,čo som nastúpila..

ďakujjem za páčitká všetkým,idem popozerať vaše tortičky 😉

mimcak
23. mar 2013

@zuzana92101 nádherná tortička

mimcak
23. mar 2013

@simasa waw tie orchideje sú nádherné.Aj tortuška

bambula1307
23. mar 2013

@zuzana92101 zuzka ja som mala par x zapal prsnika..okolo vianoc. Mne sa upchal mliekovod na bradavke sa spravi biela bodka..ak mas treba prepichnut, aby sa uvolnil..a daj si obklad z alkoholu..staci aj vino a vraj aj kapustny list je dobry. Ja som mala vino a pomohlo...
Tiez ma to potrapilo mala som obdobie, ked sa mi upchavali na striedacku..raz jeden potom druhy aspon raz do tyzdna...

jenie123
23. mar 2013

@aduskatt dakujem moc, urcite pomoze..

zsuzsu
23. mar 2013

@janula.h prosim Ta s coho je ten mini laptop na torte? Dakujem za odpoved 🙂